• Informacje na temat:

  farby bezpieczne dla dzieci

Artykuły na temat: farby bezpieczne dla dzieci
 • Malowanie domu zostaw na wiosnę, jeśli malujesz pokój - prześpij się w sąsiednim

  Chcesz odświeżyć mieszkanie na jesień? Choć dzięki nowoczesnym technologiom farby miewają neutralny zapach, malując pokój noc warto spędzić w sąsiednim pomieszczeniu. Prace malarskie zewnętrzne - ze względu na temperaturę i wilgotność - lepiej wykonać latem.

 • Pokój dziecka oczami dorosłych

  ...- "przytulanki" oraz (dla starszych) różnego typu układanki i łamigłówki, bezpieczny kinkiet przy łóżeczku, taki, by dziecko mogło z czasem samodzielnie regulować rozświetlenie. Dziecięcy magnetofon(...) kącik dla swego maluszka. Przyszli rodzice powinni zadbać o to, aby farby, lakiery, kleje nie podrażniały dróg oddechowych. Kolory ścian i mebli były przyjazne, dość jasne, stwarzające miłą atmosferę...

 • Przyjaciółka dezynfekuje mieszkanie emami. Co to takiego? Czy te preparaty są bezpieczne?

 • Odpowiedni prezent dla dziecka

  Karuzelka, miś czy tablica ze światełkami? Pociąg czy autko? Na każdym etapie dzieciństwa twój maluch potrzebuje innych zabawek. Co kupić, aby prezent podobał się nie tylko tobie, ale i obdarowanemu smykowi? Sprawdź!

 • Dom, który... szkodzi? To możliwe!

  Ukochane cztery kąty powinny być dla twojej rodziny bezpieczną oazą. Co staje temu na przeszkodzie? Czasem będzie to nowa szafka, innym razem – rośliny lub... wywietrzona pościel.

 • To nie jest zabawne!

  W ostatnich tygodniach rodzice w Europie i Stanach Zjednoczonych baczniej przyglądają się zabawkom swoich dzieci. Koncerny wycofują z rynku kolejne partie niebezpiecznych produktów, które zawierają szkodliwy ołów. Czyżbyśmy mieli do czynienia z zabawkową histerią?

 • Unia dla zuchwałych

  .... I szkoły dżudo dla dzieci, którą jej mąż otworzył w Ząbkach. Zajmuje się nie tylko gimnastyką. Prowadzi też warsztaty rozwoju osobistego. Niedawno, na festiwalu kobiecym Progressteron były dwa: Żeby ci(...) zaczyna od przeniesienia grzejnika z sypialni do łazienki - rozmraża toaletę. Gdyby ktoś powiedział jej, że za rok w środku puszczy będzie prowadziła warsztaty artystyczne, na które będą przyjeżdżać dzieci...

 • Przytulny kącik dla alergika

  ...gipsową albo przykręcić do ściany płyty gipsowo-kartonowe. Nie inwestuj w wymyślne tynki strukturalne - w zagłębieniach osadza się brud i kurz, które potem trudno wyczyścić. Najlepsze farby dla alergików to(...) klej do tapet - np. celulozowe są doskonałą pożywką dla pleśni, które mogą stać się przyczyną uczulenia. Domowy plac zabaw? czyli podłoga Właśnie na niej najchętniej bawią się dzieci, dlatego trzeba...

 • Mam za mało czasu, przepraszam

  Nie chcę marnować już ani dnia - tłumaczy Ewa. - Lubię męża, ale to za mało, by być razem - wyjaśnia Maria. - W pojedynkę odzyskałam radość życia - mówi Krystyna. Stworzyły dom, odchowały dzieci, spędziły kilkadziesiąt lat w małżeństwie i... odeszły. Tak jak inne 50-latki, które nie godzą się na bylejakość. To wśród nich najszybciej przybywa w Polsce rozwodów. Bo w tym wieku chce się żyć z sensem.

 • Baby boom, czyli modnie być mamą

  W Polsce rodzi się coraz więcej dzieci. Odkładanie decyzji o powiększeniu rodziny do czasu, aż się dorobimy i zadbamy o karierę, na szczęście odchodzi do lamusa. Chcemy mieć dzieci i cieszyć się macierzyństwem!