• Informacje na temat:

  farbowanie włosów w domu porady

Artykuły na temat: farbowanie włosów w domu porady
 • 5 powodów, dla których najlepiej farbować włosy u fryzjera

  Część kobiet nie wyobraża sobie życia bez farbowania włosów. Dla wielu z nich to jedyny sposób, by niewielkim kosztem zrobić coś spektakularnego ze swoim wyglądem. Dlaczego nie warto robić tego samemu?

 • Agnieszka Ośka o włosach i ich pielęgnacji

  Autorka bloga “Siouxie and the city” odpowiada na nasze pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Zobaczcie, co opowiedziała o swoich metamorfozach, koloryzacji oraz idealnym fryzjerze.

 • 25 porad specjalistów

  Profesjonaliści na co dzień zajmujący się makijażem oraz pielęgnacją skóry i włosów odpowiadają na pytania czytelniczek TWISTA. Przekonaj się sama, ile patentów nam zdradzili. Warto je wypróbować!

 • Jak w młodości dbać o włosy, by były piękne przez lata

  Przedwczesne siwienie, utrata gęstości, wypadanie włosów – o tych problemach nie myślimy w młodości, kiedy nasze włosy są gęste i zdrowe. Warto jednak wiedzieć co zrobić, by opóźnić pojawienie się pierwszego siwego włosa lub uniknąć problemów z nadmiernym wypadaniem.

 • Balejaż – jakich błędów nie wolno popełniać

  Balejaż to forma trwałej koloryzacji, która polega na rozjaśnieniu tylko niektórych partii włosów, dzięki czemu uzyskuje się piękne kontrasty. Dowiedz się, jakich błędów należy unikać, by balejaż dał zachwycający efekt.

 • Hair Fashion Night 2018 - to oni dyktują trend!

  ...fryzjerów w Polsce Daniel Gryszke. - Rok temu mieliśmy pierwszą odsłonę tego wydarzenia i odniosło ono duży sukces. Przybyło mnóstwo klientek. Mnóstwo upięć, fryzur, diagnoz skóry głowy i włosów(...), ale również tuzin atrakcji przewidzianych dla uczestniczek tego niezwykłego wydarzenia. Wśród nich m.in. profesjonalny wybieg i ścianka paparazzi, z których można było zabrać do domu pamiątkę w postaci...

 • Makijaż i fryzura - kiedy o tym pomyśleć?

  ...makijażu. Na próbę powinnaś się umówić około 3-4 tygodni przed ślubem, na regulację brwi - dwa dni przed ceremonią.  Zamów salon do domu Podobnie jest z włosami. Jeżeli do tej pory dbałaś(...) uroczystości nie musimy się już fatygować do salonu. Możemy zamówić fryzjera i wizażystę do domu. Najpierw fryzjer, potem wizażysta, aby makijaż się nie rozmył. Zarezerwujmy odpowiednią ilość czasu...

 • 52 ziołowe kuracje na kobiece dolegliwości

  ...groniasta). Zioła wykorzystuje się też w pielęgnacji. Odżywiają paznokcie, wzmacniają włosy. Mimo ich dobroczynnych właściwości przed zastosowaniem zawsze warto zasięgnąć porady lekarskiej. Dotyczy to(...) go dwa razy dziennie - oczyścisz organizm z toksyn. Osłabione i suche włosy Codziennie tracisz ok. 50 włosów i to jest norma. Gdy wypada ich dużo więcej, zacznij działać. Stres, zmiany hormonalne...