• Informacje na temat:

  haslo

Artykuły na temat: haslo
 • Ufamy hasłom reklamowym, nie czytamy etykiet. Dajemy się ponieść iluzji, że producentom na niczym tak nie zależy, jak tylko zaoferować nam produkt najlepszej jakości, najbardziej zdrowy, najmniej kaloryczny.

 • 25 najczęściej łamanych haseł

  Istnieją pozytywne strony głośnych włamań hakerów na serwisy pocztowe, transakcyjne czy portale społecznościowe. Po takich atakach cyberprzestępców, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci analizują tysiące złamanych loginów i haseł użytkowników, aby sprawdzić i przypomnieć internautom jak słabo zabezpieczamy się w sieci.

 • #CREATEYOURSTYLE - Pod tym hasłem Schwarzkopf obchodzi w tym roku 120 urodziny

  Indywidualizm, pewność siebie, własny styl. I oczywiście modne, autentyczne fryzury do noszenia na co dzień, które idealnie odzwierciedlają osobowość. Tak w 2018 roku Schwarzkopf świętuje 120-lecie marki.

 • j/w  :) Muszę uzupełnić wyposażenie swojej kuchni bo coś w ostatnim czasie sporo z niej ubyło.... Zaczęłam więc temat drążyć w necie i .... mam mętlik....

 • Wszystkie razem – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja „Samsung Irena Women's Run”

  28 czerwca na warszawskiej Agrykoli kilka tysięcy kobiet wystartuje w największym biegu kobiet w Polsce „Samsung Irena Women's Run”. W tym roku 5-kilometrową trasę wokół Łazienek Królewskich pokona około 3 tysiące uczestniczek, w tym również kobiety z niepełnosprawnością.

 • POKOCHAJ SIEBIE! To bynajmniej nie tanie hasło kampanii marketingowej lecz droga do sukcesu!

  Chcesz być szczęśliwy tylko nie wiesz od czego zacząć? Ja Ci powiem: zacznij od pokochania samego siebie ;) Tylko wtedy będziesz zdolny kochać innych prawdziwą miłością i odnajdziesz porozumienie ze światem. I pamiętaj- szczęście jest TU.

 • Dominika Gwit: Nie ma ideałów

  Czy popularne hasło "solidarność jajników" ma odzwierciedlenie w rzeczywistości?

 • Arcykapłanka Niewykluczone, że w tym tygodniu ktoś zawistny będzie chciał wykorzystać twoje zawodowe pomysły. Zabezpiecz hasłem pliki, pilnuj swojej pracy!...

 • Przemysław Saleta pokazał młodą ukochaną

  W drugi weekend kwietnia odbyła się V Gala Polskiej Transplantacji pod hasłem „Drugie życie”. Imprezą uzupełniającą był zaś „Bieg po nowe życie”.

 • Alżbeta Lenska w oryginalnej kreacji

  Wielka Gala Gwiazd Plejady przyciągnęła tłumy znanych i lubianych. Niestety, hasło przewodnie imprezy brzmiące „Las Vegas, baby!" sprawiło, że wielu gości zaliczyło wpadki.

Zdjęcia na temat: haslo
Wideo na temat: haslo
 • Beyonce zaprojektowała świąteczną kolekcję ubrań

  Beyonce zrobiła fanom wyjątkowy prezent świąteczny.
 Wokalistka zaprojektowała kolekcję ubrań na Boże Narodzenie. 
Linia „Holidayonce” jest sprzedawana na oficjalnej stronie gwiazdy. To m.in. T-shirty, bluzy, swetry czy kombinezony z zabawnymi hasłami i nadrukami.

 • Cindy Crawford została twarzą polskiej marki odzieżowej

  Cindy Crawford ambasadorką marki Reserved. Modelka wzięła udział w kampanii promującej wiosenno-letnią kolekcję firmy. Działania prowadzone są pod hasłem „I Love You Cindy”. Wizerunek gwiazdy stylizowany jest w nich na lata 80. Obok Crawford w reklamie pojawią się Dacre Montgomery oraz Eric Roberts.

 • Zdjęcia nagiej Leslie Jones wyciekły do sieci

  Zdjęcia nagiej Leslie Jones wyciekły do sieci. Aktorka padła ofiarą ataku hakerów. Włamano się na jej konta na portalach społecznościowych. Oprócz intymnych fotografii opublikowano jej numer telefonu i hasło do profilu na Twitterze. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: haslo