• Informacje na temat:

  jadalnia zdjęćia

Artykuły na temat: jadalnia zdjęćia
 • Jadalnia w małym mieszkaniu – jak ją zaaranżować?

  Romantyczne kolacje, rodzinne obiady i długie, wieczorne spotkania w gronie przyjaciół - wspólne celebrowanie posiłków sprawia, że wszystko smakuje lepiej. Dlatego tak ważne jest, aby jadalnia została urządzona funkcjonalnie i komfortowo. To szczególnie istotne w małych mieszkaniach, w których na wydzielenie strefy jadalnianej mamy jedynie konkretną część salonu. Na co zwrócić uwagę, by jak...

 • Jadalnia na miarę

  Stół, przy którym jadamy posiłki, ma siłę integrującą domowników, a wygodna i dobrze urządzona jadalnia sprzyja rozmowom i spotkaniom. Jak urządzić jadalnię idealną? Poniżej kilka podpowiedzi.

 • Celeste Barber szczera do bólu i niezwykle zabawna

  Uwielbiam się z siebie śmiać. Jedyną osobą na świecie, której sprawia to tyle samo radości, jest moja siostra Olivia. Przesyłałyśmy sobie nawzajem zrzuty ekranów zdjęć i rzucałyśmy sobie wyzwania: przyjąć odpowiednią pozę i zrobić imitację fotki - pisze Celeste Barber w książce "Challenge Accepted".

 • Owocowe trendy

  We wnętrzach także zagościło lato. W dekoracjach królują soczyste owoce. Owocowe motywy pojawiają się nawet w jadalniach i salonach, choć do niedawna zastrzeżone były tylko dla kuchni.

 •   Szwy zdjęli mi w poniedzialek, oczywiście bałam sie oprzeć plecami o siedzenie w samochodzie żeby mi skóra sie nie porozłaziła. Nie bolalao, ale ja...

 • Jak zaplanować oświetlenie w domu?

  Planując jakiekolwiek wnętrze, w pierwszej kolejności należy zastanowić się, jak ma się w nim kształtować światło. To jeden z najważniejszych elementów w aranżacji przestrzeni. Oświetlenie tworzy klimat, niejednokrotnie wyznacza również dominujący styl. Odpowiednio zaaranżowane pozwala również na ukrycie tych mniej pożądanych miejsc.

 • Złota pościel i dzieła sztuki: Tak żył boss wnuczkowej mafii

  Arkadiusz Ł.., pseudonim Hoss, wyrokiem Sądu Okręgowego w Poznaniu został skazany na 7 lat więzienia za wyłudzenie milionów złotych. Jego przestępcza działalność w Polsce stała się tematem dokumentu „Wnuczkowa mafia. Powiedz im, co masz, a zabiorą Ci wszystko” Hanny Dobrowolskiej. Poniżej publikujemy jej fragment.

 • Cudowny świat Charliego Chaplina

  Charlie Chaplin, który za życia rozśmieszał ludzi na całym świecie, nawet po śmierci sprawia innym wiele przyjemności. Kiedy odwiedzisz Chaplin’s World w szwajcarskim Corsier Sur Vevey, nie będziesz chcieć z niego wyjść. A jak już wyjdziesz, poczujesz się lepszym człowiekiem.

 • Tiaa.... Nasz Młodszy  skończył 13 lat wczoraj. Nigdy nie zapomni tych urodzin. Od wczoraj ma założona szynę na piąty palec prawej dłoni. Gdyżalebowiem...

 • Piękne mieszkanie szybko i niewielkim kosztem

  Jagoda Kutkowska, dekoratorka wnętrz, blogerka i autorka książki "Mieszkaj pięknie", radzi, jak urządzić piękne i funkcjonalne wnętrza nawet przy ograniczonym budżecie. Jak wybrać właściwy styl? Jakich błędów unikać? Od czego zacząć? Poznaj najważniejsze zasady i odmień swoje mieszkanie!