• Informacje na temat:

  jak być modna modne dodatki na jesien 2010

Artykuły na temat: jak być modna modne dodatki na jesien 2010
 • Kolekcja z 10 kluczowych sylwetek

  ..."Dla wszystkich kobiet, którymi jesteś!" - to hasło nowej kolekcji luksusowych torebek amerykańskiej marki Joanna Maxham. Na jesień 2009, marka proponuje mięciutkie włoskie skóry, proste kształty i klasyczne dodatki oferując nowoczesnej kobiecie torebki na wszystkie okazje - do biura, na zakupy czy też leniwy weekend w egzotycznym miejscu.

 • Korzenie zapuszczam w asfalt

  ...podwyżki, ale rozerwij się w spa", wręczała voucher przygotowany dla klientów. "Możesz jeździć taksówkami, ile zechcesz", puszczała oko. Nie widziałam w tym nic złego. Chciałam być jak ona. Piąty miesiąc(...) w Ursusie, za ścianą współlokator Leszek - uroczy gej z Nowej Soli. Dzięki niemu Grażyna znajduje pierwszą pracę asystentki w studiu dubbingu. Sprząta, pilnuje, by aktorzy mieli kawę, zagaduje, jak minął...

 • Pomyślna wróżba

  Pokaż mi dłoń, a powiem ci, kim jesteś. Nie znam się na chiromancji, ale za to doskonale wiem, jakie tajemnice kryje manikiur. Matowy zielony lakier? Odważny wybór. Brawa dla trendsetterki. Głęboka połyskująca czerwień? Lubisz klasyczną elegancję. Tylko ochronna odżywka... Wyczuwam zainteresowanie ekologią.