• Informacje na temat:

  jak kupić kanarka

Artykuły na temat: jak kupić kanarka
 • Bo nie chcę być ''wieśniarą''…

  Kupiła sobie obcisłe spodnie i megakrótką spódnicę. Kiedy mi to pokazała, aż jęknęłam: – To do szkoły?! Iza zrobiła naburmuszoną minę. – Muszę tam jakoś wyglądać – powiedziała hardo.

 • Dziecko i śmierć

  Ty to rozumiesz. Ale dziecko nie. Chciałoby się oszczędzić mu tego tematu... Rozmowa z dzieckiem o śmierci to jednak obowiązek rodzica. Od kogo ma się dowiedzieć, jeśli nie od ciebie? Z telewizji? Od kolegi z podwórka? Jak zacząć i jak wytłumaczyć, że ktoś umarł - doradza psychoterapeutka.

 • Co robić, by smog nam nie szkodził?

  Zimą coraz częściej powietrze jest bardzo zanieczyszczone. Toksyczne pyły, metale ciężkie trafiają do naszych płuc, krwi, a wraz z nią do różnych narządów, np. serca, mózgu. Zaostrzają astmę, alergię, niewydolność serca. Wywołują dokuczliwy kaszel, duszność, ból głowy, podrażnienie oczu, gardła. Jak się przed tym chronić?

 • Wszystkich wielbicieli kolekcji projektowanych przez Violę Śpiechowicz, zarówno tych, którzy z sentymentem wspominają dawne kolekcje Odzieżowego Pola, jak i tych, którzy kojarzą jej autorskie projekty z kolorowych magazynów mody, ucieszy informacją o powrocie projektantki z nową kolekcją wiosna-lato 2007.

 • Amok miłości

  Znowu mamy na ekranach nowego Jamesa Bonda, wytrawnego seryjnego podrywacza, zarówno szarmanckiego, jak i porywczego. Ale czym byłby agent 007 bez dziewczyn Bonda? To one rozpalają zmysły, chociaż(...) nieuczciwych przystojniaczków albo chociaż nie nauczyła nas, jak się im skutecznie opierać? Według profesora Matthew Kellera z University of Colorado w Boulder ciemna triada osobowości przetrwała...

 • Zrobię w tym roku

  ...mu się z kabiny pilota. Na kurs pójdę wiosną, bo chcę mieć frajdę: słonecznie, zielono, ciepło. Na razie uczę się teorii. W internecie szukam ciekawych stron o lataniu, filmów. Dowiaduję się, jakie prawa fizyki pozwalają ogromnej maszynie unieść się tysiące metrów nad ziemią. Jak działają skrzydła? Myślę, że największą radość sprawia pilotowanie małego samolotu, którym można wykonać ewolucje...

Dyskusje na temat: jak kupić kanarka