• Informacje na temat:

  jak być charyzmatycznym

Artykuły na temat: jak być charyzmatycznym
 • Nieznane oblicza charyzmatycznego zakonnika

  ...i Sylwestra Szefera w nieznanych konferencjach, wygłaszanych do studentów i świeckich z Ruchu Odnowy w Duchu Świętym. Jego głębokie rozważania dalekie są jednak od abstrakcji. To żywe wskazania, jak...

 • Agata Steczkowska: Jestem córką księdza

  Ta miłość nie powinna się udać, bo wszystko i wszyscy byli jej przeciwni. A jednak się udała i trwała do grobowej deski. O związku swoich rodziców Danuty i Stanisława Steczkowskich, a także o tym, jak żyje się w dużej rodzinie opowiada ich najstarsza córka Agata.

 • Dorota Wellman, Jak być przyzwoitym człowiekiem?

  Dorota Wellman - dziennikarka, prezenterka, producentka. Kobieta-dynamit. Energia, odwaga i profesjonalizm w każdym calu. Nie boi się zadawać niewygodnych pytań, nie ma dla niej tematów tabu ani tym bardziej - zbyt kontrowersyjnych odpowiedzi. Uwielbia wyzwania. Tym razem podejmuje temat moralności. W książce "Jak być przyzwoitym człowiekiem?", razem z Karoliną Głogowską, pyta przedstawicieli...

 • Agata Steczkowska: to, co jest proste, jest czasem nieosiągalne

  ...takie proste, żeby się spotkać, bo my już dawno jesteśmy dorosłymi ludźmi. Założyliśmy swoje gniazda, rodziny, i jeśli się spotykamy, to musi być wewnętrzny imperatyw, tak jak 70-lecie urodzin naszej(...) wszystkim to, że postanowiłam napisać tę książkę, chciałam oddać też hołd moim rodzicom. Za to, jacy byli, za to, że żyli w zgodzie z własnym sumieniem i jak wykreowali tę rodzinę. Bo to jest rzecz niezwykła...

 • Maria Maj. Była sobie aktorka

  ...ograniczonej rozpoznawalności, bo wydaje mi się, że jestem dość skromną osobą - to z drugiej strony jak każdy aktor potrzebuję uznania i akceptacji. W tym roku będę obchodzić pięćdziesięciolecie pracy(...)? - dopytuje. Jest serdeczna, troskliwa, ma w sobie jakiś rodzaj matczynego ciepła.  - Mieszkam tutaj od siedmiu lat. Po latach tułaczki, życia na walizkach, nagle poczułam, że będzie mi tu dobrze...

 • Doda, czyli jak korek od szampana

  Jeszcze nie poznałam takiego partnera, z którym chciałabym wymienić materiał genetyczny. Przed taką wymianą muszę się naprawdę dobrze zastanowić, bo - jak mawia moja babcia - co z tego, że znajdę drugą połówkę jabłka, jeśli ona będzie zatruta? Przeczytaj rozmowę Krzysztofa Materny z Dodą.

 • Martyna Wojciechowska: Jestem ze sobą szczera

  Spotkanie z nią może budzić pewien niepokój, a na pewno powinno skłaniać do refleksji: czy dobrze wykorzystaliśmy szanse, które podsuwa nam los? Czy potrafimy walczyć o swoje marzenia? Czy mamy odwagę żyć tak, jak chcemy? Tak jak ona. Martyna Wojciechowska.

 • Lider poszukiwany

  Pewny siebie, charyzmatyczny indywidualista o zdolnościach przywódczych? Ten model dezaktualizuje się na naszych oczach. O tym, jaki powinien być lider na nowe czasy oraz do czego jest potrzebny w firmie i rodzinie, z psychologiem biznesu, dr. Michałem Kaźmierskim rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Portret w półtonach

  O Grzegorzu Ciechowskim, charyzmatycznym poecie rocka, liderze Republiki i Obywatelu G.C., rozmawiamy w 60. rocznicę jego urodzin z przyjacielem artysty, pieśniarzem i malarzem Janem Wołkiem. I nic nie jest tu czarno-białe.

 • Magdalena Boczarska: Jestem z siebie dumna

  ...- Gdy patrzę w lustro, to umiem powiedzieć, że choć czasami lekko nie było, to jakoś dobrze idzie. Jestem z siebie dumna - mówi w rozmowie ze Styl.pl Magdalena Boczarska, kobieta niezwykła, odtwórczyni głównej roli w filmie "Sztuka kochania".