• Informacje na temat:

  jak dotrzymac postanowien noworocznych

Artykuły na temat: jak dotrzymac postanowien noworocznych
 • Czy dotrzymasz noworocznych postanowień

  Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź, jakie masz szanse na dotrzymanie swoich noworocznych postanowień.

 • Noworoczne postanowienia bez entuzjazmu

  Choć dla wielu Amerykanów Nowy Rok ma się stać przełomem, symbolem pozytywnych przeobrażeń i poprawy życia, według amerykańskich badań z ambitnych noworocznych postanowień rezygnuje w krótkim czasie 80 proc. ludzi.

 • Noworoczne postanowienia

  ...dotrzymasz słowa, bo denerwowanie się jest wpisane w ludzką naturę. Możesz natomiast pracować nad okazywaniem emocji. Usiądź wygodnie i wyobraź sobie siebie tak, jakbyś już zrealizowała postanowienie. Jak(...) łatwiej o motywację, ponieważ dookoła ludzie też planują zmiany. Ten optymistyczny nastrój roznosi się i czujesz pozytywną energię. Ale jak ją utrzymać, aż do momentu osiągnięcia celu? Zastanów się...

 • Noworoczne postanowienia: Jak sprawić, by udało się je zrealizować?

  Okres świąt Bożego Narodzenia często zmusza nas do refleksji na temat tego, jak żyjemy, co do tej pory udało nam się osiągnąć, co możemy zmienić w naszym nastawieniu, by osiągać zamierzone cele. Zwykle dochodzimy do mało optymistycznych wniosków – nasze postanowienia często zawieszamy w próżni już kilka tygodni po Sylwestrze. Co możemy zrobić, by tym razem nie złożyć broni i wytrwać...

 • Spełnij noworoczne postanowienie z Rodial Super Fit!

  Rok 2016 nabiera rozpędu – ile z nas już pracuje nad dotrzymaniem najpopularniejszego postanowienia noworocznego i zaczęło się odchudzać oraz rzeźbić sylwetkę? Pamiętajmy, że nie tylko dieta i ćwiczenia nam w tym pomogą. Z pomocą przychodzą także skuteczne kosmetyki, jak oferowana przez PELL.PL seria produktów wyszczuplających Rodial Super Fit!

 • Noworoczne porządki w... duszy

  Co rok obiecujesz sobie, że od stycznia bardziej zaangażujesz rodzinę w domowe obowiązki albo że znajdziesz więcej czasu dla siebie? Fakt, dotrzymanie noworocznych postanowień jest trudne. Ale my wiemy, jak to zmienić.

 • Fryzura na nowy rok? Naturalność zamiast ekstrawagancji

  ..."Nowy rok, nowa ja" - brzmi popularne powiedzenie, które w styczniu wiele z nas powtarza jak mantrę. Wiąże się ono na ogół ze skrupulatnie sporządzoną listą postanowień, których tym razem mamy zamiar(...) noworocznych postanowień sprzyja odważnym zmianom wizerunku, lepiej jest jednak czasem wstrzymać się z decyzją o drastycznej ingerencji w swój wygląd. Zamiast radykalnych cięć i ekstrawaganckiej...

 • ​Polska czyta z Zuckerbergiem

  ..."Więcej czasu na swoje przyjemności" - to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych. Jedną z wymienianych przyjemności jest czytanie książek, na co zwykle brakuje nam czasu, a dane dotyczące czytelnictwa w Polsce, choć lepsze niż w ubiegłych latach, to są nadal niesatysfakcjonujące. Pomoc niosą serwisy społecznościowe, które zachęcają do czytania.

 • Mierz siły na zamiary

  Pułapki noworocznych planów.

 • Wśród noworocznych postanowień Polaków króluje rzucenie palenia. Co czwarty obiecał sobie 1 stycznia, że po papierosa więcej nie sięgnie.