• Informacje na temat:

  jak dostac kredyt bez umowy o prace

Artykuły na temat: jak dostac kredyt bez umowy o prace
 • Kredyt rujnuje mi życie

  .... Bo albo milczą, albo kłócą się na przemian. - On oskarża mnie, że złamałam mu karierę. Oczywiście, jak zwykle, najłatwiej zwalić winę na kogoś innego. Wszystko zaczęło się od kredytu hipotecznego(...), wyjeżdżali. Teraz siedzą w domu. Agnieszka tłumaczy rodzinie, że powinni najpierw trochę odłożyć. - Kredyt bez oszczędności to tykająca bomba zegarowa. Zostało nam jeszcze kilkanaście lat spłacania! A co...

 • Cena za marzenia, czyli życie z kredytem

  ...ceny mieszkań zaczęły spadać. Potem wzrósł kurs franka, a z nim wysokość rat. I właśnie wtedy zlikwidowano firmę Weroniki. - Zostałam bez pracy. Wszystkie pieniądze pożerały opłaty i kredyt, czasem nie(...) kredytów długo porównywała w internecie. Liczyło się tylko jedno: jak najniższa rata. Obliczyła, że jeśli zaciśnie pasa, może sobie pozwolić na spłatę 900 złotych miesięcznie przez pięć lat. Będzie...

 • Świąteczny kredyt bez tajemnic

  Potrzebujesz pieniędzy przed gwiazdką? W każdym banku jest taka oferta. Podpowiemy ci, jak wybrać najlepszą i na co zwrócić uwagę, by nie wpaść w pułapki zastawiane przez bankowców.

 • Jak uchronić się przed długami

  Są w życiu sytuacje, kiedy bez własnej winy stajemy się dłużnikiem! Bywa, że odziedziczymy długi w spadku. Ale nie tylko... Może się okazać, że małżonek narobił długów lub podżyrowaliśmy kredyt nieuczciwemu znajomemu. Co zrobić?

 • Etat, umowa zlecenie i o dzieło - co ci się opłaca?

  Najpowszechniejszą formą zatrudnienia wciąż jest etat. Jednak w ramach oszczędności firmy częściej proponują inne zasady współpracy. Co ci przysługuje, gdy pracujesz na zlecenie lub umowę o dzieło? Jakie są plusy i minusy takiej sytuacji?

 • Etat, umowa zlecenie i o dzieło - co ci się opłaca?

  Najpowszechniejszą formą zatrudnienia wciąż jest etat. Jednak w ramach oszczędności firmy częściej proponują inne zasady współpracy. Co ci przysługuje, gdy pracujesz na zlecenie lub umowę o dzieło? Jakie są plusy i minusy takiej sytuacji?

 • Czy warto wydorośleć?

  Są młode, zdolne, po dobrych studiach. Znają języki, mają aspiracje. I marzenia: dostać kredyt, kupić lepsze buty, urządzić dziecku pokój, a przede wszystkim mieć pracę, która daje szansę na rozwój, i nie trzeba się jej wstydzić. Co robić, skoro wykształcenie nie jest już przepustką do kariery? Trzeba być elastycznym, przedsiębiorczym, bo przetrwają najbardziej kreatywni - przekonują...

 • Złota pułapka

  Prowadzą w rankingu 100 najbardziej pożądanych pracodawców. Jednak to o nich mówi się, że traktują ludzi przedmiotowo, zużywają i wypluwają. Jak to jest, że praca w korporacji może być jednocześnie spełnieniem marzeń i przekleństwem? Z Izabelą Kielczyk, psychoterapeutką ludzi biznesu, rozmawia Magdalena Jankowska...

 • Odsetki od marzeń

  Na własne mieszkanie, na dom. Czasem na samochód lub „odrobinę luksusu”. Kilka lat temu stać nas było na kredyt, jednym podpisem kupowaliśmy sobie lepsze życie. Dzisiaj przychodzi za nie rachunek. Waluty drożeją, płace maleją, bank domaga się kolejnej wpłaty. No i te myśli: Na czym oszczędzić? A może oddać dom? I co będzie, gdy mnie zwolnią z pracy? Czy marzenia na kredyt jeszcze nam smakują?

 • Horoskop biznesowy na kwiecień

  Stoisz przed trudną decyzją, którą z ofert wybrać? Wciąż nie wiesz w jakiej profesji powinnieneś podjąć pracę? Horoskop biznesowy rozwieje twoje wątpliwości!