• Informacje na temat:

  harvard

Artykuły na temat: harvard
 • Rihanna dostała się na Harvard!

  Barbadoska wokalistka zaczęła swoją karierę mając 17 lat, więc nie zdążyła zdobyć odpowiedniego wykształcenia. Czyżby teraz wzięła się za naukę? Niestety nie, choć powód jej wizyty na Harvardzie jest równie szlachetny.

 • ...stacji metra i dalej 3 przystanki do Harvardzkiego skweru. Wdrapalismy sie na gore i po odwiedzeniu Visitor Center i zdobyciu cennych map ruszylismy zwiedzać. Uniwersytet zajmujący od lat 1 miejsce we(...) darczyńca był John Harvard stad nazwa tego uniwersytetu. Zdumiewa samo położenie w mieście Cambridge ale to wlasciwie jest Boston. Dzisiaj jedna z dzielnic Bostonu. Studia tutaj to gwarancja dobrej...

 • Psycholog z dyplomem z Harvardu

  ...podbiła serca widzów i krytyków filmowych. Dziś ma na koncie ponad 30 ról i Oscara za "Czarnego łabędzia". Mimo gwiazdorskiej kariery w 2003 roku ukończyła studia na wydziale psychologii na Harvardzie...

 • Ciąża po ciąży. Czy to bezpieczne?

  Naukowcy z University of British Columbia (UBC) oraz Harvard TH Chan School of Public Health zajęli się tym tematem do jakich wniosków doszło środowisko naukowe?

 • Pięć zdrowych nawyków, które wydłużą ci życie

  Zdrowe żywienie, regularna aktywność fizyczna, utrzymywanie prawidłowej masy ciała, niepalenie papierosów i niskie spożycie alkoholu – tych pięć nawyków, według naukowców z Uniwersytetu Harvarda, może wydłużyć ludzkie życie o ponad 10 lat.

 • Pływanie, spacery, trening siłowy - naukowcy wskazują ćwiczenia idealne

  ..."Pływanie to chyba jedna z najzdrowszych form aktywności fizycznej" - wskazuje prof. I-Min Lee, z Harvard Medical School. Zamiast wyczerpujących sportów, ekspertka poleca pięć form aktywności fizycznej, wśród nich spacery, tai-chi i trening siłowy.

 • To one uchronią cię przed cukrzycą!

  Codzienne spożycie porcji produktów pełnoziarnistych zmniejsza o 9 proc. ryzyko zgonu z powodu chorób serca - ogłosili naukowcy z Harvard School of Public Health.

 • Koniec z doczepami! Poznaj najlepsze sposoby na zagęszczenie włosów

  Cienkie, rzadkie włosy to koszmar wielu z nas. Według badań Harvard Medical School aż 2/3 kobiet ma problem z przerzedzonymi włosami. Jeśli za duży przedziałek na głowie rujnuje ci fryzurę, a wizja noszenia treski wydaje się mało ekscytująca, skorzystaj z alternatywnych rozwiązań. Oto, co możesz zrobić, by trwale zagęścić włosy.

 • Ile kalorii spalamy? Zależy od pory dnia...

  Naukowcy z Brigham and Women's Hospital oraz Harvard Medical School w Bostonie dokonali zaskakującego odkrycia. Okazało się, że liczba spalanych przez nas kalorii, nawet w spoczynku, zależy od pory dnia. Na łamach czasopisma "Current Biology" piszą, że późnym popołudniem i wczesnym wieczorem spalamy kalorie przeciętnie 10 proc. szybciej niż rano. Odkrycie potwierdza istotną rolę zegara...

 • Garść orzechów dla smukłej sylwetki

  Eksperci z uniwersytetu Harvarda sugerują włączyć do codziennej diety garść orzechów. Z najnowszych badań wynika bowiem, że codzienne spożywanie porcji orzechów może powstrzymać nadmierny przyrost masy ciała.

Zdjęcia na temat: harvard
Wideo na temat: harvard
 • Katie Holmes rozpoczęła naukę w Harvard Business School

  Katie Holmes została studentką Harvard Business School. Aktorka rozpoczęła kurs „Branża rozrywkowa, media, sport”. Dzięki niemu można nauczyć się więcej na temat przemysłu medialnego. Razem z Holmes na zajęcia uczęszcza również Gerard Pique. Czesne za kurs wynosi ok. 10 tys. dolarów. (Cover Video/x-news)

 • Rihanna ogłoszona przez Uniwersytet Harvarda Humanitarystką Roku 2017

  Rihanna ogłoszona przez Uniwersytet Harvarda Humanitarystką Roku 2017. Piosenkarka została nagrodzona za zbudowanie na Barbadosie nowoczesnego centrum onkologicznego. Można w nim diagnozować oraz leczyć raka piersi. Gwiazdę uhonorowano także za utworzenie programu stypendialnego dla uczniów z Karaibów. Nagroda zostanie jej wręczona 28 lutego na uroczystości w Sanders Theatre. Wcześniej wyróżniono

 • Natalie Portman wyznała, że cierpiała na depresję

  Natalie Portman wyjawiła, że kiedy była studentką, cierpiała na ciężką depresję. Choroba miała być spowodowana zażywaniem konkretnych pigułek antykoncepcyjnych, które zostały potem wycofane z rynku. Aktorka zaskoczyła tą informacją podczas wystąpienia przed studentami Uniwersytetu Harvarda, którego jest absolwentką. W przemówieniu gwiazda wspomniała również o pierwszym zawodzie miłosnym

Dyskusje na temat: harvard