• Informacje na temat:

  jak bronic się przed psem

Artykuły na temat: jak bronic się przed psem
 • Cztery typy wampirów energetycznych: Jak się przed nimi bronić

  ...umieją same rozwiązać swoich problemów. Ofiara, czyli potrzebuję pomocy Koleżanka zwierza ci się, że ma kłopot, a ty akurat wiesz, jak mu zaradzić. Proponujesz więc pomoc. Raz, drugi, trzeci(...): Pomóż, jeśli możesz, ale postaw granice. Nie angażuj się, jeśli ucierpią na tym twoje finanse, bliscy. Pamiętaj, że ofiara rzadko prosi o coś wprost. Woli manipulować, dlatego najlepszą obroną przed...

 • Psie serce

  ...- Ma nie tylko serce, ale i emocje. I bywa dla człowieka jak lustro. Po zachowaniu psa można poznać, jaki psychologiczny problem ma jego pan – mówi Dorota Sumińska. I tłumaczy, dlaczego warto mieć psa, czemu w życiu dziecka może on spełniać ważniejszą rolę niż niania, jak układać wzajemne stosunki z korzyścią dla obu stron?

 • Pies leży pogrzebany... w sypialni

  Podobno właściciele psów dzielą się na tych, którzy pozwalają swoim pupilom spać w łóżku i tych, którzy... się do tego nie przyznają. Badacze z Center for Sleep Medicine Mayo Clinic w Arizonie postanowili sprawdzić, czy dzielenie z psem sypialni lub łóżka ma znaczenie dla jakości naszego snu. Okazało się, że ma, przy czym pies w sypialni to znakomity pomysł, w łóżku już niekoniecznie. Pisze o tym...

 • Jak się pozbierać po rozstaniu

  Przeżyłaś zerwanie lub rozwód? Nie jesteś osamotniona. Kobiety na całym świecie doświadczają związanego z tym cierpienia. Psycholog podpowie, jak dojść do siebie i ruszyć dalej.

 • Gdzie czeka miłość? Tam, gdzie się jej nie spodziewasz

  W drugiej połowie życia odnalezienie partnera wydaje się bardziej skomplikowane. Ale tak nie musi być. Wystarczy spojrzeć uważniej na siebie i swoje otoczenie.

 • Gdy twój pupil choruje, ty też możesz być zagrożona

  Kochamy je bezgranicznie. Ale niektóre psie i kocie choroby przenoszą się na nas. Dlatego trzeba wiedzieć, jak się przed nimi ustrzec.

 • Największe atrakcje na Zachodnim Wybrzeżu USA

  W jaki sposób dom pani Winchester miał bronić wdowę przed duchami? Gdzie mieści się najbardziej pokręcona uliczka świata? W jakich okolicznościach powstała Coit Towel? Poznajcie Zachodnie Wybrzeże!

 • Robin: O ile pamiętam, musieliście dwukrotnie kręcić scenę, w której z psa robi się miazga. John: Tak. Pierwsze zbliżenie, które nakręciliśmy, było...

 • Czułam się silna, okazałam się słaba

  ...? Ze swojego stanu majątkowego tłumaczę się przed urzędem skarbowym. Występuję w "Jak oni śpiewają" dla pieniędzy, ale nie po to, by odrobić swoje długi, tylko, żeby pieniądze zacnie wydawać. W Stanach(...) bronić przed zalewem amatorów z seriali? Atakuje się na przykład braci Mroczków. A to są bardzo ambitni młodzi ludzie, dojrzale podchodzą do przygody, jaką jest granie w "M jak Miłość". Widzę, że oni...

 • Złość, żal, łzy - jak sprawić, by działały oczyszczająco

  W dzieciństwie nie raz słyszałaś, że grzeczna dziewczynka nie okazuje złości, nie użala się i nie płacze. I w ten sposób nauczyłaś się tłumić te "złe" emocje. Tymczasem nie wyrażone mogą wyrządzić ci wiele szkody. Zobacz, jak mądrze sobie z nimi radzić.

Wideo na temat: jak bronic się przed psem
 • Jak uchronić psa przed kleszczami i pasożytami?

  W miastach kleszcze budzą się już w marcu, żerują do lipca, a potem od września do listopada. Stanowią one nie tylko zagrożenie dla ludzi, ale również dla naszych ukochanych pupili. W "Dzień Dobry TVN" weterynarz Franciszek Paśko opowiedział o tym, jakie niebezpieczne dla psów choroby roznoszą kleszcze. Jak się przed nimi bronić?