• Informacje na temat:

  jak dać znac chłopakowi ze ci się podoba

Artykuły na temat: jak dać znac chłopakowi ze ci się podoba
 • A to był taki dobry chłopak...

  Winę za gwałt zawsze ponosi sprawca. Flirt to nie zaproszenie do łóżka. Alkohol, używki i dobra zabawa nie usprawiedliwiają przemocy seksualnej. Teoretycznie każdy o tym wie, słyszał setki razy, zna na pamięć. A potem wydarza się historia taka jak ta z uniwersytetu Stanforda i okazuje się, że nic nie jest takie oczywiste.

 • Teresa Chudecka: Podróże i taniec dały mi wiarę w ludzi

  Zrezygnowała z pracy i dwukrotnie objechała Amerykę Południową w poszukiwaniu korzeni tańca. Dowiedziała się, że tango jest tylko dla mężczyzn, dlaczego Boliwijczycy zabijają się tańcząc, jakie kroki lubi diabeł i skąd się wzięła polka w Paragwaju. Czemu taniec to terapia bez terapeuty, wyjaśnia psycholog i podróżniczka Teresa Chudecka.

 • Jak mogła to wszystko wygadać?

  Mamo, idę na spacer z Mariuszem! Gdzie jest mój nowy płaszcz? Daj mi jakieś kosmetyki! Perfumy! – moja trzynastoletnia Helenka aż miała wypieki z wrażenia.

 • Sidney Polak i Paulina Szendal. Jak ogień i stal

  Zmieniła jego życie. Przy niej stał się dojrzałym mężczyzną. I choć jest menedżerem w korporacji, to doskonale rozumie jego artystyczną duszę. Razem tworzą duet prawie doskonały.

 • Katarzyna Nosowska. Nauczyła się myśleć o sobie

  ...swojego domu i obserwowania tego, jak to wszystko wygląda. Mnie się nigdy nie podobało, że moja mama nie potrafi ojcu powiedzieć "nie". Nie znosiłam seksistowskiego traktowania kobiet w swoim(...).  - Widziałam ją w jak najczarniejszych barwach. Mama załatwiła mi pierwszą pracę w księgarni, ale okazało się, że nie jestem wystarczająco miła i empatyczna w stosunku do klientów. Szybko mnie wywalili...

 • Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia

  ..."Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia" - jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów twórczości jednego z najbardziej znanych polskich artystów, który został tragicznie zamordowany(...) Beksińskiego, a obecnie dyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku. Ponadto w książce znajdują się także niepublikowane wcześniej dzienniki samego Beksińskiego, który wręcz z pedantyczną dokładnością...

 • Maja Bohosiewicz: Czasem warto się pogubić

  Zdjęcia, wywiady, przyjęcia, plotki. Jak unieść sławę, gdy jest się nastolatką? Maja Bohosiewicz przyznaje szczerze, że nie poradziła sobie z popularnością i drogo za to zapłaciła. Dlatego dziś rezygnuje z życia na pokaz i wyścigu o role w telewizji. Chce mniej. I za mniej. Wybiera teatr zamiast seriali, duże mieszkanie zamieniła na kawalerkę. Marzy, by spakować walizkę i na pół roku pojechać...

 • Tomasz Karolak: Już się wyszalałem

  Popularny aktor odkrywa uroki rodzinnego życia i oswaja się z myślą o ślubie. „Chcę, aby moje dzieci wyszły na ludzi”, mówi w rozmowie z SHOW. Oto nowy Tomasz Karolak!

 • Wojciech Malajkat: Uczę się od życia

  Zbyszek Zamachowski jest niski i charakterystyczny, Piotr Polk jest przystojny, a ja jestem mądry. Ten podział bardzo dawno wykonałem i na szczęście dla nas jakoś się sprawdza - mówi Wojciech Malajkat opowiadając o kulisach zawodu aktora.

 • Nie dam się zaszufladkować

  ...udawać kogoś, kim nie jestem. Zawsze jest ryzyko, że jak się człowiek otworzy, to może dostać kopa. Ale ja wychowałem się na podwórku. Jak ktoś mnie skrzywdzi, potrafię mocno oddać. Oczekuję od ludzi(...) ktoś określa siebie jako niszowego. Słyszę, jak muzycy mówią w radiu: "Nie spodziewamy się, że nasza płyta trafi do szerokiego grona odbiorców, bo tworzymy muzykę niszową". Ale ja wiem, że ta sama...