• Informacje na temat:

  festiwale

Artykuły na temat: festiwale
 • Festiwale w hasztagach - najpopularniejsza Coachella

  Ponad cztery miliony hasztagów - niewątpliwie Coachella jest festiwalem, na którym należy być i bez wątpienia swoją obecność należy skrupulatnie relacjonować w mediach społecznościowych. Jeśli brać pod uwagę liczbę hasztagów, Coachella to dziś najpopularniejszy festiwal, na który ściągają gwiazdy, miłośnicy muzyki i mody. Kolejnym niezwykle barwnym miejscem jest Tomorrowland. Pod względem...

 • "11 Festiwal Twórczości Korowód"

  ...i Wykonawców Piosenkarnia" wieńczony nagrodami, ale i oferujący laureatom promocję. Poczynając od  "Koncertu laureatów" w radiowej "Trójce", a na zaproszeniach na kolejne festiwale KOROWÓD kończąc...

 • Wiosna i lato śladem festiwali w Czarnogórze

  Wiosna zaczyna coraz śmielej pokazywać swoje oblicze. To dobry czas, żeby zaplanować wyjazd do przepięknej Czarnogóry. Tym bardziej, że poza zachwycającą przyrodą, w wielu miastach i regionach odbędą się różnorodne festiwale, które będą dodatkową atrakcją turystyczną i wzbogacą każdą wycieczkę.

 • Festiwale gastronomiczne w Czechach

  Wiosenną wycieczkę do Czech warto połączyć z udziałem w jednym z ciekawych wydarzeń gastronomicznych. Na smakoszy czekają festiwale kuchni czeskiej, podczas których można delektować się typowymi przysmakami i znakomitymi trunkami.

 • Tutti Frutti rusza na festiwale

  W czerwcu rozpoczyna się oczekiwany przez wielu z nas okres festiwali muzycznych. Możliwość oglądania ukochanych gwiazd podczas koncertów plenerowych to niezapomniane wrażenia, a także… konieczność spakowania poręcznego bagażu na festiwalowy wyjazd. Co powinno się w nim znaleźć? Tutti Frutti proponuje wygodne mini żele pod prysznic 100 ml oraz wyjątkową mgiełkę do ciała, która pozostawi na nim wspaniały aromat brzoskwini i mango oraz mieniące się subtelnie w słońcu drobinki złota, które...

 • Impreza, festiwal? Sprawdź jak wykonać szybki, ale przykuwający wzrok make-up!

  Upragnione lato trwa w najlepsze i sprzyja długim imprezom pod gołym niebem oraz wyjazdom na liczne festiwale. Podczas wszystkich tych emocjonujących momentów możemy nareszcie puścić wodze fantazji! Zaszalejcie, nie tylko ze stylizacjami, ale i z makeup-em. Oto ciekawe propozycje od SINSKIN, które z łatwością stworzycie same na ustach, oczach, a może poeksperymentujecie z cerą?

 • Każdy festiwal był rewią mody

  Gwiazdy czasów PRL zarabiały w złotówkach, o kreacjach zachodnich dyktatorów mody mogły więc tylko pomarzyć, jeśli wziąć pod uwagę ówczesny kurs dolara. Piosenkarki, prezenterki i aktorki musiały sobie radzić same. Co roku wyzwaniem dla nich były dwie prestiżowe imprezy: festiwale w Opolu i Sopocie. Radziły sobie na kilka sposobów. Niektóre szyły na miarę w państwowych domach mody - warszawskiej...

 • Moda w rytmie muzyki, czyli jak festiwale kreują trendy

  Od widowiskowej kalifornijskiej Coachelli do spotkania z kulturą cygańską w Ciechocinku. Muzyczne festiwale to nie tylko dźwięki. To tam kreowane są najgorętsze trendy w modzie.

 • Conrad Festiwal

  Wystartował Festiwal Conrada, jeden z najważniejszych festiwali literackich w Europie. Hasłem przewodnim tegorocznej, 8. edycji, jest intensywność. Zarówno w pasji do literatury, jak i różnorodnym zaangażowaniu w kulturę. Udowadnia to pełny program festiwalu.

 • Festiwal Kolorów

  Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście. Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorów i pokaż, które miasto najbardziej potrzebuje kolorów!

Zdjęcia na temat: festiwale
Wideo na temat: festiwale
 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Festiwal Kolorów

  Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście

 • Moda w cieniu filmów

  Rozpoczął się Festiwal Filmowy w Gdyni. To impreza, która skupia się przede wszystkim na filmach, ale nie znaczy to, że nie ma na co popatrzeć. Nasza kamera podglądała gwiazdy na czerwonym dywanie.

Dyskusje na temat: festiwale