• Informacje na temat:

  jak być dobra kelnerka

Artykuły na temat: jak być dobra kelnerka
 • Jak żyć z wybuchowym mężczyzną?

  Życie z wybuchowym mężczyzną to jak spacer po zaminowanym terenie. Nigdy nie wiesz, kiedy dojdzie do eksplozji. Kochasz go, ale męczą cię jego humory. Podpowiadamy ci, jak odmienić jego zachowanie.

 • Czym jest mobbing i jak się przed nim bronić?

  Często skarżymy się na złe traktowanie w pracy. Jednak mamy kłopot z określeniem, na jakie zachowania nie powinniśmy się godzić. Trzy kobiety opowiadają o swoich doświadczeniach, a eksperci o mechanizmach tego zjawiska.

 • Gloria Steinem: Jak feministka została króliczkiem ”Playboya”

  ...tłumacząc, że jest zbyt ładna, by być prawdziwą reporterką. Magazyn "Esquire" zamówił u niej cykl tekstów, choć szefowie nie spodziewali się chyba, jak mocne okażą się w swej wymowie. Steinem bowiem mocno krytykowała w nich realia, które uniemożliwiają amerykankom robienie kariery i łączenie jej z życiem rodzinnym.W końcu, w roku 1963, Gloria Steinem przyjęła niezwykłe - jak na owe czasy - zlecenie...

 • Julianne Moore: To, co dobre, spotkało mnie po czterdziestce

  ...-tką, Liv 5 lat później. Twierdzi zresztą, że to dzieci ją odmłodziły. Coś w tym musi być, bo to, jak wygląda doceniają nawet fachowcy od reklamy. Mając 48 lat na okładce "Voque’a" pozowała w mokrym(...) koleżanki- aktorki jak ognia unikają określenia wiek średni. Inna rzecz, że jej samej magiczna czterdziestka przyniosła wszystko, co w jej życiu najlepsze. Zawsze w roli drugoplanowej Dzieciństwo...

 • George Clooney: Chce być prezydentem?

  Twierdził, że nigdy się nie ożeni i że nie zamierza być politykiem. Odkąd się oświadczył, wszyscy czekają na start w... wyborach.

 • Jak trzeba było, to też sprzątałam

  ...- Nawet się nie zastanawiałam, kto oprócz mnie zasiądzie w jury "Tylko taniec". I długo jeszcze nie znałam tych ludzi, ale jak już ich poznałam, to mnie oczarowali, zwłaszcza Alan Andersz - mówi nam(...) się rozpadł. - Poza tańcem robiłam wiele rzeczy. Byłam kelnerką, bileterką, pracowałam na budowie, jak trzeba było, to też sprzątałam - wspomina Krystyna Mazurówna. Dziś jest właścicielką 17 mieszkań...

 • Krwi powinno być dużo

  ...tęsknota za siostrą, która wyjechała rok wcześniej, i potrzeba, by zwyczajnie "coś w tym życiu odmienić". Pierwsze miesiące na Wyspach do łatwych nie należą - udaje się zdobyć adresy dwóch domów do(...). Właśnie teraz naprawdę czuje, że staje się dorosła. Znajduje pracę w restauracji. Jako kelnerka angielski szlifuje w "rzeczywistych sytuacjach", nabierając coraz większej pewności siebie i czując się...

 • A jednak będzie wesele!

  Sala ustrojona, stoły zastawione, jedzenie prawie zrobione. Miało być tak pięknie, a tu panna młoda wpada i mówi, że narzeczony ślubu nie chce brać! I co teraz począć?!

 • Dolce jest vita

  Nadpobudliwy. Kocha za mocno, żyje za szybko. W Polsce musi hamować swój apetyt na emocje. Tu w Rzymie, pędząc na skuterze wokół Koloseum, jest sobą. Dużym chłopcem, który jak mało kto umie się cieszyć życiem.

 • Mam 25 lat. W zeszłe wakacje wyjechałam do Anglii do pracy, na 3 miesiące. Jak obiecywano mi jeszcze przed wyjazdem, miałam być kelnerka. Rzeczywistość okazała się inna.