• Informacje na temat:

  haslo na facebooka

Artykuły na temat: haslo na facebooka
 • 25 najczęściej łamanych haseł

  Istnieją pozytywne strony głośnych włamań hakerów na serwisy pocztowe, transakcyjne czy portale społecznościowe. Po takich atakach cyberprzestępców, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci analizują tysiące złamanych loginów i haseł użytkowników, aby sprawdzić i przypomnieć internautom jak słabo zabezpieczamy się w sieci.

 • Jeszcze FACEBOOK, czy już FEJS BÓG?

  Facebooka tworzy doskonałe miejsce na promocję siebie/swojej twórczości/działalności, dla niektórych Facebook jest spowiednikiem, kochankiem,psychoterapeutą, miejscem do  spotykania i zdobywania znajomych(...). Po raz kolejny chcę zmusić ludzi, do przemyślenia swoich zachowań. Jako student socjologii niejednokrotnie spotykałam się ze zjawiskiem Facebooka jako obiektem badań i obserwacji. Fenomen portalu...

 • Jest wyrok w sprawie reklamy "Ona już wie co za chwilę będzie miała w ustach"

  A jednak policja przyjechała na Facebooka. Jest wyrok w sprawie kontrowersyjnej reklamy napoju Devil Energy Drink. Producent będzie musiał wystosować przeprosiny i zapłacić 60 tys. zł, za naruszenie dobrych obyczajów. Sąd Okręgowy w Legnicy uznał, że reklama pod hasłem "Ona już wie co za chwilę będzie miała w ustach" narusza art. 16 ust. 1 pkt 1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji...

 • Bezpieczeństwo w sieci

  Czy prywatność w dobie Facebooka jest możliwa? Sprawdź, jak ją chronić i co zrobić, gdy ktoś ją narusza.

 • Jak chronić swoją prywatność w sieci?

  Urlop bez Facebooka, czy innych portali społecznościowych, dla wielu ludzi wydaje się niewyobrażalny. Należy jednak pamiętać, że nawet podczas wakacji należy chronić swoją prywatność.

 • „Na każdą kobietę jest jakiś KRUCZEK...”

    ...to hasło projektantki Joanny Kruczek, która 1 października zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję torebek „Culture bag” w Nowym Showroomie na warszawskim...

 • Stylowy akcent na jesień - Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w butach Kari

  Najnowsza kolekcja marki Kari to wyjątkowe propozycje idealnie pasujące do jesiennej garderoby. Dla aktorki i piosenkarki Agnieszki Włodarczyk oraz Mikołaja Krawczyka - aktora i wokalisty, ten sezon upłynie pod hasłem wygody i stylu.

 • 12 listopada ruszył konkurs marki Tantum Verde #niedozastąpienia! Pokaż zdjęcie obrazujące hasło „Mama jest nie do zastąpienia”, zaproś do głosowania swoich znajomych i wygraj jeden z trzech kuponów o wartości 100 zł do sieci Empik lub nagrodę główną – weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Mazurskie Siedlisko Kruklin!

 • PoSIEĆmy razem

  Złodzieje czasu, namiastka relacji z ludźmi - to argumenty wrogów Facebooka i innych modnych portali społecznościowych. A jednak powszechnie dołączamy do nich, inwestując w to coraz więcej energii, emocji i czasu. Często kosztem życia w realu. Dlaczego? - odpowiada dr Krzysztof Krejtz, psycholog internetu.

 • Niealimentacja to przemoc. Poznaj swoje prawa

  Masz problem z egzekucją alimentów należnych twojemu dziecku? 2 czerwca w Krakowie, podczas warsztatów zorganizowanych przez Stowarzyszenie Dla Naszych Dzieci, dowiesz się, jak je odzyskać!