• Informacje na temat:

  jak dbać o skóre po 20 tym roku zycia

Artykuły na temat: jak dbać o skóre po 20 tym roku zycia
 • Jak dbać o twarz po 35. roku życia?

  Procesu starzenia się skóry nie można zatrzymać. Jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji i specjalistycznym kosmetykom można go spowolnić. Podpowiadamy, jak chronić i pielęgnować cerę po 35 r.ż. tak, aby zachować młody wygląd na dłużej.

 • Jak dbać o skórę, aby jak najdłużej zachowała swoje piękno?

  ...wystąpić niemal u każdego. Jak sobie z tym poradzić?(...)Mając 20-25 lat zazwyczaj nie myślimy o starzeniu i ciężko nam wyobrazić siebie za kilka czy kilkanaście lat. W zasadzie trudno się temu dziwić, młoda skóra z reguły jest gładka, jędrna...

 • Jak dbać o stopy w każdym wieku?

  Stopy zaczynają się starzeć już około 30 roku życia, a ten proces przyspiesza po 50tce. Czy wiesz, jaka pielęgnacja stóp pozwoli ci zawsze cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami?

 • Uwaga mróz! Jak zadbać o skórę?

  Wszystko wskazuje na to, że zima zagościła u nas na dobre. Jak ochronić skórę przed zimnem, jak o nią dbać, żeby mrozy nie przyniosły szkody urodzie? Kosmetolog Justyna Szostak radzi.

 • Jak pielęgnować delikatną skórę wokół oczu

  Oczy są zwierciadłem duszy - wyrażają emocje, obrazują nastroje, a także stanowią istotny element charakteru twarzy. Aby wyeksponować naturalne piękno oczu, warto zatroszczyć się o znajdującą się wokół nich skórę, która już od 20 roku życia wymaga intensywnej pielęgnacji i specjalnej ochrony.

 • Podstawy pielęgnacji skóry przesuszonej

  Sucha skóra jest zaczerwieniona, cienka, bardzo wrażliwa i szorstka w dotyku. Wymaga szczególnej ochrony zarówno latem, jak i zimą. Czego potrzebuje? Kremów natłuszczających, filtrów UV, witaminy E, olejków i odpowiedniej pielęgnacji.

 • Pielęgnacja przeciwstarzeniowa - decyduje skóra, nie metryka

  Stresy, zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie słoneczne, jak również codzienny styl życia powodują, że skóra narażona jest w znacznym stopniu na szybsze starzenie i uszkodzenia. Czy to oznacza, że po pielęgnację przeciwstarzeniową należy sięgać wcześniej?

 • Stylowa kobieta po 50. Jakie ubrania wybierać i jak o siebie dbać?

  Amerykańskie powiedzonko głosi, że pięćdziesiątka jest nową czterdziestką. Jak jednak zadbać o stylowy wygląd i dobre samopoczucie w dojrzałym już bądź co bądź wieku? Okazuje się, że porad, które zwłaszcza kobietom po pięćdziesiątce pozwolą dobrze wyglądać i lepiej o siebie zadbać jest całe mnóstwo. Poniżej kilka z nich.

 • 10 zasad zdrowego stylu życia

  Styl życia: dieta, ruch, sposoby radzenia sobie ze stresem, środowisko i jakość relacji, jakie nawiązujemy z innymi, w ponad 50 proc. odpowiada za stan naszego organizmu. Nie na wszystko mamy wpływ: nie zmienimy na przykład genów, które w 20 proc. wpływają na zdrowie. Zmiana nawyków jest jednak w zasięgu ręki. Dzięki temu zyskasz wyższą jakość życia w każdym jego aspekcie.

 • Te nawyki sprawiają, że skóra starzeje się szybciej

  Gładka, rozświetlona cera bez zmarszczek to marzenie większości kobiet. Niestety wraz z wiekiem coraz trudniej utrzymać ten stan – procesy starzenia, stres czy czynniki zewnętrzne krok po kroku pogarszają stan skóry. Chociaż tych zmian nie da się całkowicie zatrzymać, to nie jesteśmy wobec nich całkowicie bezradni – czasami wystarczy zmiana kilku nawyków! Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną...