• Informacje na temat:

  festiwal

Artykuły na temat: festiwal
 • Conrad Festiwal

  Wystartował Festiwal Conrada, jeden z najważniejszych festiwali literackich w Europie. Hasłem przewodnim tegorocznej, 8. edycji, jest intensywność. Zarówno w pasji do literatury, jak i różnorodnym zaangażowaniu w kulturę. Udowadnia to pełny program festiwalu.

 • Festiwal Kolorów

  Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście. Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorów i pokaż, które miasto najbardziej potrzebuje kolorów!

 • Stolice słynnych festiwali

  Mamy w Polsce coraz więcej... festiwali! To świetny sposób na promocję miast i regionów: atrakcja, która przyciąga turystów. Jeśli ktoś był raz na takiej imprezie, będzie tu wracał. Te miejsca są piękne także jesienią. Warto je odwiedzić.

 • Alternatywny Festiwal 2017

  W ostatni weekend maja, w NCK, odbędzie się trzecia edycja Alternatywnego Festiwalu. Poprzednie spotkania z tego cyklu pokazały, jak wielu ludzi interesuje się niekonwencjonalną wiedzą, zdrowiem i rozwojem – a przez to pragnie wpływać i wzmacniać swoje duchowe i fizyczne możliwości. Alternatywny Festiwal nie tylko przeniesie nas w rejony niezbadanych zjawisk, niepotwierdzonych teorii, dylematów...

 • FMF: Festiwal marzycieli

  ...- 11 lat temu wyjechał z Krakowa do Hollywood spełniać swoje marzenia. Niewielu się to udaje, ale jemu się udało - mówiła 17 maja Magdalena Miśka-Jackowska z RMF Classic otwierając koncert monograficzny Abla Korzeniowskiego na krakowskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

 • Festiwal „Dźwięki Północy”

  ...34. edycja Festiwalu „Dźwięki Północy” odbędzie się w Gdańsku w dniach 4-8 lipca. W ramach festiwalu organizowane są koncerty, warsztaty tańca, śpiewu, rękodzieła, zabawy taneczne, projekcje filmów, spotkania i prezentacje. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Festiwal Ars Cameralis

  ...festiwalowym motcie chodzi o głupotę traktowaną dosłownie. Ta wychwalana przez Erazma z Rotterdamu, a podchwycona ochoczo przez organizatorów Festiwalu Ars Cameralis, domaga się dookreślenia i uzasadnienia. Chodzi o "głupotę" wziętą w nawias, w cudzysłów, podaną w wątpliwość. Styl.pl jest patronem Festiwalu Ars Cameralis.

 • Festiwal Ars Cameralis

  Czy da się uchwycić to, co nieopisane, ukryte, przeszłe? Kierując się myślą wielkiego Guillauma Apollinaire’a, podczas tegorocznej odsłony festiwalu Ars Cameralis, próbujemy uchwycić „Cień Słońca” – niewidzialny, kryjący się w przeszłości, zakrywający fragmenty naszej rzeczywistości, ale także odsłaniający to, co wciągające i niezwykłe.

 • Festiwal Lalka też człowiek

  Międzynarodowy Festiwal Teatru Lalek i Animacji Filmowych dla Dorosłych "Lalka też Człowiek" potrwa w Warszawie do 14 października.

 • Festiwale w hasztagach - najpopularniejsza Coachella

  Gorący czas muzycznych festiwali można uznać za otwarty. Miniony weekend upłynął pod znakiem festiwalu Coachella - według Instagrama najpopularniejszego festiwalu. Jednak w popularności nie ustępują mu nadchodzący Tomorrowland czy SXSW.

Zdjęcia na temat: festiwal
Wideo na temat: festiwal
 • Moda w cieniu filmów

  Rozpoczął się Festiwal Filmowy w Gdyni. To impreza, która skupia się przede wszystkim na filmach, ale nie znaczy to, że nie ma na co popatrzeć. Nasza kamera podglądała gwiazdy na czerwonym dywanie.

 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Festiwal Kolorów

  Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście

Dyskusje na temat: festiwal