• Informacje na temat:

  indie

Artykuły na temat: indie
 • ​Indie, Jarosław Kret

  Indie to kobiety w sari, zaklinacze węży i Tadź Mahal. Intensywne kolory i aromatyczna kuchnia. Upał, święte krowy i kropki na czołach. Religia, która każe wciąż i wciąż rodzić się na nowo. Kasty i ogromna liczba ludności... Mamy tych skojarzeń sporo. Co tak naprawdę się za nimi kryje?

 • Podbiją Indie?

  Tomasz Karolak (43) i Cezary Pazura (52) stoją u progu wielkiej kariery!

 • Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie

  ...15 lutego 2017 nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się powieść "Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie" autorstwa Katy Colins. To opowieść o młodej dziewczynie, która prowadzi niecodzienne biuro podróży, a w przerwach od pracy próbuje ułożyć swoje życie.

 • Polska stewardessa pomaga dziewczynie z Indii

  Ola Kuczyńska, która pracuje jako stewardessa, a swoje podróże opisuje na blogu „Życie Stewardessy” postanowiła wykorzystać pracę i popularność, by pomóc innym. Właśnie zbiera środki na leczenie Pooji – dziewczynki z indyjskich slumsów, pozbawionej zdolności mowy i słuchu.

 • Indie Blue

  Piękna powieść, która pomoże dzieciom radzić sobie z trudnymi problemami. Mama Indi najbardziej lubi kolor niebieski i obu swym córkom nadała imiona od jego odcieni.

 • Radosna Łza Indii

  Fascynująca podróż w świat egzotyki. Zachwycą Cię buddyjskie świątynie, odwiedzisz plantacje herbaty, spotkasz się ze słoniem.

 • Lalki w ogniu. Opowieści z Indii

  Indie odarte z bollywoodzkich świecidełek, bardziej wciągające niż kiedykolwiek. "Lalki w ogniu. Opowieści z Indii" to książkowy debiut Pauliny Wilk, która przez lata podróży na subkontynent nie tylko poznała Indie i jej mieszkańców, ale pokochała to miejsce z pełną świadomością jego piękna i ułomności.

 • Zegarki o egzotyce Indii

  ​Dla tych, którym bliski jest klimat dalekich Indii Południowej Azji, malowniczość tamtego terenu, spowodowana bliskością górskich pasm Himalajów i Karakorum oraz głębią błękitu Morza Arabskiego, marka Lacoste stworzyła kolekcję wyjątkowych zegarków GOA.

 • Władze niewielkiej miejscowości w zachodnich Indiach wprowadziły obowiązkowe przedślubne testy na obecność wirusa HIV.

 • Królowa polskiej sceny kochała egzotyczne podróże

  Jej żywiołem był teatr, ale aktorski talent przydał się też podczas wielu zagranicznych wojaży. Serce aktorki skradły Indie – tam czuła się najlepiej.

Zdjęcia na temat: indie
Wideo na temat: indie
 • Kalkuta. Poznaj prawdziwe Indie

  Spacer po Howrah Bridge, najbardziej zatłoczonym moście świata, pozwoli ci poczuć atmosferę Indii. Uliczni sprzedawcy oferują swoje towary, żółte taksówki stoją w korkach, a nad rzeką Hugli rozciąga się bajeczny widok na Kalkutę.

 • Mumbaj - brama Indii

  Zacznij zwiedzanie Indii od wspaniałych zabytków tego miasta

 • Orlando Bloom został deportowany z Indii!

  Orlando Bloom jako ambasador UNICEF odwiedza potrzebujących na całym świecie. W połowie grudnia dostał oficjalne zaproszenie do Indii. Aktor zaraz po dotarciu na miejsce został niestety deportowany. Wszystko z powodu nieaktualnej wizy, która została odrzucona podczas przygotowań do lotu. Agent gwiazdora powiedział, że złożyli dokumenty elektronicznie i sądzili, że wszystko jest załatwione. W wyniku nieporozumienia Bloom musiał wrócić do Wielkiej Brytanii. Po załatwieniu formalności wyleciał...

Dyskusje na temat: indie
 • Re: Najciekawsze miejsca na świecie

  Ja bym postawiła na Indie chyba, chociaż przy nieograniczonych funduszach, to na pewno nie poprzestałabym na jednym miejscu;)

 • Re: E 904 – czy wiesz co jesz?

  Jest to odmiana żywicy naturalnej, która uzyskuje się z owadów Czerwców zamieszkujących Indie i Tajlandię. Żywią się one sokiem, który wysysają spod kory. Wytwarzają szelak, który chroni skorupkę larw. Absorbują go do momentu śmierci, która przychodzi z przejedzenia. Sok z drzewa zmienia się chemicznie w ciele owada, a następnie jest z niego wydalany. W kontakcie z powietrzem sok zamienia się

 • Re: Polecana kuchnia.

  Indie do najbogatszych krajów nie należą, a kuchnie mają bardzo ciekawą. Na drugim biegunie stany zjednoczone - praktycznie zero tradycji gastronomicznych. Myślę, że bardzo zdrowa i pożywna jest kuchnia chińska, indyjska i nordycka. Kurczak, ryż, ryby i warzywa, to bardzo zdrowe pożywienie.

 • Re: Polska stewardessa pomaga dziewczynie z Indii

  ohydne ! Kiedyś Wojciechowska pokazywała - TO NIE ŻART - że Hindusi piją mleko z kozimi bobkami ! Fuuuj......

 • Re: Seks 60 latków

  Twoja mama nie umarła razem z Twoim ojcem, to nie Indie gdzie zone palono na stosie razem ze zwlokami meza, zyje i była sama przez 10 lat. Ma prawo byc szczęsliwa.. Samotnos widac nie jest jej pisana i ciesz sie z tego ze ma kogos. To nie Ty decydujesz co Jej wolno a czego nie.Dojrzali ludzie tez potrzebuja bliskosci,milosci,seksu.Pozwól Jej życ według Jej reguł , a nie ustalaj swoich dla Niej

 • Re: Polska stewardessa pomaga dziewczynie z Indii

  Minusujcie, "mądrzy" ludzie, ale takie są FAKTY ! Nie ma się czym zachwycać !

 • Indyjskie kosmetyki - warto?

  kosmetyków, czy nie używają tam jakichś zakazanych substancji etc. W końcu Indie to nie państwa europejskie. No i jestem ciekawa, czy indyjskie kosmetyki są warte swojej ceny? Polecacie czy nie?