• Informacje na temat:

  jak dbać o skóre przy klimatyzacji

Artykuły na temat: jak dbać o skóre przy klimatyzacji
 • Jak dbać o skórę przy klimatyzacji

  Klimatyzacja, rozgrzany sprzęt biurowy i stres sprawiają, że twoja skóra jest wysuszona. A taki stan sprzyja podrażnieniom. Dlatego pomóż urodzie!

 • Sześć sposobów na dogłębne nawilżenie skóry

  O odpowiednim nawilżaniu skóry powinna pamiętać każda kobieta. Nie ma znaczenia, jaki masz rodzaj cery - nawilżenie to podstawa dobrej pielęgnacji. W jaki sposób zadbać o jej właściwy stan?

 • Zimowa strategia dla skóry

  Przed każdą zimą czasopisma i portale rozpisują się o jej szkodliwości dla skóry. Ale może dość już narzekania, że odmrożenia, że zaczerwienienie czy suchość... Czasem brzmi to jak zły wyrok, a przecież to gruba przesada. Owszem, to może się zdarzyć, ale jest wiele możliwości, by zadbać o ochronę.

 • Jak dbać o urodę i zdrowie na pokładzie samolotu

  Jeśli będziemy przestrzegać paru reguł dbania o urodę przed lotem oraz w jego trakcie, zachowamy piękny wygląd i dobre samopoczucie nawet po locie transatlantyckim! Przygotuj się do podróży Jeśli chcemy wyglądać i czuć się pięknie po podróży samolotem, do lotu należy się dobrze przygotować. Wilgotność powietrza w przestworzach wynosi zaledwie 20proc., dlatego należy zadbać o odpowiednie...

 • Letnie S.O.S dla twojej cery

  Słońce i upał mogą nasilać problemy typowe dla każdego rodzaju skóry. Jeśli jednak będziesz o nią właściwie dbać, twoja cera będzie nadal piękna i zdrowa.

 • Gdy praca szkodzi urodzie

  Długie godziny spędzane w biurze, sklepie, salonie usługowym mogą źle wpływać na nasz wygląd. Sprawdź, jak temu zaradzić.

 • Urodowy kodeks pracy

  Każdego dnia wiele godzin spędzasz w biurze? Jak wyglądać profesjonalnie, ale też kobieco, zapewniając przy tym swojej skórze komfort i odpowiednią pielęgnację?

 • Czy to trądzik różowaty

  Łagodne oczyszczanie To podstawowy zabieg. Jednak w tym przypadku musi być wyjątkowo delikatny. Do mycia twarzy zaleca się przegotowaną letnią wodę (zbyt ciepła nasila problem) oraz dermokosmetyk, np. żel Physiogel. Usuwa zanieczyszczenia, nawilżając przy tym skórę i nie naruszając jej naturalnego pH. Możesz też używać hipoalergicznego płynu micelarnego dla skóry wrażliwej (najlepiej z apteki...

 • 15 przykazań letniej pielęgnacji

  Dzieci uwielbiają lato, ponieważ więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Ale o tej porze roku są też narażone na poparzenia słoneczne, przegrzanie i komary! Jak ustrzec przed nimi dziecko?

 • 28 rad na udany wyjazd z dzieckiem

  Wybierasz się na pierwsze wspólne wakacje z maluchem? Podpowiemy ci, w jaki sposób się do nich przygotować oraz co warto ze sobą zabrać, aby przywieźć z urlopu same cudowne wspomnienia.