• Informacje na temat:

  idealny przywodca

Artykuły na temat: idealny przywodca
 • Biust idealny

  Jest przyczyną co najmniej połowy męskich samotnych i nieprzespanych nocy, a także 60 procent kobiecych frustracji, bo przecież zawsze jest za duży lub za mały. Ale tak naprawdę, jaki powinien być idealny biust?

 • W poszukiwaniu idealnego przywódcy

  Jeden z moich czytelników przysłał mi kwestionariusz, w którym przedstawił profile trzech słynnych przywódców, żyjących w tej samej epoce.

 • Niespodzianka za trzydzieści lat

  ...– wyznaje. Oboje z żoną są domatorami, dlatego taki ogród wydaje się w ich domu idealnym rozwiązaniem. Dla aktora prace domowe to pasja i sposób na odreagowanie stresów. Dlatego zabierze się do nich...

 • "Mądrość wilków" Elli H. Radinger - fragment książki

  Kochaj rodzinę, troszcz się o tych, których powierzono twojej opiece, nigdy się nie poddawaj, nigdy nie zaniechaj zabawy - oto wilcze zasady. Wilki z pełną empatią troszczą się o starych i chorych, z miłością wychowują dzieci, a w zabawie potrafią zapomnieć o wszystkim. Elli H. Radinger napisała książkę o tych niezwykłych zwierzętach. Poniżej publikujemy jej fragment.

 • Test czterech kolorów – określ osobowość przyjaciółki lub szefa i… zacznij nowe życie

  Większość z nas słyszała o czterech typach osobowości według Hipokratesa: sangwiniku, melancholiku, choleryku i flegmatyku. Co zadziwiające, charakterystyka „ojca medycyny” z V wieku p.n.e. wciąż jest aktualna, ale… nie jedyna. Interesującą alternatywą jest tzw. test czterech kolorów.

 • Milczenie jest złotem Kobiety u władzy to niestety nie tak często spotykane zjawisko. Choć sytuacja kobiet poprawiła się względem tego co działo się...

 • Milczenie jest złotem Kobiety u władzy to niestety nie tak często spotykane zjawisko. Choć sytuacja kobiet poprawiła się względem tego co działo się...

 • ​Jacy są ludzie urodzeni w grudniu?

  Podobno nie ma gorszego czasu na obchodzenie urodzin niż grudzień: większość bliskich jest wtedy pochłonięta przedświątecznymi przygotowaniami, kupowaniem prezentów i całym tym bożonarodzeniowym zamieszaniem. Tymczasem przyjście na świat w grudniu ma naprawdę wiele zalet - będąc zodiakalnym Strzelcem, otrzymujemy od życia sporą dawkę życiowej energii, optymizmu oraz sympatii otaczających nas osób.

 • Książę George powitał siostrę

  William, który był obecny przy porodzie, kilka godzin później opuścił szpital i wrócił do niego ze swym blisko dwuletnim synkiem na rękach. "Jestem bardzo szczęśliwy" - powiedział książę licznie zgromadzonej pod szpitalem prasie.

 • Wielki grzesznik

  ​Gdy w 2013 roku kardynał z Buenos Aires brał udział w konklawe, Elisabetta Piqué nie miała pojęcia, że jej przyjaciel i duchowy przewodnik zostanie wybrany na następcę Benedykta XVI. Przygotowana przez nią biografia "papieża z krańca świata", na podstawie której powstał film Franciszek, ukazała się w Polsce. Argentyńska dziennikarka opowiada "Twojemu STYLOWI" o najważniejszych kobietach w życiu Ojca Świętego, papieskim poczuciu humoru oraz rewolucji, którą Franciszek rozpoczął w sercu...