• Informacje na temat:

  gdzie na wakacje w londynie

Artykuły na temat: gdzie na wakacje w londynie
 • Tajemnicza zbrodnia w Londynie

  O życiu w Londynie, relacjach międzyludzkich w wielkim mieście, pesymistycznej szkockiej naturze i o najnowszej książce "Milcz nawet po śmierci" opowiada autor, James Craig.

 • 15 najlepszych miejsc na wakacje

  TripAdvisor.com, największy portal podróżniczy, opublikował listę 25 najlepszych miast na wakacje w 2013 roku. Wszystkie miejsca zostały wybrane przez internautów. My prezentujemy pierwszą piętnastkę, w której przeważają miasta europejskie.

 • Najbardziej "instagramowe" kawiarnie świata

  Instagram ma ogromny wpływ na to, gdzie ludzie wyjeżdżają na wakacje, co noszą, co i gdzie jedzą. Stał się swoistym wyznacznikiem trendów, dlatego też coraz więcej restauracji i kawiarni oferuje nie tylko dobre jedzenie, ale również oryginalne tło do fotografowania potraw.

 • Lekcja dobrego humoru

  ...- Nie porównuj się z innymi, nie uzależniaj swojego szczęścia od tego, czy będziesz mieć większy dom, lepszy samochód, ciekawsze wakacje - radzi Andrew Matthews w rozmowie z Magdaleną Kuszewską.

 • Życie w najszczęśliwszym kraju świata

  ..., i mieszkałam w jednym z najbardziej ekscytujących miejsc na świecie. Ale po 12 latach życia na pełnych obrotach oraz dwóch atakach nożownika, do których doszło w ciągu jednego roku w Północnym Londynie, gdzie(...) biura, oraz pół doby później, wracając zasłanymi kośćmi z kurczaka ulicami do domu, gdzie miałam poświęcić kilka dodatkowych godzin na dokończenie rozpoczętych projektów albo z marszu udać się na...

 • Jej czerwona sukienka

  Na wakacje jeździła pod Żyrardów. Gdy wyrastała z dziecięcych ubrań, nowe organizowała sobie sama. Miłość do mody i wyniesione z domu przekonanie, że szczęście daje ciężka praca, zaprowadziły Annę B. Sheppard na sam szczyt świata filmu. Do Hollywood.

 • 4 miasta, do których warto wybrać się na majówkę 2019

  ...„Tam gdzie woda, tam gdzie las, gdzie nie było jeszcze nas” – na majówkę! Znasz tę piosenkę z czasów dzieciństwa? Już niedługo będzie okazja, by zorganizować sobie taką wyprawę. Jeśli od wody i lasu wolisz miejskie klimaty, te cztery miasta będą świetnym pomysłem na majowy długi weekend – solo, z partnerem, a także z całą rodziną.

 • Aplikacje przydatne w podróży

  Nie jesteś pewna, czy spakowałaś się dobrze w góry? Nie wiesz, jak zapytać po włosku o suszarkę do włosów? Bez paniki... Wie to twój smartfon. Nowoczesne aplikacje podróżne rozwiązują nawet te problemy, z których istnienia nie zdajesz sobie jeszcze sprawy. Oto popularne aplikacje, które ułatwią wakacje.

 • Każdy może podróżować w czasie

  Już w najbliższy weekend zmieni się czas z zimowego na letni. To tylko jedna godzina, a przecież podróżując po świecie możemy przenieść się w przyszłość lub przeszłość nawet o kilkanaście godzin. Dowiedz się, jak przebiegają strefy czasowe, gdzie i dlaczego zmieniany jest czas oraz jaka jest różnica godzin między Polską a popularnymi miejscami podróży.

 • Jedzenie, joga i kamienie

  ...rolę w filmie "Och, Karol" i bardzo się z tego cieszę. A zdarzyły się kiedyś pani wakacje, które przybrały niespodziewany obrót? - Pamiętam jedne wakacje zapowiadające się na takie, w które nie(...) ostatnio na wyjeździe? - Byłam w fantastycznej azjatyckiej restauracji w Londynie, która nazywa się Haka San. Jadłam tam kłącza bambusa i ryby zawijane w liście szpinaku - to było wspaniałe danie. Byłam...

Dyskusje na temat: gdzie na wakacje w londynie
 • ??? mieszkam w londynie

  mieszkam w londynie i jakos nie zauwazylam specjalnego poswiecenia matek dla dzieci, wiekszosc dzieci juz od 3 roku zycia chodzi do przedzszkola a od urodzenia maja opiekunki lub nianki, zwykle rodzice sa zabiegani, zeby na opiekunki i przyszlo edukacje zarobic a na wakacje jak jada z dziecmi to potem wyjezdzaja jeszcze raz po to zeby odpoczac hehe i gdzie ten wielki swiat poswieca sie dla dzieci???

 • Bardzo ciekawe BZDURY

  Moi rodzice nigdy nie mieli kaski na podróże dzięki którym mógłbym poznać "różnice kulturowe" (no chyba że między miastem a wsią gdzie mieszkali dziadkowie) i nie zostać "ograniczonym kmiotkiem(...), jeździłem, kręciłem się. Chciałem jechać na wakacje nad morze to musiałem popracować na budowie albo co. Teraz pracuję za granicą legalnie i jakoś nie czuję żeby rodzice MUSIELI brać dzieci na wakacje

 • Re: ???

  stypendium, i dzienną, gdzie pisałam akurat pracę magisterską). i pracuje już ponad rok! a wystarczyło jechac na wakacje do UK by pozbyć się kompleksów bycia niezauważalnym - bo inaczej jak samemu(...) szkolnego (nie w wakacje), po zajęciach lub między zajęciami. teraz pracuję w biurze i doradzam przedsiębiorcom. lubię swoją prace. nie jest po znajomościach, bo nie znam w tym mieście, ba, nawet