• Informacje na temat:

  gielda papierow

Artykuły na temat: gielda papierow
 • 8 Buław Chodź tam, gdzie sporo się teraz dzieje. Place przed urzędami, giełda papierów wartościowych, portal informacyjny - wszystkie te miejsca poszerzą...

 • Znowu pierwsze

  ​"Najwyżej możesz nauczyć ich piec ciastka", usłyszała pierwsza kobieta trenerka w NBA od kibica koszykówki. Becky Hammon jest jedną z tych, które zdobywają ostatnie bastiony męskiego świata. Kobieta biskup, sędzia piłkarski, szefowa giełdy... Oto 10 pionierek, których osobiste sukcesy torują drogę innym kobietom tam, gdzie mężczyźni wciąż wzbraniają im wstępu.

 • Zgubna miłość

  Zrobiło się o niej głośno za sprawą skandalu. Ale nie tylko dlatego historia Anny Szarek, ukochanej prezesa Giełdy Papierów Wartościowych, nadaje się na film...

 • Uchwyt na papier toaletowy z przeglądarką internetową oraz podłączona do sieci deska do krojenia - to tylko niektóre nowatorskie wynalazki zaprezentowane na wystawie Idealny Brytyjski Dom. Na pozór są dziwne, ale wynalazki te naprawdę są praktyczne i znacznie mogą ułatwić życie.

 • Oryginalne inwestycje

  Zazwyczaj, gdy posiadamy oszczędności, nie chcemy, aby leżały na koncie, tylko szukamy możliwości inwestycyjnych, aby pomnażać zyski. Od tego w co inwestować zamierzamy, będzie zależało ryzyko i nasz zysk.

 • Polka w Pekinie

  W Chinach mieszka 658 milionów kobiet. Dużo? Za mało, jeśli wziąć pod uwagę, że na 100 dziewczynek w niektórych prowincjach rodzi się aż 130 chłopców. W kraju promującym rodziny z jednym dzieckiem wciąż bardziej pożądany jest męski potomek. Czy dzięki temu dorosłym Chinkom, które stają się deficytowym materiałem na żonę, żyje się lepiej? Na pewno inaczej niż ich przodkiniom. Chinki przez ostatnie kilkadziesiąt lat przeszły obyczajową rewolucję i redefinicję kobiecości. Fabryczne mundurki...

 • Kino mnie zaczarowało

  Aktorka i modelka Anna Szarek zagrała jedną z ról w najnowszym filmie Patryka Vegi "Last minute". Aktorka opowiada PAP Life o swej aktorskiej pasji i medialnym szumie, który ostatnio jej towarzyszy.

 • Ale mi sie przyjaciolka z Lancuta wstrzelila tematem. Wlasnie przeczytalam rozwazania Ady o zyciu na Marsie. To przeczytajcie. "  ďťż  Seks z Marsjaninem......

 • Merkury - władca znaków Panna i Bliźnięta

  Do zrozumienia szczególnej energii Merkurego dobrym kluczem jest jego nazwa. Starożytni astrologowie Greccy nazywali ją imieniem Hermesa - patrona posłańców, złodziei i filozofów, kupców i filozofów.

 • Balcerowicz: Odnieśliśmy sukces

  Wicepremier i minister finansów w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Jerzego Buzka, były prezes NBP, poseł, przewodniczący Unii Wolności. Nam prof. Leszek Balcerowicz udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru, że potrafi na chwilę zapomnieć o polityce i z pasją opowiadać nie tylko o pozycji złotego.