• Informacje na temat:

  jak jeździć zima na rowerze

Artykuły na temat: jak jeździć zima na rowerze
 • Przewlekły stres. Jak sobie z nim radzić?

  ...ruszać się przynajmniej 3 razy w tygodniu przez przynajmniej pół godziny. Ważne, by regularnie zmęczyć ciało. Możemy pływać, jeździć na rowerze (także stacjonarnym), biegać, chodzić z kijkami nordic(...). Zestresowani łatwiej łapiemy banalne infekcje, takie jak przeziębienie. Stres zwiększa też ryzyko zachorowania na nowotwory, np. raka piersi. Zróbmy więc wszystko, by sobie z nim poradzić! Witamina...

 • 10 zalet jazdy rowerem

  Lato to wymarzony czas do jazdy na rowerze. Jazda do pracy po miejskich ścieżkach rowerowych? Weekendowa wyprawa za miasto? Relaksująca przejażdżka „na plotki” z przyjaciółką? Powodów, by latem przesiąść się „na dwa koła” jest wiele. My wybrałyśmy 10 takich, które do jazdy przekonały nas.

 • Rada na tłusty czwartek - zjedz pączka i... na rower!

  Klasyczny pączek o wadze 80 gramów ma około 340 kalorii. Aby je spalić, osoba ważąca 70 kg musiałaby jechać na rowerze bez przerwy przez 20 minut, ze średnią prędkością 30 km na godzinę. Tyle samo czasu potrzeba na spalenie czterech faworków - wyliczyli eksperci.

 • W pajęczej sieci

  Po zimie wiele kobiet zamienia spodnie na spódnicę i odkrywa, że ma nogi pokryte siecią sinych żyłek. Skąd się wzięły i jak się ich pozbyć?

 • Konkurs mikołajkowy!

  Wygraj rowerek biegowy First BIKE! Jedyny, na którym można jeździć też zimą!

 • Konkurs mikołajkowy zakończony!

  Wygraj rowerek biegowy First BIKE! Jedyny, na którym można jeździć też zimą!

 • Maja Włoszczowska o diecie, ruchu i rowerach

  Przez cały czas nieodłącznie towarzyszy jej rower. Wie, jak ważna jest dieta w życiu sportowca, ale nie odmawia sobie przyjemności w postaci ciastka do kawy. Wyjaśnia też, dlaczego nogi stają się zgrabniejsze i bardziej smukłe dzięki treningom na dwóch kółkach. O dietetycznych trikach, lekkich treningach i wyborze odpowiedniego roweru opowiada Maja Włoszczowska, wicemistrzyni olimpijska...

 • Przyjrzyjmy się nogom

  ...wszystkim trzeba usunąć zrogowiaciały naskórek i również wetrzeć w nie krem intensywnie nawilżający. No i ruch: trzeba zacząć się więcej ruszać - jeśli nie biegać czy jeździć na rowerze, to przynajmniej(...)Wiosną o całe ciało trzeba szczególnie zadbać, ale najbardziej - o nogi. Przecież to właśnie one - opalone i gładkie - mają przyciągać wzrok przez całe lato. Skóra na nogach dokładnie tak jak ta na...

 • Sekret Francuzek

  Jak w dobie skrajności - superchudych modelek i otyłości królującej na ulicy - zachować złoty środek? W czym tkwi sekret urody kobiet znad Loary?

 • Rodziców miałam osobnych

  Mama Malwiny rozeszła się z mężem bez kłótni. Rodzice Anny zwlekali z rozwodem, aż dzieci zdadzą maturę. Mama Aleksandry uciekła przed domową przemocą. Dorosłe córki rozwiedzionych rodziców opowiadają, jak widziały ich rozstanie oczami dziecka.