• Informacje na temat:

  jak być madra babcia

Artykuły na temat: jak być madra babcia
 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Andrzej Piaseczny: Szczęście jest blisko

  ...pobyć z mamą. To mądra dojrzałość czy ucieczka?

 • Moda na Zero Waste: 7 porad, jak uporządkować szafę

  Szafy wielu Polek wydają się być nie z drewna, a z gumy. Chomikujemy w nich bardzo dużo ubrań, często kupionych pod wpływem impulsu. Jeśli bałagan i pogniecione ubrania są Ci znajome, dowiedz się, jak zorganizować swoją garderobę na nowo, tworząc tzw. kapsułkową szafę, zgodną z trendem Zero Waste.

 • Beata Kozidrak: Siła jest w każdej z nas

  Spotykamy się w nowym warszawskim domu Beaty Kozidrak. Przyjeżdżamy niemal jednocześnie. Patrzę na kobietę z małym chłopcem. Wygląda jak mama, a nie babcia Sebastiana, którego mi przedstawia. W domu widać rękę i serce Beaty. Jest ciepło i przytulnie. Od progu pachnie zupą jarzynową. I choć artystka zmieniła w swoim życiu wszystko, niezmiennie rodzina jest dla niej najważniejsza.

 • Jestem staromodna jeśli chodzi o rodzinę, ale... ze ślubem mam jakiś problem

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) opowiedziała nam o tym, co jest ważne, a co zupełnie nieistotne dla kobiety po czterdziestce i dlaczego dojrzałość ma wiele plusów.

 • Bo nie chcę być ''wieśniarą''…

  Kupiła sobie obcisłe spodnie i megakrótką spódnicę. Kiedy mi to pokazała, aż jęknęłam: – To do szkoły?! Iza zrobiła naburmuszoną minę. – Muszę tam jakoś wyglądać – powiedziała hardo.

 • Będziesz moim dzieckiem

  Zrządzenie losu sprawiło, że Agnieszka adoptowała Olę. Krystyna sama zdecydowała, że zaopiekuje się maltretowanym chłopcem. Były spełnionymi matkami, miały odchowane dzieci, poukładane życie, ale zdecydowały, że jest w nim miejsce na jeszcze jedną miłość. Do dziecka odrzuconego, z bolesną przeszłością. Czy umiały je pokochać tak jak własne? I czy drugi raz zrobiłyby tak samo?

 • ​Irena Iłłakowiczowa: Historia pięknej polskiej agentki

  ...stawiała opór przy wsiadaniu do samochodu, co jeszcze bardziej przydało autentyczności całej scenie, bo "gestapowcy" rzeczywiście użyli wobec niej siły. Jak wielka musiała to być ulga, kiedy się(...) sięgających szesnastego wieku. Ojciec Bolesław Morzycki pracował przy rozbudowie kolei w Rosji i po wybuchu rewolucji rodzina czas jakiś mieszkała w Finlandii. Po tym pobycie na północy pozostała...

 • Myjesz twarz mydłem? Natychmiast przestań!

  Skóra twarzy jest napięta, pomarszczona i przesuszona? Winą możesz obarczyć mydło. Stosowany przez nasze babcie i prababcie kosmetyk w gruncie rzeczy szkodzi naszej urodzie. Co dzieje się podczas kontaktu skóry z mydłem i jak prawidłowo pielęgnować twarz? Przeczytaj rady kosmetologa.

 • Będę miała syna!

  Tylko magazynowi SHOW aktorka zdradziła płeć dziecka! Wyznała też, dlaczego długo zwlekała z decyzją o macierzyństwie i jak ciąża zmieniła jej życie.

Dyskusje na temat: jak być madra babcia
 • Re: Zimowa dieta Anny Lewandowskiej

  i madra kobieta. Ja mogę być Twoja babcia i posiadam podobna wiedze, brac przykład i stosować, to samo robie od lat . Mam ponad 65 lat jest sprawna , gomnastukuje się do dzisiaj i jak mowia znajomi i nie tylko wyglądam na 50 lat. Brawo Aniu już wiem, ze jak będziesz babcia tez będziesz wygladac na duuuuzo mniej niż będzie miała Twoja metryka. Powodzenia , pozdrawiam

 • Re: Re: Gość

  "neutralność" , to dalszy ciąg życia w zespole : syn - synowa -wnuczęta i babcia . Wiesz w tym całym "bałaganie" o co chodzi ? Matka , babcia i tesciowa powinna spełnić role "dobrego anioła" / madra(...) ważne ale spełniaja inne role . Madra matka "pozyskuje " synową a nie "tropi" jak lisa , który i tak przegrywa z mysliwym . "albo ja albo matka,zawsze przegra-bo nie ona mnie rodzila " - niewłasciwe