• Informacje na temat:

  jak dbać o swoja twarz

Artykuły na temat: jak dbać o swoja twarz
 • Bąbelki na twarz

  Świat piękna jest pełen nowości. Aby rozświetlić swą twarz, wystarczy sięgnąć po wodę. Tylko jaką? O tym nie pomyśleliście: gazowaną!

 • Myjesz twarz mydłem? Natychmiast przestań!

  Skóra twarzy jest napięta, pomarszczona i przesuszona? Winą możesz obarczyć mydło. Stosowany przez nasze babcie i prababcie kosmetyk w gruncie rzeczy szkodzi naszej urodzie. Co dzieje się podczas kontaktu skóry z mydłem i jak prawidłowo pielęgnować twarz? Przeczytaj rady kosmetologa.

 • Pielęgnacja cery po dwudziestce. Dowiedz się, jak dbać o skórę

  O jakich pielęgnacyjnych zabiegach powinny pamiętać dwudziestolatki?  Skóra (niemal) idealna Większość dwudziestolatek okres największej burzy hormonalnej ma za sobą. Trądzik, z którym(...) kolagenu i elastyny. Te z kolei odpowiadają za jędrność i sprężystość naskórka.  Jeśli więc odwiedzasz solarium lub chętnie się opalasz, musisz zadbać o ochronę przeciwstarzeniową. Im wcześniej zaczniesz...

 • Jak w dawnych czasach dbano o higienę?

  W XIX wieku nie było już żadnych wątpliwości co do tego, że higiena służy zdrowiu. Gorzej było z odpowiedzią na pytanie, jak często kąpać się i co myć.

 • Jak dbać o urodę w każdym wieku

  ...warstwy lipidowej), nałóż peeling enzymatyczny, a następnie maseczkę na twarz i maskę regeneracyjną na włosy. Jak dbać o urodę w wieku 50 lat W tym wieku ważna jest regularność. Jeśli do tej pory(...)Jak dbać o urodę w wieku 20 lat Twoja cera jest w doskonałej kondycji. To nie znaczy, że niewiele możesz dla niej teraz zrobić. Przeciwnie, od tego jak traktujesz ją obecnie zależy to, jak będzie...

 • Kobieta nie jedną ma twarz (kobieta w wielu wydaniach)

  ...młoda. Daj się ponieść i bądź gotowa do działania! Pokaż siebie! Czasy, gdy rzeczywistość była szara, a wszyscy ubrani jak od sztancy mamy, szczęśliwie, za sobą. Teraz każdy może stworzyć swój indywidualny styl. Jak współczesna kobieta może wyrazić siebie? Choćby przez to co ją otacza. Kubek na gorącą kawę dopełni jej wizerunku profesjonalnej bizneswoman, podobnie jak smartfon wraz...

 • Jak dbać o skórę wokół oczu

  Jest delikatna jak płatki kwiatów, dlatego wymaga specjalnego traktowania. Pomogą w tym najnowsze metody pielęgnacji.

 • Jak pielęgnują skórę nasze użytkowniczki?

  Sprawdziliśmy, co Polki wiedzą o swojej skórze i czy potrafią o nią odpowiednio dbać. W ankiecie wzięło udział 1957 kobiet – oto, co nam powiedziały.

 • Małgorzata Kożuchowska: Nieznana twarz Małgosi

  ...". Wtóruje mu Kacper Kuszewski, który spędził z Kożuchowską wiele lat na planie "M jak miłość". Aktor zapewnia, że Małgosia jest bardzo otwarta i wesoła. "Cenię jej błyskotliwe poczucie humoru i celne(...). Niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Poprosiliśmy, by powiedziała, jak dba o szczęście małżeńskie. "Nasza rocznica nazywa się »drewnianą«, to żaden wielki staż", usłyszeliśmy. W końcu udało...

 • Jak wyglądała królowa Jadwiga

  Jan Długosz utrzymywał, że „nie było piękniejszej niewiasty”. Ale na najstarszych portretach widać zezowate straszydło z krzywym i haczykowatym nosem oraz niezdrowo zapadniętymi oczodołami. Jak naprawdę wyglądała królowa Jadwiga?

Wideo na temat: jak dbać o swoja twarz
 • Magdalena Cielecka o zabiegach kosmetycznych

  Magdalena Cielecka opowiedziała, jak dba o swój wygląd. Czy aktorka korzysta z zabiegów kosmetycznych? - Dbam o twarz i korzystam z usług salonów kosmetycznych, ale bez ingerencji w moje rysy - powiedziała Cielecka. - Staram się zdrowo żyć i szanować swoje ciało - dodała.