• Informacje na temat:

  godzenie pracy i zycia zawodowego

Artykuły na temat: godzenie pracy i zycia zawodowego
 • Wypalenie zawodowe – czy można mu zapobiec?

  Dawniej do pracy szłaś z ochotą. Teraz na myśl o poniedziałku czujesz, jak uchodzi z ciebie energia. Co się stało? Prawdopodobnie wzięłaś zbyt dużo na swoje barki. Dowiedz się, jak sobie pomóc.

 • Katarzyna Niezgoda: Nie muszę się zmuszać do pracy

  O pewności siebie, która czyni człowieka lepszym szefem, wartościach w pracy zawodowej, wyzwaniach, marzeniach i kobietach w biznesie rozmawiamy z Katarzyną Niezgodą.

 • Zazdrość: Co robić, by nie niszczyła nam życia?

  ...swoje własne życie i bardziej je docenić. Zazdrość o sukcesy zawodowe Coraz częściej dzisiaj kobiety zazdroszczą sobie też tego, o co na ogół rywalizują mężczyźni - atrakcyjnej pracy, wyższych(...) pracy. Staraj się zawsze widzieć cały obraz - Mamy tendencję, by zazdrościć koleżankom fragmentów życiorysu - uważa psycholog. - Cały obraz nam umyka. A przecież nie ma dymu bez ognia. Zazdrościsz...

 • Praca zawodowa i macierzyństwo

  Partnerstwo na rzecz Rozwoju reprezentowane przez Stowarzyszenie Plineu zaprasza młode mamy do skorzystania z bezpłatnych usług w ramach projektu "Kompromis na rynku pracy - innowacyjny model aktywizacji zawodowej kobiet".

 • Czy umiesz cieszyć się życiem?

  .... założeniem rodziny, znalezieniem pracy, osiągnięciem jakichś sukcesów. Ale na co dzień warto pielęgnować te drobne radości. Weź sobie do serca radę Sabine Asgodom, autorki książki "Żyj dziko i zachłannie(...)? Spokój. Pozbędziesz się nieznośnego napięcia, które towarzyszy ci w życiu. Pamiętaj, że to nie nadmiar pracy, ale twoja niezdolność do przełączania się w stan spoczynku wyczerpuje cię energetycznie. Mów...

 • Kobiety na rynku pracy

  Jakie są oczekiwania pracodawców, a jakie potrzeby kobiet na rynku pracy? Badania nad tymi kwestiami przeprowadzone zostały w ramach projektu "Kompromis na rynku pracy - innowacyjny model aktywizacji zawodowej kobiet".

 • Przełamując fale

  ...da się przez kilkadziesiąt lat być na haju. W zamian, gdy namiętność słabnie, możemy zacząć budować intymność i zaangażowanie, czyli dobry i stabilny związek. Nie będziemy biec już po pracy na złamanie(...) współżycie, bo mają kłopoty w pracy, są przeciążeni obowiązkami. Dla niektórych problemem jest to, że ich partnerki zawodowo dobrze sobie radzą, zarabiają lepiej. "Całe życie byłem uczony, że facet ma...

 • Ostrość musi być

  Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Pani doktor przeprowadziła operację jednoczesnego przyszycia dwóch odciętych rąk. Ale to tylko jeden z jej sukcesów. Anna Chrapusta jest gwiazdą polskiej mikrochirurgii. Stworzyła w Krakowie nowoczesne centrum replantacji, chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Wymyśla nowe techniki, nie godzi się z określeniem "przypadek beznadziejny". Zrobiła karierę...

 • Dieta na lata - 50+

  Wreszcie masz więcej czasu dla siebie. Nadal jesteś aktywna zawodowo, ale zniknęły stresy związane z godzeniem pracy i życia rodzinnego.

 • Dieta na lata - 50+

  Wreszcie masz więcej czasu dla siebie. Nadal jesteś aktywna zawodowo, ale zniknęły stresy związane z godzeniem pracy i życia rodzinnego.

Wideo na temat: godzenie pracy i zycia zawodowego
 • Ania Dąbrowska o pracy nad piosenką do filmu „Porady na zdrady”

  Nową piosenkę Ani Dąbrowskiej można usłyszeć przy okazji premiery filmu "Porady na zdrady". W "Dzień Dobry TVN" wokalistka opowiedziała o pracy nad tym utworem oraz o godzeniu życia prywatnego z zawodowym. Na scenie programu zaprezentowała również swój filmowy przebój.