• Informacje na temat:

  halloween dzieci

Artykuły na temat: halloween dzieci
 • Halloween.

  .... Czekoladki, ciastka, swieczki, lalki sa przerobione na-halloweenowo-strasznie.  Ale gdy zapada zmierzch...to ma swoj urok. Najbardziej rozbrajaja mnie ledwo co chodzace dzieciaczki, ktore to(...) wyszla wspaniale. ( A ja zarzucilam tabletki przeciwbolowe, bo mi “szyje wykrecilo” od tego dzwigania.) Zblilza sie Halloween. Od paru tygodni szkielety, czaszki, czrownice, nietoperze, pajeczyny...

 • Makijaż na Halloween w wydaniu Karoliny Ferenstein-Kraśko

  .... Kilka lat później wzięli ślub. Para ma trójkę dzieci: Konstantego, Aleksandra i Laurę. Chłopcy biorą przykład z rodziców i od najmłodszych lat z powodzeniem trenują jazdę konną. Karolina swoją pasją i codziennością dzieli się z użytkownikami Instagrama. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na którym pochwaliła się przerażającym makijażem. Kobieta wykonała go sama z okazji Halloween. Jej fani byli...

 • Halloween z Empikiem

  Halloween nieodłącznie kojarzy się nam z duchami, czarownicami oraz ze stworami rodem z kart powieści grozy. Bez wątpienia to jedno z najbardziej rozpoznawalnych świąt.

 • Pogańskie korzenie Halloween

  ...maski, tak, żeby żadna dusza nie zechciała porwać we władanie tak niepokojąco brzydkiego ciała. Stąd pochodzi zwyczaj rozpropagowany przez amerykańską kulturę, iż w dniu Halloween dzieci przebierają(...) kolejne święto ze swojego kalendarza, dzisiaj znane pod kilkoma nazwami: Samhain, Halloween, Dziady, bądź najnowsza z nich wszystkich, święto Wszystkich Świętych. Korzenie naszych świąt, rytuałów, giną...

 • Zosia Ślotała: Łatwo być matką tak wspaniałych dzieci

  Jest mamą na pełen etat, do tego prowadzi własną firmę z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci. Mimo że często przepełnia ją szczęście, swoim fankom daje jasny przekaz: Nie ulegajcie presji ekomam. Nie ma idealnego macierzyństwa.

 • Halloween... Święto rodzinne?

  O Halloween opowiada Sandra Nicholson - Amerykanka prowadząca od 5 lat przedszkole językowe w Warszawie.

 • Owocowe duchy z sosem czekoladowym

  Halloween ma mnóstwo fanów. Uwielbiają je zwłaszcza dzieci. Będą zadowolone, gdy przygotujesz odpowiednie menu.

 • Michael Jackson postraszy w Halloween

  W Halloween, czyli 31 października, tradycyjnie amerykańskie dzieci z maskami na twarzach chodzą od domu do domu, domagając się od gospodarzy słodyczy i grożąc zrobieniem jakiegoś psikusa, jeśli ich nie otrzymają. Podczas tegorocznego Halloween tej tradycji zamierza poddać się również Michael Jackson.

 • Wielki bal z okazji Halloween

  Święto Halloween staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Wiele klubów i klubików dziecięcych urządza bale dla najmłodszych. I bardzo dobrze! Im więcej okazji do wspólnej zabawy z dziećmi, tym lepiej.

 • Halloween-w sklepach juz trwa!;)

  Po tym jak odprowadzilam dziecko do szkoly ,wybralam sie na rozpoznanie terenu;) W sklepach polki obwieszone gazdzetami na Halloween-lizaki,garnuszki...

Zdjęcia na temat: halloween dzieci
Wideo na temat: halloween dzieci
 • Czy gwiazdy obchodzą Halloween?

