• Informacje na temat:

  gdzie mozesz badac się za darmo

Artykuły na temat: gdzie mozesz badac się za darmo
 • Więcej badań dla zdrowia

  ...pójście raz w roku do lekarza rodzinnego po skierowanie na przysługujące każdemu kontrolne badanie krwi. To nie wiąże się z żadnymi ekstrawydatkami, a może uratować życie. Przebadaj się za darmo(...) Funduszu Zdrowia wylicza: - Ponad milion Polek skorzystało z mammografii w 2015 roku. Każdego dnia mammobusy odwiedzały od kilkunastu do kilkudziesięciu miejscowości w całym kraju. Zatrzymywały się...

 • Kalendarz badań dla pań w każdym wieku

  Warto, by wśród noworocznych postanowień znalazło się także to dotyczące dbania o zdrowie.

 • Supermarket dla randkowiczów

  Wyobraź sobie sklep, w którym jest wszystko, czego szukasz. Na półkach jest pełny wybór – we wszystkich kolorach, rozmiarach, w różnych opakowaniach. I wszystko jest za darmo, na wyciągnięcie ręki. W dodatku w każdej kolejnej alejce są następne rzędy półek, wypełnione po brzegi. A ty możesz spokojnie spacerować i sięgać po wszystko, co ci się spodoba… Przyjemny obraz? Tak właśnie portale randkowe...

 • Ekologiczny styl życia - daj się wciągnąć!

  Moda na ekologię dawno zawojowała świat, a teraz dotarła także do nas. Przestała być przywilejem zamożnych snobów czy szalonym wymysłem nawiedzonych obrońców przyrody, przykuwających się łańcuchami do drzew. Bo przynosi konkretne korzyści każdemu z nas. Przekonaj się, jakie.

 • Nie sztuką jest walczyć ze zmarszczkami z pomocą retuszu komputerowego. Niestety jego zdecydowanym mankamentem jest fakt, że nie da się go nałożyć na twarz przed wyjściem z domu. Sztuką jest za to tak dbać o swoją skórę, żeby cieszyć się jej zdrowiem i gładkością przez długie lata. A teraz jest to możliwe.

 • Pierwsza szklanka piwa wydawała się niegroźna

  ...powstała zakładka "uzależnienia", gdzie można znaleźć informacje, gdzie szukać pomocy. Marzę, że zdołam zbudować nowoczesną klinikę uzależnień. Wierzę, że mi się uda. Trzeba mieć marzenia, żeby móc je(...)Powiedziałaś publicznie, że jesteś uzależniona. Następnego dnia na pierwszych stronach tabloidów znalazły się nagłówki: "Felicjańska jest alkoholiczką". Żałujesz? Ilona Felicjańska: Absolutnie nie...

 • Przezroczyste

  Nie zostawiają wizytówek, rzadko się fotografują, znajomi mało o nich wiedzą. Dziewczyny z Fundacji La Strada ratują kobiety porywane, zmuszane do prostytucji albo pracy za darmo. Wywożone za granicę, poniżane, bite. Lena, Karolina, Dorota. Codziennie dotykają najciemniejszej strony życia, często ryzykują. Czy potrafią w tym wszystkim ocalić siebie?

 • Ruch oporu

  Wracam z miasta z niepotrzebnym urządzeniem do masażu i kolejną torebką. Odbieram telefon od ankieterki i tracę kwadrans, odpowiadając na jej pytania. Zostałam przekonana. Jak oni to robią? Jakich sztuczek używają, że ulegam ich namowom, jestem mniej krytyczna, robię, co chcą? Może sama mogłabym się nauczyć, jak wywierać wpływ na ludzi. Spróbuję. Mam na to tydzień.

 • Sekrety i kłamstwa

  ...potwierdzenia w rzetelnych badaniach naukowych. Znalazł się jednak ktoś, kto postanowił ujawnić najpopularniejsze mity współczesnej medycyny. Brytyjski lekarz Ben Goldacre w rozmowie z TS wyjaśnia, na co już daliśmy się nabrać i jak uniknąć błędów w przyszłości.

 • Naciąganie przez telefon, w internecie, a nawet... w twoim domu!

  Mimo że zaostrzono przepisy konsumenckie, wiele firm próbuje je omijać. Nie brakuje też oszustów. Przeczytaj, jak się przed nimi bronić.