• Informacje na temat:

  gdy dziecko się zakocha co robic

Artykuły na temat: gdy dziecko się zakocha co robic
 • Stanisława Celińska: Chciałabym się zakochać

  ...„Może ktoś stanie na mojej drodze”, zastanawia się aktorka, która pięknie śpiewa o miłości na swojej płycie „Atramentowa”. Krążek przyniósł jej wielki sukces: 69-letnia gwiazda chce nagrać kolejny i ani myśli o emeryturze!

 • Co dzieje się w związku, gdy dzieci dorastają?

  Najpierw przeżywamy euforię zakochania, potem razem tworzymy rodzinę i wychowujemy dzieci. A kiedy i ten etap mamy za sobą, pojawia się pytanie, jak teraz budować nasz związek i radzić sobie z nowymi problemami.

 • Zakochanie drugi raz

  Już wiesz, co on powie, gdy zgubisz rękawiczkę. Dobrze znasz tę minę, którą skwituje kolejny telefon od twojej mamy. Na imieniny dostaniesz, jak zwykle, bukiet herbacianych róż, a życzenia usłyszysz te same co rok temu. Rutyna. Nuda? To nie oznacza końca miłości, ale jest sygnałem ostrzegawczym. Pora na remont związku.

 • Dlaczego warto się zakochać

  Czy u boku Beaty znalazł szczęście? Jak dogaduje się z jej synem? Tylko SHOW znany prezenter pogody uchylił rąbka tajemnicy...

 • Gdy spadają różowe okulary, znowu je zakładam

  Katarzyna Herman (45 l.) opowiedziała nam o tym, jak ważnym uczuciem w jej życiu jest miłość i jak zmienia się ona wraz z upływem lat.

 • Kochanie, zakochałem się

  To się zdarza. Mąż przyznaje, że kocha inną kobietę. Przysięga, że z nią nie spał, że łączy ich tylko chemia. Chciałby zerwać z tamtą, ale nie wie, jak się wyplątać. Co ma zrobić żona? Spakować walizki czy poczekać, aż mu przejdzie? A może zawalczyć o swój związek?

 • Po prostu zakochałem się

  ...byłoby "wziąć" dziewczynę bez zobowiązań. - Czy ja wiem? Pewnego dnia spotkałem Laurę i po prostu zakochałem się. Od razu mi powiedziała, że ma dziecko. Ale to nie było dla mnie żadnym problemem(...), kiedy wychodzisz wieczorem na imprezę? - Ostatnio najlepiej bawimy się w domu, a gdy wychodzimy, to zazwyczaj razem.  A z kim wtedy zostawiacie małą? - Lea ma przecież swojego ojca, dziadków...

 • Kamila Czul: Eksmisja, milion apelacji - to dziś nie robi już wrażenia

  Do Leeds przyjechała w odwiedziny. Zakochała się i została na kilkanaście lat. Pracowała jako nauczycielka tzw. „trudnej” młodzieży, dziś zajmuje się tłumaczeniami. „Pani Kebab” to jej pierwsza książka. Opisała w niej problemy imigrantów, mierzących się z nieznajomością języka, biedą i brakiem zatrudnienia. Ich historie zostają z czytelnikiem na długo. Razem z poczuciem wstydu i bezsilności.

 • Antoni Pawlicki: Mógłbym zakochać się w Cygance

  Antoni Pawlicki od kilku lat jest związany z tą samą kobieta. Mimo, że jest szczęśliwy, aktor przyznaje, że... mógłby bez problemu zakochać się w Cygance. - Pewnie. Cyganki są fascynujące.- mówi z przekonaniem aktor w wywiadzie dla miesięcznika "Olivia"- Poznałem je, pracując na planie filmu "Papusza". Jest w nich zawadiackość i pewność siebie. Pociągają tym, że są niedostępne. Cyganka cię uwodzi...

 • Dzieci bumerangi: Gdy dorosłe dziecko wraca do domu

  .... w "naszą nową sypialnię". - Wiele par oddycha z ulgą, gdy wreszcie zostają same i nie muszą się gnieździć, więc gdy dorosłe dziecko nagle wraca, pojawia się problem - tłumaczy psycholog. - Ale sprawy(...) się". Gdy przyczyną jest kryzys życiowy Utrata pracy i niemożność samodzielnego utrzymania, rozstanie z partnerem - twoje dziecko może znaleźć się na życiowym zakręcie. Nie ma chyba matki, która...