• Informacje na temat:

  gotyckie paznokcie

Artykuły na temat: gotyckie paznokcie
 • Letni manicure odkodowany

  Kolory, wzory i kształty manicuru zmieniają się każdego sezonu. Takimi prawami rządzi się świat mody. W salonach Nail & Beauty BAR obserwujemy to od wielu lat. Duże grono naszych klientek pilnie śledzi trendy i podąża za nowościami, oczekując stylizacji paznokci podpatrzonych na światowych wybiegach. Letnie paznokcie to klasyczne kolory, ugrzecznione kształty, oraz zdobienia podkreślające...

 • Przejdź na ciemną stronę mocy z Ritą Ora!

  Ten inspirowany gotykiem make-up to mega trend sezonu Jesień/ ima 2017. Rita Ora wie coś o tym – w końcu jest ikoną świata fashion i beauty. Intensywne usta w głębokim odcieniu i ciemne paznokcie razem tworzą wysublimowany i lekko dekadencki look – ale wciąż z pazurem, tak charakterystycznym dla marki Rimmel.

 • Zimowy manicure - głębia koloru i odważne zdobienia

  ...stylizacji. Czerwień w nowym wydaniu W tym sezonie nie boimy się głębokich, wyrazistych kolorów, zwłaszcza oscylujących wokół stylowego bordo i czerwieni. Najmodniejsze są obecnie paznokcie pokryte(...) głębokiej, czekoladowej czerwieni uchwycił on zimową elegancję z domieszką gotyckiego, lekko mrocznego szyku. Stylowy połysk Zimą nie rezygnujemy też z brokatowych i metalicznych lakierów do paznokci...

 • W czarnym kombinezonie

  Na otwarciu sklepu firmowego Guess w Nowym Jorku, wśród gości znalazła się Michelle Trachtenberg.

 • Jacek Koman: Myślałem, że nigdy tu nie wrócę

  Jako jeden z nielicznych Polaków grał duże role u boku największych gwiazd Hollywood. Nam mówi m.in., z którą z nich... prał skarpetki w jednej umywalce i co myśli o rodzimym show-biznesie.

 • Serce bije dalej

  Większość z nas mówi: gdybym umarła, chciałabym, by moje serce, nerka uratowały czyjeś życie. Dużo trudniej decydować nam o naszych bliskich. Bo jak w chwili, gdy ktoś bardzo dla nas ważny właśnie odszedł, udźwignąć ciężar decyzji, że jego ciało ma być poddane operacji?