• Informacje na temat:

  jak często myć włosy dziecku

Artykuły na temat: jak często myć włosy dziecku
 • Włosy: Prawda i mity

  Czy naprawdę farbowanie i używanie suszarki osłabia ich kondycję, a podcinanie i szczotkowanie im służy? Czy włosy trzeba myć dwa razy? Rozprawiamy się z popularnymi mitami o ich pielęgnacji.

 • Jak dbać o rozjaśniane włosy?

  ...odpowiednia pielęgnacja po zabiegu. Co jednak zrobić, gdy włosy już uległy zniszczeniu? Zanim podejmiesz decyzję o radykalnym cięciu przesuszonych włosów, dowiedz się, jak o nie dbać, by znów były(...) słonecznikowy. Jak nakładać produkt na włosy? Najlepiej zmoczyć je ciepłą wodą, by nieco rozchylić łuski, a następnie nałożyć olej na całej ich długości. Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli zmieszasz olej...

 • Włosy uwrażliwione. Jak o nie dbać?

  Suche, matowe, mało elastyczne. Porowate, czyli z mocno odchylonymi łuskami i przez to szalenie podatne na uszkodzenia. Takie są właśnie włosy uwrażliwione.

 • Włosy bez tajemnic. Fakty i mity o ich pielęgnacji

  Prawd o pielęgnacji włosów jest wiele. Jedni twierdzą, że włosów nie należy myć za często, drudzy, że można nawet codziennie. Niektórzy zalecają wcieranie odżywki do włosów w skórę głowy, inni przestrzegają, by absolutnie tego nie robić. Jak więc z włosami postępować?

 • Pomocy, tracę włosy!

  ...będziemy zażywać go w ciemno. Dość często przyczyną nadmiernego wypadania włosów - szczególnie u kobiet - jest niedobór żelaza. Wtedy przyjmowanie zawierających go preparatów staje się jak najbardziej(...) opinia głosi, że kondycja włosów idzie w parze z kondycją paznokci. Jeśli jedno nam się "sypie", to musimy spodziewać się za chwilę problemu z drugim. - Nie zawsze tak jest, choć zarówno włosy, jak...

 • Włosy mocniejsze od zaraz

  Coraz więcej z nas ma problem z gęstością i grubością pasm. Brytyjscy lekarze ogłosili już nawet "epidemię osłabienia włosów". O to, jak się jej nie poddać, pytamy pięciu doświadczonych ekspertów.

 • .... Zwłaszcza, że należy je myć co najmniej dwukrotnie. Róbmy to w misce albo w wirówce do sałaty. Woda nie wycieknie wtedy do zlewu, jak przy płukaniu produktów na sicie i będziemy mogli jeszcze raz ją(...) czystej, pitnej wody. Podczas golenia i płukania maszynki pod kranem wycieka jej jeszcze więcej. Często też mylimy sedes z koszem na śmieci. Wrzucamy do niego chusteczki higieniczne, pety czy włosy ze...

 • Najlepsze metody na gęste włosy

  ...androgennego, jak i w przypadku ubytków owłosienia spowodowanego wypadkami, chemioterapią, naświetlaniami i różnymi urazami mechanicznymi. Z tą czupryną można spać, kąpać się, myć głowę, a także(...) owłosienia. Możliwości metody Implant Micro Derme często wykorzystują także modelki oraz inne osoby, dla których dobry wygląd ważny jest zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

 • Fryzura pełna lekkości

  Twoje włosy szybko się przetłuszczają? Sprawdź, co robić, aby fryzura nabrała lekkości.

 • Ochrona i pielęgnacja dziecięcych włosów - Porady Claudius Hair Treser Academy

  Moment, w którym na świecie pojawia się dziecko diametralnie zmienia nasze życie. Potrzeby nowo narodzonej istoty stoją wyżej od naszych potrzeb. Uczymy się jak zrozumieć, jak zadbać i jak pielęgnować małą istotę. W tym artykule podpowiemy jak zadbać o włoski niemowlaków i nieco starszych dzieci.