• Informacje na temat:

  jak kupić kanarka

Artykuły na temat: jak kupić kanarka
 • Bo nie chcę być ''wieśniarą''…

  Kupiła sobie obcisłe spodnie i megakrótką spódnicę. Kiedy mi to pokazała, aż jęknęłam: – To do szkoły?! Iza zrobiła naburmuszoną minę. – Muszę tam jakoś wyglądać – powiedziała hardo.

 • Dziecko i śmierć

  Ty to rozumiesz. Ale dziecko nie. Chciałoby się oszczędzić mu tego tematu... Rozmowa z dzieckiem o śmierci to jednak obowiązek rodzica. Od kogo ma się dowiedzieć, jeśli nie od ciebie? Z telewizji? Od kolegi z podwórka? Jak zacząć i jak wytłumaczyć, że ktoś umarł - doradza psychoterapeutka.

 • Co robić, by smog nam nie szkodził?

  Zimą coraz częściej powietrze jest bardzo zanieczyszczone. Toksyczne pyły, metale ciężkie trafiają do naszych płuc, krwi, a wraz z nią do różnych narządów, np. serca, mózgu. Zaostrzają astmę, alergię, niewydolność serca. Wywołują dokuczliwy kaszel, duszność, ból głowy, podrażnienie oczu, gardła. Jak się przed tym chronić?

 • Wszystkich wielbicieli kolekcji projektowanych przez Violę Śpiechowicz, zarówno tych, którzy z sentymentem wspominają dawne kolekcje Odzieżowego Pola, jak i tych, którzy kojarzą jej autorskie projekty z kolorowych magazynów mody, ucieszy informacją o powrocie projektantki z nową kolekcją wiosna-lato 2007.

 • Amok miłości

  Znowu mamy na ekranach nowego Jamesa Bonda, wytrawnego seryjnego podrywacza, zarówno szarmanckiego, jak i porywczego. Ale czym byłby agent 007 bez dziewczyn Bonda? To one rozpalają zmysły, chociaż(...) nieuczciwych przystojniaczków albo chociaż nie nauczyła nas, jak się im skutecznie opierać? Według profesora Matthew Kellera z University of Colorado w Boulder ciemna triada osobowości przetrwała...

Dyskusje na temat: jak kupić kanarka