• Informacje na temat:

  fotografia jedzenia

Artykuły na temat: fotografia jedzenia
 • Oglądanie zdjęć jedzenia odbiera apetyt

  ​Lubisz delektować się jedzeniem? Nie oglądaj zbyt wiele fotografii przedstawiających potrawy.

 • Jak smakowicie fotografować jedzenie?

  Fotografie jedzenia zajmują coraz więcej miejsca w naszych smartfonowych galeriach. Czasem od pięknych dań wprost nie można oderwać wzroku i... aparatu. Fotograf Piotr Haltof dzieli się kilkoma radami, które sprawią, że zdjęcia jedzenia będą jeszcze bardziej smakowite.

 • Marcin Tyszka: Stań przed lustrem i poznaj swoje atuty

  Zdjęcia jedzenia, z wakacji, "słit focie" na Facebooku - fotografia otacza nasz wszędzie. I choć robimy coraz więcej zdjęć, a narzędzia do tego niezbędne mamy w telefonie, warto odbyć kilka lekcji z Marcinem Tyszką, w programie "Projekt Tyszka" .

 • Zła matka? Może podpaść internautom

  Gwiazdy coraz chętniej dzielą się fotografiami z życia rodzinnego, co często wywołuje burzliwe komentarze, szczególnie jeśli chodzi o kompetencje wychowawcze matek.

 • Kreatywne pomysły na zdjęcia z wakacji

  Minęły już czasy, kiedy wszystkie zdjęcia mogliśmy zmieścić na jednej kliszy. Dziś z podróży przywozimy setki, a czasem nawet tysiące fotografii. Co zrobić, by nasze wakacyjne pamiątki nabrały charakteru i sprawiły, że z chęcią będziemy je wspominać?

 • Tu śpią dzieci...

  Magnus Wennman nagradzany fotoreporter ze Sztokholmu, opublikował wstrząsający cykl fotografii, które pokazują, co dzieje się z dziećmi z Bliskiego Wschodu, uciekającymi przed wojną w Syrii, na progu Europy.

 • Jak spać, żeby się wyspać. Porady

  Sen jest błogosławieństwem dla naszego organizmu. Dzięki niemu pozbywamy się zmęczenia, regenerujemy, wzmacniamy pamięć, a nawet unikamy poważnych schorzeń i chorób. Niestety, jego rola jest często pomniejszania, mimo że jest równie niezbędny jak jedzenie czy picie. Jak zatem spać, żeby się wyspać?

 • Przeboje 2012

  ...kreatywne". Moda, fotografia, komiks, design, animacja - to łódzkie specjalności, z których każda doczekała się prężnego ogólnopolskiego festiwalu. Sam tylko Festiwal Designu odwiedziło 45 tysięcy...

 • Łagodne poruszanie się między dwoma biegunami

  Sigrid Verbert pasjonuje się fotografią kulinarną, autorka i redaktorka znanego foodbloga (www.cavolettodibruxelles.it), ostatnia jej książka "Regali Golosi" (tytuł polskiego wydania "Smakowite prezenty") cieszy się wielkim powodzeniem u czytelników.

 • Schudła 70 kg. Zostały rozstępy i wisząca skóra

  ..., trwające nieco ponad rok, odchudzanie. Pomysł jakich wiele? Niekoniecznie. 29-latka nie poszła na łatwiznę i nie poprzestała na kilku fotografiach pt. "przed odchudzaniem", "w trakcie", "po". Nie(...) celebrowało się posiłków. Jedliśmy, żeby żyć. Zawsze w pośpiechu. Głównie mrożone jedzenie, dużo, dużo mrożonego jedzenia - jedna czy dwie dokładki były normą. Piliśmy też ogromne ilości napojów gazowanych...

Dyskusje na temat: fotografia jedzenia
 • Re: Moje hobby

  Moje hobby to fotografia, co prawda na razie jestem raczej amatorem w tym temacie, ale sporo czasu imwestuję w naukę, chodzę po blogach, czytam poradniki, testuję. Bardzo spodobał mi się temat fotografowania jedzenia (początkującym polecam ten art), chciałabym się specjalizować w tym temacie, tym bardziej, że gotowanie i blogi o jedzeniu z przepisami i pięknymi fotkami są teraz trendy. Mój cel

 • Re: Jane Seymour...

  , FOTOGRAFIA, KABARET ITP. Smutne jest życie człowieka, który nie ma pomysłów na życie i jedyne co może zrobić to spędzić trochę czasu w kuchni i przygotować coś niezdrowego do jedzenia. Tak jakby sensem