  Jak gwiazdy spędzają Halloween? Przebierają się i imprezują do białego rana, czy może jednak to chwila na przemyślenia i zadumę? - Uważam, że jest to święto zarezerwowane dla dzieci. Dla mnie to czas zadumy - zdradziła Joanna Jabłczyńska. - Chcę się przebrać tak jakoś spektakularnie - powiedziała Marta Wierzbicka. (Agencja TVN/x-news)

 • Nie przygotowuje cukierków na Halloween

  Joanna Krupa opowiedziała jak spędzi tegoroczne Halloween. Modelka przyznała, że nie szykuje specjalnych niespodzianek dla najmłodszych, ponieważ w jej okolicy nie mieszka zbyt dużo dzieci. (Agencja TVN/x-news)

 • Dziewczynka przebrała się za Hillary Clinton z okazji Halloween

  Halloween pozwala dzieciom na wcielenie się w taką postać, jaką tylko sobie wymarzą. Ta dziewczynka wybrała jednak dość poważną bohaterkę - Hillary Clinton. Zobaczcie zdziwienie i rozczulenie kandydatki na prezydenta, która zobaczyła miniaturową wersję samej siebie. (Źródło: STORYFUL/x-news)

Dyskusje na temat: halloween dzieci
 • Re: Gdzie wyjechać na weekend z dziećmi?

  Na weekendy i wyjazdy z dziećmi polecam wybierać miejsca, gdzie niezależnie od pogody dzieci będą miały zapewnione rozrywki i bezpieczne miejsca do zabawy. My jeździmy do Czarnego Potoku do Krynicy Zdrój, gdyż w hotelu jest duża sala zabaw z labiryntem, na basenie brodzik z fontanną w kształcie grzybka, a poza tym są organizowane zajęcia i zabawy dla dzieci :) . Byliśmy teraz na dłuższy weekend

 • Re: Straszne ozdoby na Halloween

  Katolicy w Polsce obchodzą to święto ? Toż to pogańskie święto celtyckie. Mamy własne święto "dziady" - obchodźmy je, jak już lubimy "celebrować" przedchrześcijańskie obrzędy. Wstydźcie się katolicy - czego uczycie dzieci ! Myślę, że 3/4 katolików nawet nie wie nic o pochodzeniu "Halloween", a świętuje.

 • Re: Halloween.

  bralem udzial w kilku gdy dzieci moje mlodsze byly ..;-))

 • Re: Zielińska i Rogalska przebrane na Halloween

  Ks. Buonaiuto, który ma poparcie papieża Franciszka, zauważył, że wbrew temu, co sądzi wielu „Halloween nie jest niewinną zabawą, lecz stanowi przedsionek do czegoś znacznie bardziej niebezpiecznego”. Wyjaśnił, że osoby biorące udział w Halloween nie muszą uczestniczyć w złych rytuałach, składać ofiary ze zwierząt, profanować cmentarze i kraść Hostie. Halloween to najlepsza pora do rekrutacji

 • Re: Zielińska i Rogalska przebrane na Halloween

  Jakim trzeba być durnym ,żeby takie coś obchodzić. Zwłaszcza większość rodziców nie zdaje sobie sprawe jakie to niebezpieczne jest. Co roku setki niewinnych dzieci zostaje opętanych przez demony. Na całym świecie do egzorcystów zgłaszają się rodzice z prośbą o interwencję. bo tak naprawdę halloween to święto Diabła .

 • Re: Makijaż na Halloween w wydaniu Karoliny Ferenstein-Kraśko

  Pracują a nie zasiłki na dzieci przepijają pod sklepem.

 • Re: Czy Małgorzata Kożuchowska świętują Halloween?

  Spokoj dzieci,bo mi za was wstyd,jeden niki do lekcji,drugi tatusiowi po piwo

 • Re: Deynn straszy w przebraniu na Halloween

  Jedno nie wyklucza drugiego, poza tym dynia i cukierki sa raczej dla dzieci, a marsze dla dorosłych....

 • Re: Makijaż na Halloween w wydaniu Karoliny Ferenstein-Kraśko

  Ja rozumiem że dzieci jarają się "halołinem", ale zeby dorosli ludzie robili z siebie i d io tó w?

 • Re: Idealne Halloween party

  Nie wiem dlaczego propaguje się u nas to święto? Dzieci (od przedszkola) rodzice przebierają za kościotrupy, duchy, śmierć z kosą, pająki i inne koszmary ze snów. Czarne balony, świecące dynie, i ten cały owczy pęd...a potem -moje dziecko moczy się w nicy, boi się ciemności, wszędzie widzi duchy. No cóż? Barani pęd i spęd. Wesołej zabawy!