• Informacje na temat:

  jak być dobra kelnerka

Artykuły na temat: jak być dobra kelnerka
 • Czym jest mobbing i jak się przed nim bronić?

  Często skarżymy się na złe traktowanie w pracy. Jednak mamy kłopot z określeniem, na jakie zachowania nie powinniśmy się godzić. Trzy kobiety opowiadają o swoich doświadczeniach, a eksperci o mechanizmach tego zjawiska.

 • Życie jak w Madrycie?

  Niby nic trudnego. Wystarczy założyć blog, wymyślić wpadający w ucho nick, robić sobie selfie w pożyczonych ciuchach, wrzucać je na stronę i czekać na kontrakty reklamowe. Tak myślą dziewczyny, dla których „blogerka mody” to synonim lekkiego i przyjemnego zarabiania pieniędzy. Tak jest, z jednym „ale”. Trzeba się przebić i zainteresować sobą tysiące. Jak to zrobić? Opowiadają królowe polskiej...

 • Julianne Moore: To, co dobre, spotkało mnie po czterdziestce

  ...-tką, Liv 5 lat później. Twierdzi zresztą, że to dzieci ją odmłodziły. Coś w tym musi być, bo to, jak wygląda doceniają nawet fachowcy od reklamy. Mając 48 lat na okładce "Voque’a" pozowała w mokrym(...) koleżanki- aktorki jak ognia unikają określenia wiek średni. Inna rzecz, że jej samej magiczna czterdziestka przyniosła wszystko, co w jej życiu najlepsze. Zawsze w roli drugoplanowej Dzieciństwo...

 • George Clooney: Chce być prezydentem?

  Twierdził, że nigdy się nie ożeni i że nie zamierza być politykiem. Odkąd się oświadczył, wszyscy czekają na start w... wyborach.

 • Jak trzeba było, to też sprzątałam

  ...- Nawet się nie zastanawiałam, kto oprócz mnie zasiądzie w jury "Tylko taniec". I długo jeszcze nie znałam tych ludzi, ale jak już ich poznałam, to mnie oczarowali, zwłaszcza Alan Andersz - mówi nam(...) się rozpadł. - Poza tańcem robiłam wiele rzeczy. Byłam kelnerką, bileterką, pracowałam na budowie, jak trzeba było, to też sprzątałam - wspomina Krystyna Mazurówna. Dziś jest właścicielką 17 mieszkań...

 • Krwi powinno być dużo

  ...tęsknota za siostrą, która wyjechała rok wcześniej, i potrzeba, by zwyczajnie "coś w tym życiu odmienić". Pierwsze miesiące na Wyspach do łatwych nie należą - udaje się zdobyć adresy dwóch domów do(...). Właśnie teraz naprawdę czuje, że staje się dorosła. Znajduje pracę w restauracji. Jako kelnerka angielski szlifuje w "rzeczywistych sytuacjach", nabierając coraz większej pewności siebie i czując się...

 • A jednak będzie wesele!

  Sala ustrojona, stoły zastawione, jedzenie prawie zrobione. Miało być tak pięknie, a tu panna młoda wpada i mówi, że narzeczony ślubu nie chce brać! I co teraz począć?!

 • Dolce jest vita

  Nadpobudliwy. Kocha za mocno, żyje za szybko. W Polsce musi hamować swój apetyt na emocje. Tu w Rzymie, pędząc na skuterze wokół Koloseum, jest sobą. Dużym chłopcem, który jak mało kto umie się cieszyć życiem.

 • Mam 25 lat. W zeszłe wakacje wyjechałam do Anglii do pracy, na 3 miesiące. Jak obiecywano mi jeszcze przed wyjazdem, miałam być kelnerka. Rzeczywistość okazała się inna.

 • Na cienkim lodzie

  Tonya Harding miała szansę być najlepszą amerykańską łyżwiarką lat 90. Została czarnym charakterem. Czy faktycznie była aferzystką, gotową brutalnie wyeliminować rywalkę, czy sama padła ofiarą intrygi, jak chcą twórcy filmu Jestem najlepsza nominowanego do trzech nagród Akademii? Historia upadłej gwiazdy sportu i pamiętnej łyżwiarskiej opery mydlanej znów budzi emocje.