• Informacje na temat:

  impreza hawajska

Artykuły na temat: impreza hawajska
 • Gangsterska noc czy impreza hawajska? Wybierz tematykę na Sylwestra

  ...popularnych od lat motywów przewodnich są na przykład Sylwester w stylu hawajskim, w klimacie PRL, z motywami bajkowymi lub filmowymi, Sylwester gangsterski czy impreza w stylu lat 30-tych. Nieodmiennie od(...) Twoi goście poczuli, że znaleźli się na imprezie tematycznej. Jeżeli impreza odbędzie się w klimacie PRL – dobrą dekoracją mogą być stare obrusy z ceraty, a jeżeli stawiasz na Dziki Zachód – choćby...

 • Impreza ze smakiem!

  Prywatka, przyjęcie, parapetówka, urodziny, imieniny, a może po prostu impreza? Nazwa nie jest ważna – ważna jest dobra zabawa i dobre jedzenie. Czym chata bogata – czyli pomysły na udaną imprezę.

 • Pomysły na spędzenie sylwestra inspirowanego tradycją

  Udana impreza sylwestrowa powinna łączyć dwa elementy: odpowiadać twoim zainteresowaniom i zawierać chociażby niewielki element zaskoczenia. Przedstawiamy tradycje pochodzące z różnych stron świata, które ubarwią twojego sylwestra.

 • ...12 sierpnia w krakowskim klubie Le Scandale przy Placu Nowym odbędzie się pierwsza z planowanych w tym miejscu imprez tematycznych - hawajska.

 • Mariah Carey całuje się z chłopakiem

  ...z daleka od blasku fleszy. Jednak, jak widać, chęci swoje, a  życie swoje. Chociaż rzeczywiście, diwa nie pokazuje się z Tanakiem na branżowych imprezach, regularnie publikuje zdjęcia w jego...

 • Eko celebryci. Tak gwiazdy dbają o środowisko

  Do postaw proekologicznych zachęcają swoich fanów i wspierają organizacje zajmujące się ochroną ginących gatunków. Dla jednych to styl życia, dla drugich szansa na ocieplenie… nadszarpniętego wizerunku.

 • Niezapomniany wieczór – pomysły na zabawę idealną

  Wieczory kawalerskie oraz panieńskie rządzą się swoimi prawami – powszechnie uważa się, że to ostatnia szansa na szaleństwo przed „zaobrączkowaniem”. Jak się bawić, by pozostały po nich wspaniałe wspomnienia, a nie uczucie niedosytu lub zażenowania? Przedstawiamy dziesięć propozycji na niepowtarzalne zabawy!

 • Joga dla każdego

  ...- spotkania z Jogą na trawie będą odbywać się w każdą sobotę aż do 12 lipca. Od 17 maja impreza będzie się odbywać również w Poznaniu i w Trójmieście. Zajęcia są całkowicie bezpłatne i może na nie bez obaw...