• Informacje na temat:

  fryzjer dla psa

Artykuły na temat: fryzjer dla psa
 • Joga dla psów

  Rozpieszczone pieski od dawna mogą korzystać z przeznaczonych dla nich SPA, jacuzzi i masaży, ale osiągnięcie wewnętrznego spokoju wciąż może być dla nich problemem. Z odsieczą przybywa Suzette Ackermann - instruktorka jogi dla psów.

 • Lans „na psa”, czyli jak celebryci traktują swoje zwierzęta

  Lady Gaga ofiarowuje psu diamentową biżuterię. Rihanna maluje pazurki swojemu pupilowi. Miley Cyrus przeżywa załamanie nerwowe po stracie alaskana. Zwierzę stało się dla celebrytów takim samym sposobem na autopromocję, jak markowe ubranie, drogi samochód czy skandalizujący romans.

 • Ekskluzywny hotel dla... psów

  Luksusowy hotel Trianon Palace w Wersalu - tuż koło sławnego królewskiego pałacu - wprowadził szeroki, całodobowy wachlarz usług dla... czworonogów.

 • Te gwiazdy oszalały na punkcie swoich zwierząt

  Obroża wysadzana diamentami, prywatny odrzutowiec, osobisty fryzjer. Zwierzęta należące do gwiazd show-biznesu wiodą luksusowe życie. Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, obchodzonego 4 października, przypominamy celebrytów, którzy oszaleli na punkcie swoich pupili.

 • Dla niej zrobię wszystko!

  ...przeżywać tego pięknego stanu? A potem nie karmić maleństwa własną piersią?". Myślę, że dla kobiety ciąża to naprawdę błogosławiony stan. Chciałbym, żeby Edytka jeszcze go doświadczyła. Jakie są(...) zobaczyć, jak to jest, że krew płynie, a serce bije. Oczywiście Amelce najbardziej podoba się odcinek o tym, jak się rodzi człowiek. Na razie to dla niej czarna magia (śmiech). Co pan robi, żeby...

 • Kajetan Góra z żoną w oryginalnych stylizacjach

  Medialne zainteresowanie filmem pojawiło się na długo przed jego premierą. Wszystko przez to, że serię zainicjowaną przez Patryka Vegę postanowił kontynuować Władysław Pasikowski. Nie lada gratką dla(...) pary tego wydarzenia konkurować mogą ze sobą tylko Artur Szpilka z żoną Kamilą (która przesadziła zdecydowanie z głębokością dekoltu) oraz fryzjer gwiazd Kajetan Góra z fotografką gwiazd Sandrą...

 • Iwona Burnat: Osiągnęłam sukces!

  Jedna z najbardziej barwnych bohaterek programu „Żony Hollywood”, właścicielka firm świadczących usługi dla psów w Hollywood. Jej pupile Toby i Pucci, to ulubieńcy gwiazd. Chodzą po czerwonych dywanach, mają konto na Instagramie i menadżera! O sukcesie, który mógł się spełnić tylko w Los Angeles - Iwona Burnat.

 • Na chłopczycę

  To on po raz pierwszy ostrzygł kobietę na krótko. Fryzura à la garçonne na początku szokowała. U jednych budziła zachwyt u innych opór, ale szybko stała się modna. I nie tylko. Krótkie włosy stały się symbolem wyzwolenia kobiet. Popularnego boba, stworzonego przez Antoine’a Cierplikowskiego, polskiego fryzjera, który podbił Paryż, kobiety chętnie noszą do dziś.

 • Złość nasza powszednia

  Ręka na klaksonie samochodu i krzyk: "No jedź, ty...". Niemiła uwaga do ekspedientki. Szarpnięcie smyczą ulubionego psa. Czy to jeszcze ty, kulturalna, dobrze wychowana osoba, czy może zmieniasz się w okropną panią Hyde? Złość. Czasem jest silniejsza niż my. Wybuchamy agresją, bo przerasta nas życie: frustruje praca, przytłaczają obowiązki. Co ma zrobić kobieta, czując że nie panuje nad emocjami?

 • Nie przegap życia!: Rady dla kobiet, które żyją za szybko

  Słowa trening czy program nie brzmią dla ciebie najlepiej? Kojarzy ci się z wysiłkiem, ciężką pracą, dyscypliną? A ty jesteś na tyle zmęczona, że ani myślisz dokładać sobie na głowę kolejny obowiązek(...) koncentrujesz się na tym, co dla ciebie ważne. Więcej luzu i radości z życia Dzięki praktyce uważności, w twoim życiu jest więcej radości, radości, optymizmu, pozytywnej energii. Odnajdujesz...