• Informacje na temat:

  indianska biżuteria

Artykuły na temat: indianska biżuteria
 • Siostry Winnetou

  Nikt nie próbuje zrobić konkurencji pięknej Nszo-czi. Chodzi wyłącznie o pokrewieństwo estetyczne, które sprawia, że współczesny styl indiański bardzo nam odpowiada. Howgh!

 • Jak zdobyć Dziki Zachód

  ...dodatki, np. patchworkowe kowbojki czy biżuteria w stylu etno. Lidia Pańków TWÓJ STYL 9/2014

 • Elegancki bal czy kreatywna impreza tematyczna? Przegląd kreacji sylwestrowych

  Jakie trendy powtarzają się wśród sylwestrowych kreacji w tym sezonie? Jaki strój wybrać na imprezę przebieraną, by wyglądać jednocześnie elegancko i oryginalnie? Dowiedz się, jak olśniewać wyglądem w sylwestrową noc!

 • Amerykańska historia

  Styl kowbojski nie wychodzi z mody. Tak samo jak dobre westerny. ​Bo i moda, i filmy inspirowane Dzikim Zachodem gwarantują moc wrażeń. Zobacz, jak nosić ten styl.

 • Elżbieta Dzikowska i Tony Halik

  Ich uczucie rozkwitło pod meksykańskim niebem. Z miłości do dziennikarki znany podróżnik wrócił z emigracji do kraju.

 • Więcej - czasem znaczy lepiej

  W większości strojów można odnaleźć inspiracje folklorem. Kwiatowe motywy, hafty, koronki łączą się z całą masą falbanek, wzorów czy frędzli. W kolekcji pojawiają się ciekawe, wzorzyste rajstopy i wracające do łask kowbojki, w tym przypadku mocno zdobione. Oryginalna biżuteria, przywołująca na myśl indiańskie naszyjniki, czy zdobione piórami fantazyjne nakrycia głowy, to tylko niektóre...

 • Jak spędzać czas z dziećmi, żeby się nie nudzić

  Zabawa to niezwykle ważny element życia każdego dziecka, w ciągu dnia zabawa zajmuje kilkulatkowi większość czasu, dziecko w wieku szkolnym musi obok zabawy w plan dnia wpisać zajęcia w szkole. Zabawa nigdy jednak nie jest jakakolwiek - dzieci szybko tracą zainteresowanie zajęciami, a kilkulatki nie potrafią jeszcze, tak jak dorośli, udawać, że nudne jest interesujące.

 • Seks sprzed naszej ery

  Nasze łóżkowe igraszki, zdrady i poligamiczne związki są niczym w porównaniu z przyjemnościami, jakie fundowali sobie starożytni Egipcjanie, Grecy, a zwłaszcza Rzymianie. Majowie, Inkowie i Aztekowie – te cywilizacje budzą w nas zachwyt i ciekawość. Jeszcze ciekawsze niż ogólna historia jest to, jakie obyczaje panowały wśród starożytnych Indian w sferze seksualności.

 • W góralskim stylu

  ...modne, futrzane mukluki, zdobione haftami, frędzlami lub koralikami. Całość uzupełni folkowa, drewniana biżuteria. Oczywiście góralszczyzna nie musi być dosłowna i obowiązkowa od stóp do głów - wystarczy...

 • Świeżo, lekko, wyraziście

  ...torebki - kopertówki. Buty tzw. "open toe" są hitem sezonu, podobnie jak te na rzeźbionych obcasach, kolorowe i malowane we wzory. Biżuteria powinna być wyrazista - jeżeli bransolety, to grube, krótkie...