• Informacje na temat:

  idealny facet

Artykuły na temat: idealny facet
 • ​Recepta na faceta idealnego

  Według Polek, mężczyzna idealny to nie amant ze szklanego ekranu i bożyszcze tłumów, jak Brad Pitt lub Orlando Bloom, ale zwykły facet, pewny siebie, energiczny i świadomy własnej wartości. Tylko taki mężczyzna może dać kobiecie poczucie bezpieczeństwa, a tym samym pretenduje do miana supermana.

 • Melanie Griffith chciałaby poznać faceta, który cieszy się życiem

  ..., lubi dobrą zabawę i cieszy się życiem. Jednak do tej pory nie poznała faceta, który by ją zainteresował. W rozmowie z magazynem "People" na temat tego, jak wygląda jej ideał faceta, gwiazda filmu "Świadek mimo woli" powiedziała: - Idealny facet to taki, który cieszy się życiem. Takiego właśnie chcę. Kogoś, kto nie interesuje się tylko sobą, ale lubi wiele różnych rzeczy. Melanie wyznała...

 • Facet kontra kłopoty, Anna Potyra

  Nie tylko katar i gorączka mogą doprowadzić mężczyznę na skraj wytrzymałości… Anna Potyra, autorka popularnych książek dla dzieci, debiutuje powieścią dla kobiet „Facet kontra kłopoty”. I natychmiast zdobywa serca dziennikarek i blogerek!

 • Golarka idealna: Jak ją wybrać?

  Golarka to gadżet, który powinien znaleźć się w łazience każdego prawdziwego mężczyzny. Jeśli twój facet (albo inny facet, który twoim zdaniem zasługuje na miano prawdziwego mężczyzny) jeszcze jej nie ma - czas to zmienić. Świąteczne prezenty to doskonała okazja. Podpowiadamy, jaka powinna być idealna maszynka, aby spełniła oczekiwania mężczyzny.

 • Alexander Skarsgard jest emocjonalnym facetem

  Aktor występujący w filmie "Tarzan: Legenda" bardzo emocjonalnie podchodzi do wszystkich relacji - nawet tych nieromantycznych.

 • Idealnie nie jest, ale się staramy

  ...z dziećmi. Pobawią się, sprawdzą lekcje. - Trzeba pytać ich. Pan nie wie? - Jesteśmy trzema facetami, raczej nie rozmawiamy o takich sprawach. A o jakich rozmawiacie? - Z Piotrkiem mamy...

 • Pięć propozycji na trafiony prezent dla faceta, kupiony na ostatnią chwilę

  Chciałabyś w końcu obdarować brata, ojca czy kolegę czymś naprawdę wyjątkowym? Czymś, co wywoła szczery uśmiech i radość? Przedstawiamy niebanalne pomysły na prezenty, które ucieszą każdego faceta, a kupisz je nawet na ostatnią chwilę.

 • Cezary Pazura: Idealny mąż i tata

  Najwyraźniej aktor postanowił zmienić nieco swoje podejście do życia i stał się dojrzalszym facetem.

 • Faceci do wzięcia

  Catherine Grey, autorka książki "Superfacet nie istnieje, no i co z tego?" radzi: Nie trać czasu na facetów, z którymi sprawa jest z góry przegrana. Uderz od razu do takiego, który dobrze rokuje. Poniżej przedstawiamy przykładowe sylwetki kandydatów.

 • Jak wygląda idealny facet?

  Brytyjscy naukowcy znaleźli odpowiedź - to zarost. Nieogolone policzki kojarzą nam się z męskością i siłą a jednocześnie z dojrzałością i bezpieczeństwem. A tego właśnie oczekujemy od facetów... Psychologowie z Uniwersytetu Northumbria, na których badania powołuje się "Dziennik", przeprowadzili eksperyment, w którym kobiety miały określić prezentowane im fotografie męskich...

Wideo na temat: idealny facet
Dyskusje na temat: idealny facet