• Informacje na temat:

  hawajskie drinki

Artykuły na temat: hawajskie drinki
 • Gangsterska noc czy impreza hawajska? Wybierz tematykę na Sylwestra

  Maskarada jak w Wenecji, Sylwester w gorących rytmach samby albo gangsterska noc – to tylko niektóre pomysły na tematyczną imprezę sylwestrową. W tym roku Sylwester z motywem przewodnim to prawdziwy hit!

 • Można będzie się spodziewać tam piasku, palm, basenu, hawajskiego poczęstunku i drinków oraz muzyki. Bez względu na pogodę na zewnątrz w środku lokalu będzie bardzo gorąco, dlatego też wymagany jest strój w stylu hawajskim lub przynajmniej plażowym. Warto się przebrać, bo na uczestników imprezy czekać będzie wiele konkursów. Zainteresowani mogą nabyć jeszcze bilety dostępne tylko w lokalu.

 • Niezapomniany wieczór – pomysły na zabawę idealną

  Wieczory kawalerskie oraz panieńskie rządzą się swoimi prawami – powszechnie uważa się, że to ostatnia szansa na szaleństwo przed „zaobrączkowaniem”. Jak się bawić, by pozostały po nich wspaniałe wspomnienia, a nie uczucie niedosytu lub zażenowania? Przedstawiamy dziesięć propozycji na niepowtarzalne zabawy!

 • ...skutecznie odstraszyć faceta. 10. Kilka głębszych Kolorowe drinki w hawajskiej restauracji, lampka wina do wykwintnej kolacji lub piwo w studenckim klubie - prawdopodobieństwo, że na waszej randce pojawi...

 • 10 błędów, które mogą zepsuć twoją randkę

  ...skutecznie odstraszyć faceta. 10. Kilka głębszych Kolorowe drinki w hawajskiej restauracji, lampka wina do wykwintnej kolacji lub piwo w studenckim klubie - prawdopodobieństwo, że na waszej...

Dyskusje na temat: hawajskie drinki
 • Re: Karnawał

  My ze znajomymi planujemy sobie zorganizować imprezę przebieraną. Motyw przewodni mamy : Hawaje :) Dla ocieplenia atmosfery i mrozów panujących na dworze, cała impreza będzie w tym stylu. Fajne hawajskie stroje widzieliśmy na Congee.pl, muzyka i drinki też będą w tym stylu.