• Informacje na temat:

  herbata jako nawoz

Artykuły na temat: herbata jako nawoz
 • Nowalijki mogą być groźne. Sprawdź, co zawierają!

  ...mrożonych. Młode jarzyny mogą bowiem zawierać duże ilości szkodliwych pierwiastków pochodzących ze sztucznych nawozów.

 • Różne oblicza herbaty

  Herbata jest jednym z najpopularniejszych napojów świata, poza tradycyjnym zastosowaniem można ją również wykorzystać jako środek leczniczy, barwnik, naturalny konserwant, środek czyszczący czy... pieniądz.

 • Jak wykorzystać organiczne odpady?

  Skorupki jaj Zmielone w młynku do kawy i nasypane na zmywak pomogą wyczyścić przypalone garnki i nie podrażnią skóry dłoni. Są też doskonałym nawozem dla roślin doniczkowych. A dodane do kawy przed(...) kości kurczaka, fusy z kawy, herbaty itp. przerabia na suchy proszek, który można wsypać do doniczki jako nawóz.

 • Margaret Atwood, Moralny nieład

  ...pracy - powiedziała Nell. Farmer wesoło przyznał jej rację i opuścił z ceny pięć tysięcy dolarów. Następnie Tig podniósł sprawę hipoteki. Dla banku są wątpliwymi klientami, jako że żadne z nich nie ma(...) i zdechłych much, wszędzie cuchnęło stęchlizną. - Pomalujemy tapetę na biało. Tig poszedł z farmerem przejść się i porozmawiać; zobaczył jastrzębia i potraktował to jako dobry omen. Nell nie...