• Informacje na temat:

  farbowanie trampek

Artykuły na temat: farbowanie trampek
 • Farbowane ubrania znów na topie

  ..., której produkty powielane są w milionach kopii. Wniosek z obserwacji wybiegów jest jednoznaczny: farbowanie ubrań jawi się jako jedna z najgorętszych tendencji nadchodzącego sezonu. Lansowanymi na...

 • Aby nowe buty nie farbowały, przetrzyj wnętrze obuwia szmatką nasączoną octem lub spryskaj je lakierem do włosów. Poczekaj aż wyschną....

 • Bo ja jestem za zakręcie

  Najmniej rozpoznane zjawisko w katalogu prób dla związku. Są trzy możliwości. Łagodna zakłada spacer przez kawałek życia pod rękę z czterdziestolatkiem w czerwonych trampkach. Ostrzejsza - to zderzenie z wielką zmianą, gdy twój sympatyczny domator staje się balangowiczem palącym trawę.

 • Monika Jaruzelska: Mogę polegać tylko na sobie

  Ze słabości może rosnąć siła, choć nie zgadzam się z tym zbanalizowanym cytatem z Nietzschego, że co cię nie zabije, to cię wzmocni. Tylko dobre zdarzenia dają nam siłę, radość życia, natomiast wszystkie traumy wywołują rysy - mówi Monika Jaruzelska, która wydała właśnie drugą książkę opartą na wydarzeniach ze swojego życia - w rozmowie z dziennikarką Styl.pl Anną Piątkowską.

 • Nie ma takiego miasta

  Nowak rozmawiał właśnie z jakimś obywatelem, usiłując ustalić jego kolor oczu, odcień skóry, narodowość oraz wyznanie. Mężczyzna miał jedno oko brązowe, a drugie niebieskie, twierdził, że nazywa się David Robert Jones i jest Murzynem albinosem. Nowak był przerażony.