• Informacje na temat:

  galerie łazienek

Artykuły na temat: galerie łazienek
 • Łazienka jak marzenie

  Czysta, pachnąca, kolorowa. Czy uczniowie szkoły podstawowej mogą mówić tak o swojej szkolnej toalecie? Dzięki akcji „Wzorowa Łazienka” przeprowadzonej przez markę Domestos – jak najbardziej.

 • Wzorowa Łazienka 2016: Znamy zwycięzców trzeciej edycji!

  30 listopada zakończone zostało głosowanie internautów na prace konkursowe umieszczone na stronie akcji, w galeriach szkół biorących udział w trzeciej edycji konkursu „Wzorowa Łazienka”. Nagrodą główną jest remont szkolnej toalety o wartości 30 000 złotych. W tym roku firma Domestos zdecydowała się przyznać trzy nagrody główne oraz 200 zestawów środków do utrzymania higieny marki Domestos dla szkół, które zdobyły największą ilość głosów. Do konkursu przystąpiło ponad 1000 szkół z całej...

 • Arcade Providence. Galeria handlowa przerobiona na minilofty

  ...sieciowych. Mieszczą się tam więc butiki lokalnych projektantów, małe galerie sztuki i sklepiki z designerskimi meblami. Całość prezentuje się świetnie, a mieszkańcy wciąż mają poczucie, że żyjąc...

 • Miało być nowocześnie!

  ...funkcję hotelową. Podstawowa różnica między tą funkcją, a jakąkolwiek inną jest taka, że hotele są silnie nasycone instalacjami sanitarnymi. Nawet żadna mieszkaniówka nie ma tylu łazienek na metr...

 • Martyna Chomacka odpoczywa na Bali

  Finalistka programu "MasterChef", Martyna Chomacka, połączyła przyjemne z pożytecznym. Gwiazda przebywa na Bali, gdzie nie tylko odpoczywa, ale też, wraz z Larą Gessler, poprowadziła warsztaty kulinarne.

 • Wtorki Przyjazne Sensorycznie w IKEA Kraków

  11 lutego IKEA Kraków na cały dzień wyłączyła muzykę i reklamy, przyciemniła oświetlenie, udostępniła specjalną strefę wyciszenia oraz kasy z pierwszeństwem dla klientów ze spektrum autyzmu. Tak będzie w każdy wtorek. To tylko część rozwiązań, które mają ułatwić robienie zakupów i podnieść komfort przebywania w sklepie osobom nadwrażliwym sensorycznie.

 • Kozłówka. Magnacka rezydencja

  Pałac został zbudowany prawie 300 lat temu, w latach 1736- 42 dla Michała Bielińskiego. Wzniesiono go według projektu słynnego architekta Jakuba Fontany. Później, aż do roku 1944, należał do Zamoyskich. Teraz mieści się tu muzeum imienia tej rodziny.

 • Kozłówka

  Wspaniały kompleks pałacowo-parkowy jest położony ok. 30 km na północ od Lublina. Ostatni potomkowie rodziny zrzekli się praw do majątku na rzecz państwa polskiego.

 • Dom jak rajski ogród

  Słońca i bujnej przyrody nigdy za dużo. Soczyste kolory tropików, motywy egzotycznych ptaków i owoców ożywiają dom. Podpowiadamy, jak zrobić z nich stylowe dekoracje, za grosik!

 • Wiecie co? Podobno kazda elegancka kobieta powinna miec w szafie mala czarna?To taka sukienka.Podobno... Ostatnio wiec wybralam sie do galerii w poszukiwaniu...

Zdjęcia na temat: galerie łazienek