• Informacje na temat:

  fotografowanie dzieci fotografii

Artykuły na temat: fotografowanie dzieci fotografii
 • Książka o fotografowaniu dzieci

  To tylko niektóre pytania, na które odpowiada guru polskiej fotografii Andrzej A. Mroczek w swojej najnowszej książce. Ta pełna pasji opowieść o przygodzie z fotografowaniem dzieci zadowoli zarówno(...) i erudycja autora splatają się z osobistymi doświadczeniami, tworząc unikatowy przewodnik, który nie tylko dla rodziców będzie wspaniałym wprowadzeniem w świat fotografii. Przeszło 200 zdjęć opatrzonych...

 • Dzieci odjeżdżają

  Marihuana nie uzależnia. Narkomani wywodzą się z marginesu. W dobrych rodzinach nikt nie bierze. Gimnazja i licea są „czyste”. Co musi się stać, żebyś przestała w to wierzyć? Twoje dziecko musiałoby zostać narkomanem. Niech los ci lepiej tego oszczędzi. Posłuchaj trzech matek, które przeszły przez najtrudniejsze doświadczenie swojego życia. Poznaj ich dzieci, które były fajne i takie „normalne”.

 • Brooklyn Beckham będzie oficjalnym fotografem podczas V Festival

  ...fotografią. Powiedział: - On kocha fotografię. To jedna z jego pasji. Zawsze powtarzam moim dzieciom, że jeśli będą miały jakąś pasję, to my będziemy je wspierać. Mimo iż pojawiły się zarzuty...

 • Dumne z dzieci

  Nałogi, konflikty z prawem, brak celu w życiu. Dzieci potrafią sprawić gwiazdom wiele kłopotów. Ale są też takie, które wywołują uśmiech na twarzach swych mam.

 • Alternatywne pomysły na Sylwestra

  Czy można przeżyć sylwestra kilka razy w ciągu jednej nocy? Albo nauczyć się fotografii na tyle, by zrobić niezwykłe zdjęcia sztucznych ogni? Poznaj wyjątkowe pomysły na ostatni dzień roku.

 • Świąteczny prezent idealny: osobisty i wyjątkowy

  ...daje dodatkowe pokrycie kart i blask lub papier matowy Premium. Dla koneserów fotografii oraz tych wszystkich którzy wybierają to, co najszlachetniejsze proponujemy druk na profesjonalnym papierze(...). Wybierz swoje najpiękniejsze zdjęcia i wgraj je na karty CEWE FOTOKALENDARZA. Nie musisz ograniczać się do 12 ujęć, bo program projektowy proponuje Ci kolaże zdjęć, czyli zestawienie kilku fotografii...

 • Królowa i jej gwiazdy

  ...ceniły Zosię nie tylko za talent i sukcesy zawodowe, lecz również za wartości, którym hołdowała. "Ja szalenie podziwiałam ją za to, że potrafiła stworzyć stabilną, solidną rodzinę. Dzieci - córka Anna(...) pracować, przeżyła załamanie. Ale szybko zdała sobie sprawę, że ma jeszcze inne pasje: kocha ludzi i uwielbia eksperymentować w kuchni. "Gotowanie przypomina fotografowanie. W obu sztukach obowiązują...

 • Krawat i obrączki pożyczyliśmy

  Ryszard Horowitz - jeden z najwybitniejszych fotografików świata, prekursor fotografii reklamowej i cyfrowej obróbki obrazu. Z żoną, Anną Bogusz, opowiadają o miłości, emigracji, domu i pracy.

 • Yulka fotowrażliwa

  Ma zaledwie 16 lat, a już mówią o niej "supertalent", albo "odkrycie roku". Wystawa jej prac otwierała Miesiąc Fotografii w Krakowie. Yulka Wilam opowiedziała nam o swoim sposobie patrzenia na świat, złapana gdzieś między klasówką z historii a wernisażem swojej wystawy.

 • Teraz się zacznie!

  Nurkowanie na rafie pełnej ryb, pierwsza własna wystawa fotografii, premierowy występ przed publicznością po... pięćdziesiątce? Tak. Podróże, ryzyko, zmiana zawodu? Tak. Zdziwione spojrzenia rówieśniczek? Czasami. Grażyna, Maria i Krystyna przekonują, że druga połowa życie może smakować lepiej.