• Informacje na temat:

  fashion

Artykuły na temat: fashion
 • Fashion Square

  Dzięki Fashion Square Kraków stał się najważniejszym punktem na modowej mapie Polski. Na placu przed Galerią Krakowską odbyło się wielkie wydarzenie modowe otwarte dla wszystkich. Ogromny(...) Fashion by New Nissan Micra,a także tysiące gości w samym sercu stolicy Małopolski.

 • Cracow Fashion Week 2017

  Cracow Fashion Week 2017 (18-26.03), organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, odbędzie się pod hasłem "fashion & ecology". Partnerami wydarzenia skupionego na CSR są międzynarodowe organizacje walczące o odpowiedzialną modę - Foundation to Support Animal Protection PETA, Fashion Revolution oraz Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie koordynująca w Polsce kampanię Clean...

 • Startuje Cracow Fashion Week 2017

  W sobotę, 18 marca, rusza Cracow Fashion Week 2017, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU w partnerstwie z miastem Kraków oraz Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "FASHION & ECOLOGY" i promuje modę społecznie odpowiedzialną.

 • Off Fashion! w Kielcach

  Kieleckie Centrum Kultury po raz XVIII organizuje Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion.

 • Kielce: Program Off fashion

  Przestawiamy program Międzynarodowego konkursu dla projektantów i Entuzjastów mody Off fashion, który odbędzie się w Kielcach.

 • Kielce: XIX edycja Off Fashion

  Cinema - tak brzmi hasło tegorocznej XIX już edycji Off Fashion. Styl.pl jest patronem konkursu dla projektantów i entuzjastów mody, który odbywa się w Kielcach.

 • Crack Fashion Festival

  ...10 października w Krakowie odbędzie się Crack Fashion Festival - pierwsze targi autorskiej mody zorganizowane na tak dużą skalę.

 • Speed fashion

  Zaprojektuj kolekcję zainspirowaną Formułą 1 - oto wyzwanie dla młodych projektantów, którzy wezmą udział w konkursie SPEED FASHION. Zwycięzca zaprezentuje swoje prace na wybiegu podczas Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend 2015, który odbędzie się 15-17 maja w Soho Factory.

 • Fashion Square w Krakowie

  ..., Claudius Scissor, Forget-me-Not Pecunia, Street Fashion by New Nissan Micra oraz prestiżowe międzynarodowe marki przedstawią na wybiegu swoje propozycje na nadchodzący sezon. Wszystko to w ramach Fashion Square - pierwszego tego typu wydarzenia na modowej mapie Krakowa.

 • Kraków: Factory Fashion Capsule

  W ramach projektu Factory Fashion Capsule, podczas spotkania ze stylistami, mieszkańcy Krakowa będą mogli poznać praktyczne aspekty tzw. kapsułkowej garderoby. Dzięki niej możemy oszczędzić dużo czasu, który poświęcamy na codzienne wybieranie odpowiedniego stroju. - Każdy, kto odwiedzi Factory Fashion Capsule dowie się jak z 30 elementów skomponować ponad 100 stylizacji oraz pozna krok po kroku...

Zdjęcia na temat: fashion
Wideo na temat: fashion
 • Maciej Zień z kolekcją na Sunrise Fashion Festival

  W dniach 23-25 lipca Kołobrzeg będzie polską stolicą mody! Podczas Sunrise Fashion Festival nowe kolekcje zaprezentują czołowi polscy projektanci, m.in. Maciej Zień. - Tym razem zaproponuję więcej luźnych, swobodnych rzeczy uszytych z dzianin i bawełny - zapowiada projektant.

 • Rok 2010 w modzie

  10 lat duetu Paprocki-Brzozowski, kolekcje Baczyńskiej i Zienia, Fashion Week w Łodzi - oto "modowe" podsumowanie 2010 roku.

 • Moda jest jak tlen

  Moda jest jak tlen, który pozwala ludziom oddychać i czyni ich pięknymi - mówi Ricardo Preto, portugalski projektant, który gościł w Polsce na Gali Finałowej 3. edycji konkursu Fashion Designer Awards.

Dyskusje na temat: fashion
 • Astor Fashion Studio - seria lakierów do paznokci

  Chciałabym podzielić się opinią o moim największym rozczarowaniu - lakierach firmy, od której znacznie więcej wymagałam. Ładna butelka, znana marka - czemu nie kupić i nie przetestować? Zakupiłam dwa lakiery: 220 Lagoon Lace i 301 Coral Dawn. Pierwszy z nich należy nałożyć 3 razy, aby nie było jaśniejszych miejsc - to znacząco zbyt gruba warstwa. Być może taka magia tego koloru? Drugi z nich nałożymy znacznie szybciej. Trwałość, jak na renomowaną firmę, mierna. Dwa, trzy dni i zauważymy na...

 • Re: Astor Fashion Studio - seria lakierów do paznokci

  Potwierdzam słowa przedmówczyni - na lakierach new nails nie mam żadnych problemów. Płytka w doskonałym stanie, ładnie wyglądająca, bez porównania inna, a właśnie o to chodziło.

 • Re: Kylie Minogue zachwyciła na Fashion Weeku

  "zachwyciła na Fashion Weeku" tak zwany polgnish, no poziom dziennikarstwa ... bez komentarza

 • Re: Astor Fashion Studio - seria lakierów do paznokci

  Odżywka new nails i ogólnie kosmetyki do paznokci do raczej od nich. W zasadzie dzięki temu mam je cały czas w dobrej kondycji, wyglądają ładnie i zdrowo. Można powiedzieć, że diametralnie się zmieniły, powróciły do zdrowia - o coś takiego własnie chodziło.

 • Re: Pokaz Sylwii Romaniuk na Arab Fashion Week

  Lepiej brzmi "Arab Fashion"niż "na bogato bez gustu".

 • Re: Astor Fashion Studio - seria lakierów do paznokci

  New nails, te lakiery hybrydowe, są faktycznie ok. Przynajmniej u mnie się sprawdzają, wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie, bardzo duża przemiana, ale też efekt systematyczności. Radzę stosowanie odżywek - łatwo można sobie odmienić paznokcie.

 • Re: Ubrania XXL

  ja ciuchy na jesień ostatnio kupowałam z sklepie z dużymi rozmiarami gaba fashion, http://www.gaba-fashion.pl. No niestety moda dla puszystych nie zawsze mi odpowiada, ale w tym sklepie mają bardzo fajnie skrojone ciuchy. Dla mnie to ma duże znaczenie, bo pracuję w urzędzie i powinnam wyglądac elegancko. Te ubrania możecie też zamówić przez Internet.

 • Re: Street fashion: Vivetta

  Zdjęcia 3 i 13 to chyba moda śmietnikowa....