• Informacje na temat:

  fryzura dla dziewczynki

Artykuły na temat: fryzura dla dziewczynki
 • Oto najmodniejsze fryzury 2019!

  ...​Nowy rok, nowe życie, nowa fryzura! Jeśli chodzi za tobą ochota na noworoczną rewolucję na głowie, służymy pomocą. Oto najmodniejsze fryzjerskie trendy tego sezonu. Który wybierzesz dla siebie?

 • Fryzury na każdą okazję

  .... Może z tego powodu zwyczajny kucyk uważamy za uczesanie nie odpowiednie dla dorosłej kobiety. Okazuje się jednak, że to fryzura dobra na wiele okoliczności. Niewielkim nakładem sił możemy(...) zarezerwowane tylko dla małych dziewczynek i tancerek z zespołów  ludowych. Od kilku lat są bardzo trendy, a projektanci zestawiają ze zarówno z szykownymi kreacjami wieczorowymi, jak i z biznesowymi...

 • „Trendy we fryzurach na 2014 rok"

  Kobiece  Fale  To propozycja Fryzury na wyjście, przeznaczona dla kobiet z dłuższymi włosami. Pasma dość mocno otulają buzię, objętość osiągnięta dzięki burzy loków do tego lekko podpięty tył „ ala  bob " – sprawiają  że fryzura wygląda nietuzinkowo. To awangardowa stylizacja dla kobiet, które szukają ciekawej, oryginalnej propozycji dla siebie.   Loki Volume Efekt Push-up...

 • #CREATEYOURSTYLE - Pod tym hasłem Schwarzkopf obchodzi w tym roku 120 urodziny

  Indywidualizm, pewność siebie, własny styl. I oczywiście modne, autentyczne fryzury do noszenia na co dzień, które idealnie odzwierciedlają osobowość. Tak w 2018 roku Schwarzkopf świętuje 120-lecie marki.

 • Zbigniew Wodecki: Tęsknię za zwyczajnym życiem

  Jeden z najbardziej uwielbianych polskich artystów. Mąż, ojciec i dziadek, któremu ciągle brakuje czasu dla bliskich. Marzy o krótkim urlopie lub choćby chwili odpoczynku.

 • Maria Winiarska i Zofia Zborowska. Duet wybuchowy

  ...​Popularna aktorska para. Matka i córka. Maria Winiarska i Zosia Zborowska. Kiedyś Maria była dla córki wzorem artystki, dziś pora na rewanż. Zosia zrobiła z matki gwiazdę Instagrama, podpowiada, jak się ubierać, zachęca, by przyjmowała role w teatrze. Ale to związek tylko z pozoru symbiotyczny. "Zośka mną rządzi", mówi Maria. "Mama mnie wnerwia", kontruje Zosia. Ale widać, że są sobie bliskie.

 • Cuda wianki

  To nieprawda, że są zarezerwowane dla małych dziewczynek! Gwiazdy pokochały urocze opaski do włosów z kwiatami. Jak je nosić?

 • Alicja Rudnicka: W kobiecych butach

  Inicjatorka spotkań dla kobiet, organizatorka konferencji dla businesswomen. Zakładała „Szpilki po godzinach” z myślą, by przyciągnąć do tej idei kobiety, które mają potrzebę zadawania pytań i szukania odpowiedzi. Alicja Rudnicka integruje kobiety i chce podarować im czas tylko dla nich.

 • Różowy vs niebieski

  .... Niemniej jednak znaczenia wychowania w procesie identyfikacji z własną płcią nie sposób przecenić. Różowy kocyk dla dziewczynki, niebieski dla chłopca. Historie o piratach(...) z dorosłymi. Dlatego często dopiero w przedszkolu maluch dokonuje jednego z fundamentalnych "odkryć" w swoim życiu - co różni go od płci przeciwnej. Bardzo często zdarza się, że nauka przebiega na...

 • Beata Kozidrak: Siła jest w każdej z nas

  Spotykamy się w nowym warszawskim domu Beaty Kozidrak. Przyjeżdżamy niemal jednocześnie. Patrzę na kobietę z małym chłopcem. Wygląda jak mama, a nie babcia Sebastiana, którego mi przedstawia. W domu widać rękę i serce Beaty. Jest ciepło i przytulnie. Od progu pachnie zupą jarzynową. I choć artystka zmieniła w swoim życiu wszystko, niezmiennie rodzina jest dla niej najważniejsza.

Dyskusje na temat: fryzura dla dziewczynki
 • Re: Tess Holliday prezentuje wdzięki w Nowym Jorku

  Tusza to Jej duży problem. To nie jest +size. To już choroba. Trudno. Suknia ciekawa, fryzura świetna. Dodatki, jak dla dziewczynki. Śmieszne i nie pasujące ani do sukni, ani do twarzy z bardzo kobiecą fryzurką. Ale to można jeszcze przełknąć, gdyby nie ohydne tatuaże!!! Co to za paskudna moda!?? Żałosne. Coś sobie tym rekompensuje?

 • Re: To ona zaprojektowała suknię ślubną!

  No to się nie popisała, beznadziejna ta suknia, bez stylu, nieciekawa, mi się kojarzy z komunijną gdyby tren zdjąć, zresztą fryzura księżniczki też beznadziejna, włosy rozpuszczone jak u dziewczynki, powinna mieć ładnie upięte. Dla mnie rozczarowanie.