• Informacje na temat:

  fashion

Artykuły na temat: fashion
 • Fashion Square

  Dzięki Fashion Square Kraków stał się najważniejszym punktem na modowej mapie Polski. Na placu przed Galerią Krakowską odbyło się wielkie wydarzenie modowe otwarte dla wszystkich. Ogromny(...) Fashion by New Nissan Micra,a także tysiące gości w samym sercu stolicy Małopolski.

 • Fashion Square w Krakowie

  Kilkadziesiąt pokazów, tysiące widzów i gwiazdy na wybiegu – Kraków ponownie stał się centrum polskiej mody. Na placu Jana Nowaka - Jeziorańskiego odbyła się druga edycja Fashion Square – jednego z największych wydarzeń modowych w Polsce, organizowanych przez Galerię Krakowską. Wśród gości specjalnych znalazły się m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, Joanna Horodyńska, Lidia Popiel oraz Grażyna...

 • Fashion Square w Krakowie

  To będzie jedyny taki dzień w roku! Wydarzenie, które po raz drugi połączy znanych polskich projektantów, międzynarodowe marki oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet odbędzie się już 28 kwietnia na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. Dzięki Fashion Square Kraków znów stanie się światową stolicą mody i wyznacznikiem najciekawszych trendów na nadchodzący sezon. A to wszystko...

 • Cracow Fashion Week 2017

  Cracow Fashion Week 2017 (18-26.03), organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, odbędzie się pod hasłem "fashion & ecology". Partnerami wydarzenia skupionego na CSR są międzynarodowe organizacje walczące o odpowiedzialną modę - Foundation to Support Animal Protection PETA, Fashion Revolution oraz Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie koordynująca w Polsce kampanię Clean...

 • 9. edycja Cracow Fashion Week

  ...9. edycja Cracow Fashion Week, która odbędzie się w dniach 10-18 marca 2018, jest zorganizowana przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru we współpracy z miastem Kraków i Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odwiedzi wielu międzynarodowych gości ze świata fashion. Styl.pl jest patronem medialnym.

 • Konkurs Off Fashion już za nami

  Najlepsze kolekcje XX edycji Off Fashion zostały nagrodzone podczas finału, który odbył się 2 czerwca 2018 roku w Kielcach na deskach Kieleckiego Centrum Kultury.

 • Startuje Cracow Fashion Week 2017

  W sobotę, 18 marca, rusza Cracow Fashion Week 2017, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU w partnerstwie z miastem Kraków oraz Krakowskim Biurem Festiwalowym. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "FASHION & ECOLOGY" i promuje modę społecznie odpowiedzialną.

 • Finałowy weekend Cracow Fashion Week 2018

  ...17 marca w Galerii Kazimierz odbędzie się Gala Finałowa Cracow Fashion Week, której organizatorem jest Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru. Galeria Kazimierz została partnerem tegorocznego Cracow Fashion Week. Krakowski tydzień mody zakończy w niedzielę 18 marca pokaz ubrań ekologicznych No Waste Show w Hotelu Novotel Kraków City West.

 • Slow fashion - co tak naprawdę oznacza?

  Terminu "slow fashion" po raz pierwszy użyła badaczka Kate Fletcher w felietonie dla gazety "The Ecologist" w roku 2007. Slow fashion jest nurtem w modzie i stylu życia, który zatacza coraz szersze kręgi. Jego nazwa jest chwytliwa, ale co tak naprawdę się za nią kryje?

 • Slow fashion w praktyce - jak zapewnić ubraniom długowieczność?

  Przedłużenie życia garderoby jest korzystne nie tylko dla naszych finansów, ale i planety. Eksperci udzielają praktycznych wskazówek w duchu popularnej idei "slow fashion" - dzięki nim ubrania na długo zachowają doskonały wygląd i wysoką jakość.

Zdjęcia na temat: fashion
Wideo na temat: fashion
 • Maciej Zień z kolekcją na Sunrise Fashion Festival

  W dniach 23-25 lipca Kołobrzeg będzie polską stolicą mody! Podczas Sunrise Fashion Festival nowe kolekcje zaprezentują czołowi polscy projektanci, m.in. Maciej Zień. - Tym razem zaproponuję więcej luźnych, swobodnych rzeczy uszytych z dzianin i bawełny - zapowiada projektant.

 • Rok 2010 w modzie

  10 lat duetu Paprocki-Brzozowski, kolekcje Baczyńskiej i Zienia, Fashion Week w Łodzi - oto "modowe" podsumowanie 2010 roku.

 • Moda jest jak tlen

  Moda jest jak tlen, który pozwala ludziom oddychać i czyni ich pięknymi - mówi Ricardo Preto, portugalski projektant, który gościł w Polsce na Gali Finałowej 3. edycji konkursu Fashion Designer Awards.

Dyskusje na temat: fashion