• Informacje na temat:

  jak cwiczyć brzuch w domu

Artykuły na temat: jak cwiczyć brzuch w domu
 • 6 porad jak ćwiczyć w domu

  Chcesz zacząć ćwiczyć w domu, ale brakuje ci motywacji. Znamy to. Dlatego podpowiadamy, jak z pomocą 6 prostych zasad rozpocząć pracę na wymarzoną sylwetką.

 • Proste triki na płaski brzuch

  Co jeść, aby nie wciągać brzucha, gdy wychodzimy na plażę? Eksperci „Olivii” podpowiadają, jakich sposobów użyć, aby uzyskać ten efekt bez wyrzeczeń i drastycznej diety.

 • Sprzątanie, jak sport, wzmacnia mięśnie, spala kalorie i uwalnia endorfiny!

 • Jak mieć płaski brzuch

  Płaski brzuch można mieć w każdym wieku - wystarczy o niego zawalczyć...

 • Mięśnie dna macicy: Jak je wzmocnić za pomocą ćwiczeń?

  Jeszcze do niedawna nie poświęcałaś im zbyt wiele uwagi. Dziś zastanawiasz się, jak możesz sprawić, by były w lepszej kondycji. O mięśniach dna miednicy, zwanych również mięśniami Kegla, przypominamy sobie zwykle wtedy, kiedy pojawiają się kłopoty z utrzymaniem moczu. Na szczęście, dzięki odpowiednim i systematycznym ćwiczeniom, nad dolegliwością można zapanować.

 • Jak przygotować brzuch pod "bikini bridge"?

  Bikini bridge to płaski brzuch i wystające kości bioder, na których idealnie rozpina się dół z bikini.

 • Marzenie o płaskim brzuchu

  Za każdym razem, gdy patrzymy w lustro wciągamy brzuch i zastanawiamy się, czy nie mógłby być trochę bardziej płaski. Tylko co tu zrobić, by cieszyć się widocznymi efektami?

 • ​Szczupłe nogi, płaski brzuch...

  Z badań wynika, że 97% Polek przyznaje się do niezadowolenia z jakiejś części swojego ciała. Najczęściej wymieniane zmory to "skórka pomarańczowa", rozstępy, a także utrata młodego wyglądu. Pomożemy(...) - programy odżywiania i ćwiczeń ze stosowaniem produktów do pielęgnacji skóry NIVEA, zapewnisz swojej skórze maksymalne korzyści, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz - zapewnia Sarah. Ruch...

 • Jak zostaje się stulatką?

  ...​Japonki żyją najdłużej ze wszystkich kobiet na świecie. Jaki sekret mają tamtejsze seniorki? - Nie ma sekretu! Żyję normalnie - mówi 99-letnia Haru Miyagi. Co znaczy normalnie, gdy nie ma się emerytury, na śniadanie je się sfermentowaną soję, a na obiad wodorosty? Postanowiłem sprawdzić, jak żyją najstarsze mieszkanki Okinawy. A nawet z nimi zatańczyć.

 • Jak szybko i efektywnie spalić 500 kalorii?

  ...3 razy w tygodniu. Podczas dobrze wykonanej tabaty możemy spalić więcej niż w trakcie półgodzinnego biegu. Spinning Jeśli mamy problem z tym, by regularnie trenować w domu, lepszym rozwiązaniem(...) nie obciąża stawów i jest bezpieczny dla kręgosłupa. Basenów oferujących zajęcia aqua aerobiku jest coraz więcej. Podobnie jak kobiet, które pokochały ten sport (często na zajęcia trzeba zapisywać się...