• Informacje na temat:

  jak cwiczyć w domu przy muzyce

Artykuły na temat: jak cwiczyć w domu przy muzyce
 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Jak zrobić kardio w domu?

  Nie musisz korzystać z siłowni, ani nawet wychodzić z domu, żeby zrobić regularny trening kardio, który masz zaplanowany.

 • Jak zostałem rockmanem

  ...i nieprzyprawione. Mój organizm, przez różnego rodzaju wysiłki, jakie mu funduję na co dzień, potrzebuje wartości odżywczych, które znajdują się, niestety, w mięsie. Nie znalazłem na razie substytutu(...) wysiłku fizycznym, potrafią być uzależniające. A tak poważnie: trenuję w domu. Mam swój zestaw ćwiczeń, który wykonuję codziennie od kilku lat i który przynosi widoczne i odczuwalne efekty. Jestem...

 • Jak relaksują się gwiazdy

  Wszyscy musimy co jakiś czas naładować akumulatory. Gwiazdy też. Każda ma swoje sposoby, żeby się zrelaksować i nabrać energii do działania.

 • Wojciech Mann: Showman na diecie

  ...r. wrócił do domu. Jego ulubioną rozrywką było siadanie przy pianinie i granie ze słuchu piosenek usłyszanych w radio. Mann junior zazdrościł tego ojcu. "Jak można mi było nie przekazać takich(...) w dziesiątkę. Stamtąd Mann trafił do radia, ale zabrał się też za pisanie piosenek dla artystów takich jak Zbigniew Wodecki czy Anna Jantar. Solo i w duecie Barwna osobowość przydała się i w telewizji...

 • Jak wspomóc organizm, gdy brakuje słońca

  ...infekcjami grypowymi, ani przed zimową apatią. Gdy pogoda nie sprzyja ruchowi na powietrzu, ćwicz w klubie lub w domu. Jeśli lubisz zajęcia w towarzystwie innych osób, zapisz się na naukę tańca. Bez względu na to, czy będzie to taniec klasyczny, nowoczesny czy brzucha, godzina ruchu przy muzyce sprawi, że złość, rozdrażnienie i smutek znikną bez śladu. A jeżeli potrzebujesz wyciszenia, odpowiednia...

 • Mąż zmienil pracę, ja musiałam dostosować swoje życie do tych zmian, system mam taki: wsatję 4,45  szykuję  w piecu, prasuję czy robię jakieś tam rzeczy,...

 • Kochamy się? Tak, ale nie w pracy

  ...„Kłócimy się. W naszym domu zawsze było głośno. Słyszało się i łzy, i głośny śmiech, i dyskusje do rana”, mówi Maria Dębska, aktorka. „Staram się nie wtrącać. Wiem, że to złe, ale Marysia i tak potrafi mi wygarnąć”, opowiada Kinga Dębska, reżyserka. Jak utrzymać bliskość? Nie pomylić miłości z nadopiekuńczością? Wybaczyć to, co poszło nie tak? O najtrudniejszą życiową relację pytamy matkę i córkę.

 • Czas na odkurzanie? Włącz muzykę i od razu poczujesz się lepiej. Jak wykazały badania przy muzyce odkurza się efektywniej, a praca sprawia więcej radości. Sprawdź jaki zestaw hitów najlepiej pasuje do twojego domu. Skorzystaj z generatora list odtwarzania przygotowanego przez Electrolux.

 • Twój ruch

  Wiemy, że powinnyśmy być aktywne fizycznie bez względu na wiek, bo wtedy będziemy zdrowsze, sprawniejsze, zgrabniejsze. Ale zacząć ćwiczyć i robić to regularnie nie jest łatwo. Jak pokonać wewnętrzny opór? Specjalnie dla TS Ewa Chodakowska, instruktorka, której udało się namówić tysiące Polek do codziennego treningu, przedstawia swoje metody walki z wymówkami. To działa!