• Informacje na temat:

  gra w karty dla jednej osoby

Artykuły na temat: gra w karty dla jednej osoby
 • Mówić czy nie mówić

  ...​Jedni wierzą, że tajemnice są w związku potrzebne. Inni jako przepis na bliskość wybierają pełną szczerość. Która strategia jest lepsza? Czy warto odkrywać wszystkie karty? I czy sekret zawsze oddala, a prawda zbliża? Są kobiety, które latami żyją z dylematem: powiedzieć czy nie? Zobacz, co radzi im Violetta Nowacka, psycholog. Wiesz, jaką decyzję podjęłabyś na ich miejscu?

 • Gra o siebie

  Na początku prawie zawsze jest fantastycznie. Ryzyko, zabawa, pierwsza wygrana i wielkie emocje. Ale gdy koło fortuny przestaje sprzyjać, zaczynają się długi, niespłacane kredyty i kłamstwa. Podwójne życie, podwójna moralność. Uzależnieniu od hazardu ulega dziś coraz więcej kobiet. Ilona, Marta i Barbara opowiadają o tym, ile straciły przez nałóg, i co zrobiły, by znów wrócić do życia.

 • Renata Dancewicz: Ślub? Nie, dziękuję

  Twardo broni swoich poglądów, a te ma bardzo wyraziste. Artystka szczerze odpowiada, dlaczego nigdy nie pójdzie do ołtarza, a od aktorstwa woli... karty.

 • Z kim ja mieszkam

  ...​Małgorzata i Andrzej Saramonowiczowie. Pesymistka i optymista, introwertyczka i ekstrawertyk. On nie wierzył, że spędzi życie u boku jednej kobiety. Ona zastanawia się, jak w tak młodym wieku udało się jej spotkać mężczyznę swojego życia.

 • "Słoiki" jadą do domu

  Miasta są dla nich ziemią obiecaną. Tu jest praca, rozwój, prestiż. Osoby z małych miejscowości żartobliwie nazywane "słoikami" jadą po szczęście. Kim się stają? Odcinają się od prowincji jak Marta? Tęsknią za nią jak Lidka? A może jak Renata wciąż nie wiedzą, co odpowiedzieć na pytanie: "skąd jesteś?". Wakacyjne powroty do domu dają okazję, by o tym pomyśleć. Zrobić bilans zysków i strat.

 • Gołda Tencer: Koniec z Gienią

  Teatru Żydowskiego grała główną bohaterkę "Dybuka" Leę, opętaną pannę młodą. W nowym przedstawieniu Mai Kleczewskiej Gołda Tencer występuje jako wspomnienie Lei z przeszłości. W 1973 roku miała 24 lata i była początkującą, śliczną i wyjątkowo zgrabną aktorką z grubym czarnym warkoczem. Spektakl reżyserował Szymon Szurmiej, już wtedy jej życiowy partner i dyrektor teatru. Teraz, rok po jego śmierci...

 • W kolejce po drugie życie

  ...w siedem lat wcześniej. Miała wtedy 28 lat i półrocznego synka. Zagadkowe napady zmęczenia i zadyszki przy niewielkim nawet wysiłku tłumaczyła sobie trudami macierzyństwa. Kiedy jednak o mało nie zemdlała(...),  żegnałam się z rodziną, z synem. A potem okazywało się, że to jeszcze nie teraz, że muszę czekać dalej, że pobrane serce jednak nie będzie się dla mnie nadawało - opowiada. Czas działał wyjątkowo...

 • On jest uzależniony... Ty też!

  Nie jest tak, że jeśli on pije, nałogowo gra w karty czy bierze narkotyki,to jedynie on ma problem. Jesteście połączeni - nie tylko małżeńską przysięgą. Także jego nałogiem!

 • Magdalena Zawadzka: Liczy się talent

  Miała piękne życie - zarówno osobiste, jak i zawodowe. Szczęście zburzyła dopiero śmierć jej ukochanego męża Gustawa Holoubka. Aktorka potrzebowała dużo czasu, by dojść do siebie, ale teraz znów jest w formie i wraca do gry. Właśnie wydała fascynującą autobiografię.

 • Dobra czy zła przyjaźń? Jak to sprawdzić

  Bratnia dusza czy raczej energetyczny wampir? Jeżeli w twoich kontaktach z przyjaciółką coś nie gra, pora się nad tym zastanowić.