• Informacje na temat:

  firma

Artykuły na temat: firma
 • m97.pl

 • dachy.ostroleka.pl

 • Firma pod psem

  .... Inne szelki podarowały psom z zaprzyjaźnionej lecznicy weterynaryjnej. To wystarczyło, by posypały się zamówienia. Ania i Emilia wyczekują jeszcze dnia, kiedy okaże się, że firma przynosi już...

 • Sharon Stone pozwała firmę remontową

  Firma wyremontowała sypialnię, łazienkę i kuchnię 57-letniej gwiazdy, a koszt remontu wyniósł 225 tys. dolarów. Jednak aktorka pozwała firmę do sądu, ponieważ uważa, że źle wywiązała się z niektórych zadań. Według "TMZ" Sharon nie podoba się to, że panel kontrolny ogrzewania podłogowego został zamontowany pod prysznicem, ponieważ w ten sposób może zostać uszkodzony przez wodę. Aktorka...

 • Nie musisz pracować dla kogoś. Załóż firmę

  Każdy od czegoś zaczyna. Jeżeli myślisz o założeniu własnej firmy, zacznij od dobrego przygotowania się do tego. Lepiej uczyć się, np. od innych, by początek przygody z biznesem wspominać później z uśmiechem na twarzy. Warto to zrobić, bo własna firma może być źródłem dużej satysfakcji osobistej i zawodowej.

 • Radosław Krzyżowski: Małżeństwo jest jak firma

  ...podział ról? - Wiem, że to nie jest romantyczne porównanie, ale według mnie małżeństwo jest jak firma. Jeśli mamy poczucie, że stworzyliśmy dobry, przyszłościowy produkt, dlaczego nie wejść z nim na...

 • Poradnik "Własna firma dla Pań"

  Własna firma dla Pań. Krótki kurs biznesu dla każdej z nas" to unikalny poradnik wydawnictwa Lingo o tym, jak zbudować własną firmę, co jest nie lada wyzwaniem.

 • Masz firmę? Pamiętaj – przedsiębiorcy są ważnym odbiorcą środków unijnych!

  Po pierwsze - sprzęt i inwestycje. Tego potrzebuje prawie każda firma. Fundusze Europejskie zapewniają w tym celu dostęp do korzystnych i łatwych w uzyskaniu  pożyczek . Jeśli zaciągasz kredyt w banku, zaoferują ci jego  poręczenie . Po drugie - informatyzacja. Masz szansę na fundusze na handel elektroniczny, wprowadzenie elektronicznych narzędzi i systemów do swojej firmy, itp. Środki możesz...

 • Firma H&M pod ostrzałem. Głos zabrała matka chłopca

  Firma odzieżowa H&M znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak na jej stronie pojawiło się zdjęcie czarnoskórego chłopca ubranego w zieloną bluzę z kapturem, opatrzoną napisem „Coolest Monkey In The Jungle” (tłum. "Najfajniejsza małpka w dżungli”). Głos zabrała matka chłopca.

 • Firm Age, Dermika

  Dermika Firm Age to zmysłowa, ujędrniająca pielęgnacja twarzy i ciała inspirowana profesjonalnym zabiegiem falami radiowymi. Zaawansowane substancje czynne w uwodzicielskich kompozycjach z ognistym tulipanem przywrócą skórze sprężystość utraconą z wiekiem lub w wyniku spadku wagi.

Zdjęcia na temat: firma
Wideo na temat: firma
 • Spadkobiercy Bogarta pozywają Burberry

  Dom mody w jednym z serwisów społecznościowych umieścił zdjęcie aktora ubranego w najsłynniejszy trencz marki. „Co będzie dalej? Może firma tytoniowa, która rozpocznie kampanię reklamową swoich papierosów przekonując, że Bogie palił jej markę.” – tłumaczy pozew syn aktora, Stephen Bogart. Zdjęcie pochodziło z agencji fotograficznej i posiada licencję na publikację.

 • Supermodelka w Polsce

  Jeśli dziewczyna marzy o tym, by być modelką powinna dążyć do profesjonalizmu, pracować z zawodowcami - mówi modelka Alessandra Ambrosio, która ostatnio gościła w Polsce na zaproszenie firmy Philips.

 • Firma Kylie Jenner pozwana

  Kosmetyczna firma Kylie Jenner została pozwana. Jej strona internetowa nie jest przystosowana do potrzeb niewidomych i niedowidzących. W związku z tym mają one problem z dokonaniem zamówienia. Wnosząca pozew kobieta chce, by strona spełniała odpowiednie standardy. W 2016 roku ta sama sytuacja spotkała siostry Kylie i ich sklep DASH.

Dyskusje na temat: firma