• Informacje na temat:

  jak dogadywac się z rodzicami

Artykuły na temat: jak dogadywac się z rodzicami
 • Moi rodzice nie umieli być razem

  ...przerwała mu studia na politechnice, których potem nie ukończył. Był bezkompromisowy, nie rozumiał jak można podporządkować się komunie. Odchodzili od siebie i wracali. Zawsze odbywało się to(...) czyta na bieżąco polskie gazety i dobrze zna historię Polski. - Nie zachęcałem go do tego. Sam się zainteresował - mówi Krzysztof Kiersznowski. Wie, że gdy wnuczka podrośnie, opowie jej jak wiele...

 • Vivienne Westwood: Jak znudziłam się punkiem

  Je prawie tylko jabłka, jeździ głównie na rowerze. Na początku lat 70. XX wieku wspólnie z Malcolmem McLarenem założyła w Londynie jeden z najsłynniejszych butików na świecie. To tam zrodził się punk. W kwietniu Vivienne Westwood obchodzi 75. urodziny. I choć dziś jej firma jest znaną na świecie marką odzieżową, słynącą z kolekcji haute couture, projektantka wciąż czeka na rewolucję.

 • Rodzina. Jak uszyć patchwork

  ..."Nie opuszczę cię aż do śmierci" – obiecujemy. A potem rozwodzimy się, znowu zakochujemy, wchodzimy w kolejne związki. I pewnie wszystko byłoby nieco prostsze, gdyby nie dzieci. To im musimy stworzyć nowy, stabilny dom. Ale jak to zrobić?

 • Jak być szczęśliwą?

  Zapytaliśmy doświadczonych terapeutów o ich przepisy na szczęście w życiu. Na to, jak dogadywać się z partnerem i wychować mądre dzieci. Bez względu na to, z czym się borykamy, te rady wskażą nam(...). Warto zacząć od uświadomienia sobie, że myśli, nawet te, których nie wypowiadamy, stają się rzeczywistością. Bo wpływają na to, co robimy, jakich dokonujemy wyborów i jaka jest w efekcie jakość...

 • Toksyczni ludzie: Jak sobie z nimi radzić?

  Rzadko mamy wpływ na to, kim się otaczamy w pracy, a nawet w rodzinie. Zamiast jednak narzekać i zrzucać winę na okoliczności, możemy nauczyć się dogadywać także z tymi, z którymi nam nie po drodze.

 • Jak pies z kotem

  Kociarze i psiarze od lat się z sobą spierają, czy kot inteligentniejszy, czy pies wrażliwszy. Czy ich pupile, a także oni sami naprawdę tak bardzo się różnią? I czy da się ich pogodzić?

 • Siostry niepodobne

  Jako nastolatki darły koty. Dopiero niedawno zaczęły się dogadywać i mogą na siebie liczyć. Wspierają się nie tylko prywatnie, ale i w pracy. Jednak wciąż więcej je różni niż łączy.

 • Ja tu rządzę!

  Ona zawsze decyduje, on grzecznie słucha. Patologia? Niekoniecznie. Takie dwie osoby mogą się świetnie dogadywać, uzupełniać i być ze sobą szczęśliwe. Pod warunkiem, że odbywa się to świadomie i bez pretensji.

 • Jak sobie poradziłam ze szkolnym wrogiem

  Kiedy szesnastoletnia Luiza* poszła do nowej szkoły, stała się klasową ofiarą. Nam opowiada o tym, jak udało jej się wyplątać z tej trudnej sytuacji.

 • One otarły się o śmierć

  Dwie nasze czytelniczki omal nie zginęły w groźnych wypadkach. Te dramatyczne doświadczenia na zawsze je zmieniły... Teraz dziewczyny dużo bardziej cenią życie i, jak twierdzą, stały się lepszymi osobami.

Wideo na temat: jak dogadywac się z rodzicami
 • Mateusz Banasiuk oficjalnie potwierdził, że zostanie ojcem

  Rodzina Banasiuków od zawsze związana była z teatrem i sztuką. Skąd wzięło się to rodzinne zamiłowanie do aktorstwa? Rodzice Mateusza Banasiuka, znanego między innymi ze swojej roli w "Drugiej szansie", opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o dzieciństwie i dorastaniu swoich dzieci. Jak dogaduje się rodzeństwo Banasiuków? Któremu z nich wolno było najwięcej? Siostry Banasiuk zdradziły również, czym

Dyskusje na temat: jak dogadywac się z rodzicami
 • Re: Jak żyć z maminsynkiem i nie zwariować

  w którą strone zmierza nasze małżeństwo, jeśli wogóle w którąś zmierza. Prezd ślubem mąż dążył do tego aby zamieszkać z jego rodzicami, początkowo się zgodziłam, ale zobaczywszy jak teść nadużywa(...) odłożyłam trochę pieniędzy i chciałam zacząc budowę domu. Wówczas zmarł mój teść (troche sobie pomógł). Cała rodzina męża zaczęła wtrącać się w nasze plany: że mama sama, jak to teraz będzie, że powinniśmy