• Informacje na temat:

  hamowanie na lodzie

Artykuły na temat: hamowanie na lodzie
 • Nie trać włosów

  ​Moja babcia Izabela zawsze dbała o włosy. Pamiętam, jak się zmartwiła, kiedy zaczęły się przerzedzać i wypadać. Dodatkowo ciągle się przetłuszczały i dokuczał jej łupież. Wtedy pozbierała łopian rosnący na łące i z korzeni przygotowała nalewkę do wcierania w skórę głowy. Kłopoty znacznie się zmniejszyły. Czy rzeczywiście warto stosować łopian dla wzmocnienia włosów? Zastanawia się nasza czytelniczka, Maja z Łodzi.

 • Dolce jest vita

  Nadpobudliwy. Kocha za mocno, żyje za szybko. W Polsce musi hamować swój apetyt na emocje. Tu w Rzymie, pędząc na skuterze wokół Koloseum, jest sobą. Dużym chłopcem, który jak mało kto umie się cieszyć życiem.

 • Wrażenia z jazdy: SEAT Leon Sportourer ST CUPRA 370 Carbon

  Wyjazd na tegoroczny Open’er Festival w Gdyni był dobrą okazją, żeby sprawdzić, jak w podróży sprawdza się SEAT Leon Sportourer ST CUPRA 370 Carbon.

 • W drogę na święta i ferie bez niespodzianek

  ...lub kolizji nie zostaniesz "na lodzie", upewnij się, że twoja polisa obejmuje region, w którym będziesz wypoczywał. Zanim kupisz dodatkową polisę sprawdź, czy nie możesz skorzystać z ubezpieczenia do...

 • Polska, która nie jest Warszawą

  - Ludzie z dużych miast mają rodzaj zaburzenia, które objawia się tym, że wydaje im się, że mieszkanie w Krakowie czy Warszawie jest super, a godzinna podróż z Domaniewskiej na Białołękę, to całkiem normalna sprawa. Bzdura. Normalna sprawa to jest wtedy, kiedy możesz dojechać do pracy rowerem, a po drodze spotykasz znajomych (...). - o tym, jak żyje się w byłych miastach wojewódzkich i o tym, co Polska traci na stolicocentryczności, opowiada Filip Springer, reportażysta, autor książki "Miasto...

 • Dziecięca prostytucja w przedwojennej Polsce

  W Warszawie najtańsze prostytutki, zwane chustkowymi, liczyły sobie złoty pięćdziesiąt, może dwa złote. Dziewczyny z Mławy były gotowe oddać się choćby za 50 groszy. Za tę cenę mogły sobie później kupić litr mleka albo trzy kurze jajka.

 • Hashimoto: Gdy brakuje hormonów tarczycy

  Problemy z suchą skórą, wypadanie włosów, tycie, uczucie senności, ale także apatia, a wręcz stany depresyjne mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy. W jej leczeniu bardzo ważna jest dieta.

 • Znamy główny błąd w odchudzaniu

  7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Może on być pretekstem do tego, by skupić się na swojej kondycji - zastanówmy się, z jakimi problemami mamy najczęściej do czynienia i ile o nich wiemy.

 • Kalina Jędrusik. Rajski ptak

  Niezapomniana dziewczyna, która narodziła się ze zbędnego żeberka kaloryfera w Kabarecie Starszych Panów, pełna seksapilu Lucy Zuckerowa z Ziemi obiecanej, niezapomniana Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany’ego. Ma opinię skandalistki. Gorszycielki obrażającej socjalistyczną moralność. Wampa, którego bojkotują uczciwe Matki Polki.

 • SM odbiera władzę nad ciałem

  Rokowania są tym lepsze, im wcześniej rozpozna się chorobę i rozpocznie leczenie.

Dyskusje na temat: hamowanie na lodzie
 • Re: Proste wskazówki na bezpieczną jazdę zimą

  Hamowanie silnikiem na lodzie?? Ludziom głupoty piszecie, nie radze puścić nogi z gazu na oblodzonym zakręcie albo redukowac bieg na niższy, ponieważ blokując przednie koła robi się taki sam efekt jak hamowanie w zakręcie...a to juz jest wypadnięcie drogi....chyba że auto am na tył napęd,ale tez możan strać nad nim kontrole w takiej sytuacji...