• Informacje na temat:

  jak dekorować wnętrza

Artykuły na temat: jak dekorować wnętrza
 • Przygotuj wnętrze na święta

  Grudzień to magiczny czas, w którym przygotowania odgrywają największą rolę. Krzątanie po kuchni, sprzątanie i dekorowanie wnętrza to nieodłączne elementy bożonarodzeniowych przygotowań. Warto, więc(...), Metropolitan czy Wabi Sabi? Każda z kolekcji marki Miloo Home wprowadzi do wnętrza piękno bożonarodzeniowego wystroju.

 • Złociste oranże, fiolety, czerwienie, rudości... Jesień jest pełna ognistych ciepłych barw. Zaproś je do domu! Mają tę zaletę, że możesz je dowolnie łączyć. Wszystkie do siebie pasują!

 • Jak prosto i tanio udekorować mieszkanie?

  Dekorowanie mieszkania to najprzyjemniejszy moment urządzania wnętrz. Zobacz, jak zrobić to szybko i niedrogo!

 • Jak zrobić dekoracje na Wielkanoc

  .... zajączka lub pisanki, zrób sama lub znajdź w internecie). Użyj do tego flamastrów do tkanin – teraz można kupić je nawet w sklepie z artykułami szkolnymi. Jak oryginalnie! Na przykrytym gładkim obrusem(...) do gałązek gniazdka, bo w przeciwnym wypadku będą wprost fruwać w powietrzu podczas wielkanocnych biesiad. Niczym kwiaty: Wydmuszki pomaluj na różne kolory i posyp np. brokatem (rady, jak...

 • Dorota Szelągowska: tatuaże robię spontanicznie

  Jak przyznaje Dorota Szelągowska, znana m.in. z programów "Dorota was urządzi", swoje tatuaże ma od dawna i robi je sobie raz na jakiś czas. "To takie moje widzimisię. Nie mają one dla mnie specjalnego znaczenia. Nie przykładam filozofii do różnych rzeczy. Życie jest proste" - mówi dekoratorka. Jakie tatuaże zdobią ciało Szelągowskiej? "W sumie mam trzy tatuaże. Myślę, że będzie ich więcej, bo...

 • Piękne mieszkanie szybko i niewielkim kosztem

  Jagoda Kutkowska, dekoratorka wnętrz, blogerka i autorka książki "Mieszkaj pięknie", radzi, jak urządzić piękne i funkcjonalne wnętrza nawet przy ograniczonym budżecie. Jak wybrać właściwy styl? Jakich błędów unikać? Od czego zacząć? Poznaj najważniejsze zasady i odmień swoje mieszkanie!

 • Zbliża się uroczystość rodzinna? Sprawdź, jak się przygotować.

 • ...i jest dla mnie jak nowa ksiazka do wystudiowania….  Mam jeszcze kilka prac zaleglych do zrobienia i tego sie najbardziej boje… Konkurencja jest wielka ale to mnie nie przeraza, co mnie to obchodzi...

 • Magda Gessler: Bywam samotna...

  W szczerej rozmowie Magda Gessler zdradza, jak wysoką cenę płaci za swój sukces. Mówi też, czego najbardziej jej brakuje, w jakich sytuacjach płacze i na co wydaje fortunę.

 • Dekoracje prosto z letniego ogrodu

  Ręce do góry, kto nie lubi lata? Lasu rąk nie widać, bo jak tu się oprzeć wakacjom, upragnionemu ciepłu przy kapryśnej polskiej pogodzie, czy wieczornym spacerom przy przyjemnym letnim wietrze.

Dyskusje na temat: jak dekorować wnętrza